عمومیکسب و کار ویژه

جزوه گزینش عقیدتی سیاسی فایل pdf

نمونه سوالات گزینش سپاه

اگر به استخدام شدن در سپاه علاقه مند هستید و دوست دارید از مزایای کار در این ارگان بهره مند باشید، لازم است از نمونه سوالات گزینش عقیدتی سیاسی pdf سپاه اطلاعات کافی را بدست آورید. به دلیل اهمیت این موضوع ما در ادامه قصد داریم، نحوه دانلود نمونه سوالات گزینش آزمون استخدامی سپاه و همچنین سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی سپاه با جواب، را بیشتر بررسی کنیم. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی میتوانید با کارشناسان ما در سرزمین استخدام تماس بگیرید.

بررسی نمونه سوالات گزینش سپاه

افرادی که با موفقیت شرایط استخدام در سپاه را پشت سر می گذارند، عمدتاً به دنبال کسب اطلاع از نمونه سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی سپاه با جواب هستند. اگرچه امروز منابع بسیاری از نمونه سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی سپاه با جواب در فضای مجازی وجود دارد، اما مهم این است که افراد از منابع معتبر استفاده کنند. در خصوص معتبرترین منبع در این مورد نیز لازم است به شما بگوییم که معتبرترین منابع مربوط به نقل قول های افراد می شود.

افرادی که قبلاً در این گزینش ها شرکت کرده اند می توانند به درستی شما را راهنمایی نمایند. اگرهم به این افراد دسترسی نداشتید، نگران نباشید ما در ادامه با بررسی و جمع بندی این نقل قول ها قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید به کامل ترین منبع از سوالات دسترسی داشته باشید. همچنین به شما خواهیم گفت که چطور به دانلود نمونه سوالات گزینش آزمون استخدامی سپاه با جواب دسترسی داشته باشید.

نمونه سوالات گزینش سپاه در حوزه اطلاعات شخصی

سوالات شخصی می تواند شامل سوالات مربوط به خانواده، دوستان و دیدگاه های خصوصی شما باشد. در ادامه برخی از این موارد را بررسی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانلود نمونه سوالات گزینش آزمون استخدامی سپاه با جواب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از خانواده ات بگو، تک تک افراد خونواده و بیوگرافی و محل کارشون، تحصیلات خانواده؟ منبع درآمدتون؟

روابط خانوادگی با اقوام؟

ملاک انتخاب برای دوست چیه؟ درباره اینکه دوستام چه خصوصیاتی دارن؟ پدر و مادرت چه نقشی تو انتخاب دوستات دارن؟

اگر از دوستات بپرسیم توی دانشگاه چطور ادمی بودی چی می گن دقیق بگو؟

محکومیت توی فامیل دارین؟ ایا سوء پیشینه و یا اعتیاد در خانواده دارین؟

مسافرت رو دوست درای با دوستات بری یا با خانواده ؟

­­­ میزان مطالعه غیر درسی؟

کتاب میخونی؟ چه کتاب هایی؟

اوقات فراغت چه کار میکنی؟

فعالیت های زندگی؟

اخرین کتابی که خوندی؟

سوابق علمی، پژوهشی و فرهنگی

عضو انجمن خاصی بودی؟

درحال حاضر مشغول به چکار هستی؟

کامپیوتر بلدی؟ تو چه سایت هایی رفت آمد داری ؟

مدرکت رو کجا گرفتی؟

چه فعالیت های اجتماعی داشتی تا حالا؟

چه مقام های علمی و ورزشی داری؟

توی دانشگاه توی کارهای گروهی کدوم ها را انجام می دادی؟ به نظرت برای این کار افراد باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

چه سریال هایی می بینی؟

سربازی رفتی؟ چرا معاف شدی؟

ورزش میکنی؟ چه رشته ای؟

تا حالا برای سازمان مصاحبه دادی؟جای دیگه چطور؟ اگه قبول شدی چرا نرفتی؟

پرونده حراستی داری؟

اهل سیگار هستی ؟

شبکه های اجتماعی داری؟ کدوم گروهها عضوی؟

دیدگاه ها وخصوصیات شما نظرت در مورد تهاجم فرهنگی؟ راههای مقابله با تهاجم فرهنگی؟

خصوصیات بارز اخلاقیت چیه؟

نقاط قوت و نقاط ضعف شما؟

نظرت درمورد حرفهای مردم به خاطر شرایط سخت زندگی؟

نظرت راجع به فساد؟

پیشنهاد رشوه بهت بدن چکار میکنی؟

برخورد با مشتری و مشتری ناراضی؟

نمونه سوالات گزینش سپاه در حوزه احکام

در حوزه احکام اطلاعات کاملاً متنوعی توسط شرکت کنندگان در دوره های قبل ارائه شده است. زیرا مباحث احکام گسترده است. ما در ادامه قصد داریم، نمونه سوالات گزینش سپاه در حوزه احکام را که عمومی تر هستند و احتمال پرسیده شدن آن ها بیشتر است، بررسی کنیم.

نظرت در مورد آرایش کردن؟ چرا با آرایش مخالفی؟

ماهواره می بینی؟ چرا نمی بینی؟ چرا می بینی؟

نظرت در مورد حجاب؟

اگر نتوانم به یک سوال پاسخ بدهم چه میشود؟ یا اینکه اگر کسی در تحقیقات از من بدگویی کند چه خواهد شد؟

 در پاسخ به این دوستان باید عرض کنیم که طبق تجربیات ما در سایت ایران استخدام آنچه که مهم است کلیات پرسه تحقیقات محلی و مصاحبه و مشاهده وضعیت داوطلب است. به این معنی که ملاک بدگویی یک نفر و یا عدم پاسخگویی شما به یک سوال نیست، بلکه هدف این است که با بررسی کل این موارد متوجه شوند که آیا شما از بابت اعتقادی و سیاسی و اخلاقی طبق چهارچوبهای اعلامی که در بالا خدمتتون نقل کردیم مورد تأیید هستید و یا خیر.

 هرچند که طبیعتاً در این بین پاسخگویی شما به برخی از سوالات مهم است، به عنوان مثال فرض کنیم که کسی قادر به پاسخگویی سوالاتی در خصوص نماز که از واجبات دینی ما است نیست، قطعاً چنین مسائلی ممکن است ایجاد مشکل نمایند.

و یا اینکه در تحقیقات محلی ممکن است یکی از افراد مطالب منفی در خصوص شما بیان نماید، قطعا ملاک گفته های یک فرد نخواهد بود اما این گفته ها سر نخی خواهند بود در خصوص بررسی بیشتر موضوعات بیان شده و کسب اطمینان در خصوص صحت و یا عدم صحت آنها.

 همچنین از موارد شایعی که در تماسهای متعدد کارجویان با همکاران ما در بخش پشتیبانی سوال میشود، پرسش در خصوص نحوه پوشش است. پاسخ مختصر و مفیدی که ما میتوانیم در این خصوص داشته باشیم این است که هم آقایان محترم و هم خانم های محترم چه جهت حضور در مصاحبه و چه ان شاءالله جهت حضور در کار دولتی می بایستی نحوه پوشش خود را شرعاً و عرفاً رعایت کنند. بدین معنی که علاوه بر بحث رعایت حجاب که طبق قوانین دین اسلام حد و حدودهای آن مشخص است، از بابت عرف نیز شما باید نوع پوشش کارمندان دولتی و سازمانی که میخواهید وارد آن شوید را رعایت نمایید.

 به عنوان مثال شاید پوشیدن تیشرت یقه گرد و یا شلوار جین از نظر قوانین مربوط به حجاب مشکلی نداشته باشد ولی از بابت عرف، قابل استفاده در یک سازمان دولتی نباشد.

قطعاً استفاده از لاک، دیده شدن موها و یا ریشه موها برای خانم های محترم، شلوارهای غیر مناسب (غیر اداری)، مانتوهای غیر اداری و یا کوتاه و تنگ، جوراب نازک، آرایش، مقنعه کوتاه، و آستین کوتاه و… در خصوص پوشش یک کارمند دولتی نه رایج هستند و نه مورد پذیرش.

 ما استفاده از کت و شلوار اداری برای آقایان را جهت حضور در مصاحبه های استخدامی توضیه میکنیم و همچنین رعایت کامل حجاب و پوشش اداری را نیز برای خانم های محترم توصیه میکنیم.

به صورت کلی توضیه ای که ما خدمت داوطلبان در خصوص نوع پوشش داریم این است که نوع پوشش کلی کارمندان آقا و یا خانوم سازمانی که در استخدامی آن پذیرفته شده اید را ملاک قرار دهید.

دکمه بازگشت به بالا