عمومیکسب و کار ویژه

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد همراه با سئو تضمینی

اهمیت و مزایای طراحی سایت در مشهد در توسعه کسب و کار

در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با قیمت طراحی سایت مشهد و اهمیت و مزایای طراحی سایت برای موفقیت بیزینس شما هم‌وطنان عزیز مشهدی، صحبت کنیم. همان‌طور که می‌‌دانید، شهر مقدس مشهد، میزبان کسب‌وکارهای زیادی است. در این شهر، صنایعی چون خودروسازی، غذایی، نساجی، چرم و پوشاک فعال هستند. همچنین بسیاری از محصولات این شهر چون زعفران، قالی دستی، انواع سنگ‌ها مانند فیروزه شهرت جهانی دارند.

با توجه به اینکه ظهور اینترنت، ماهیت تجارت و تبلیغات را از شکل سنتی به شکل امروزی تغییر داد و پاندمیک کرونا به این تحولات سرعت بخشید. استفاده از ظرفیت‌های این فضا، برای شما یک مزیت رقابتی است تا بتوانید حتی در سطح جهانی فروش نجومی داشته باشید. بنابراین تا دیر نشده فرصت را از دست ندهید و برای رشد بیزینس‌تان، سایت خود را به خاتون سفارش دهید.

اما چگونه راه‌اندازی سایت می‌تواند باعث موفقیت بیرینس‌تان شود؟ با چه ترفندی می‌توانید فروش خود را بعد از ساخت وب افزایش دهید؟ ما در مجموعه خاتون بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد، چه خدماتی در این زمینه ارائه می‌دهیم؟ اگر علاقه دارید جواب این سوالات را بدانید، تا آخر این مطلب را مطالعه کنید.

چرا سفارش طراحی سایت در مشهد؟

طراحی سایت، دروازه ورود به دنیای تجارت آنلاین است. ما به این شعار معتقد هستیم که نداشتن سایت، زمان، فرصت و هزینه‌های زیادی برای کسب‌وکارها دارد. تعجب کردید، درست است؟ در ادامه می‌گوییم که منظورمان از این جمله چیست. بگذارید مثالی بزنم، طبق آمار سال 1400 شمسی، 59 میلیون نفر در ایران از اینترنت استفاده می‌کنند. این یعنی حضور 70 درصد از جمعیت ایران در فضای آنلاین، که درصد بالایی از این افراد، مشتری بالقوه شما هستند.

همچنین 81 درصد مردم، وقتی نیاز به خرید کالایی یا خدماتی دارند، قبل از تصمیم گیری برای خرید، در اینترنت تحقیق می‌کنند. حال تصور کنید که با سفارش طراحی سایت در مشهد و راه‌اندازی آن، چقدر می‌توانید مشتری داشته باشید و چه جهشی در رشد درآمدتان اتفاق می‌افتد. حتی اگر مشتریان زیادی داشته باشید، طراحی سایت در مشهد باعث جذب مشتریان بیشتر خواهد شد.

بنابراین نداشتن سایت، باعث می‌شود آن دسته از رقیبان‌تان که سایت خود را در مشهد راه‌اندازی کرده‌اند. مشتریان شما را جذب خود کنند، و این همان هزینه‌ای است که نداشتن وب، به بیزینس شما تحمیل خواهد کرد. اگر هنوز هم معتقد هستید که خدمات طراحی سایت گران است. باید در جواب بگوییم که در صورتی که سایتی داشته باشید که در صفحه اول گوگل دیده شود، به قدری تعداد تماس‌های زیادی برای سفارش، از مشتریان خواهید داشت که فرصت سر خاراندن نخواهید داشت!

پس نگران نباشید زیرا تمام هزینه‌هایی که برای طراحی سایت و سئو آن پرداخت کردید، در کمتر از چند ماه به شما برمی‌گردد.  در نهایت درآمدتان به قدری زیاد خواهد شد که این مبلغی که اکنون بابت پرداخت تعرفه طراحی سایت در مشهد پرداخت می‌کنید، رقم کوچک در مقابل پولی است که داشتن سایت با خودش می‌آورد. البته به شرطی که در کنار ساخت وب‌سایت، خدمات سئو وب سایت در مشهد سفارش دهید.

اما سئو چیست؟ و چگونه می‌توانید خدمات “SEO” سفارش دهید؟ در ادامه، درباره این موضوع نیز، توضیحات کاملی می‌دهیم.

انواع پلن‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون برای طراحی سایت در مشهد بر اساس نوع کسب‌وکار

هر وب‌سایتی از نظر نوع، امکانات و تکنولوژی طراحی سایت متفاوت بوده در نتیجه قیمت و ظاهر متفاوتی دارد.  به همین دلیل ما متناسب با نوع سایت‌ها و امکانات آن‌ها، پلن‌های متفاوتی برای طراحی سایت در مشهد تعریف کرده‌ایم.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و تعرفه آن

در صورتی که در زمینه خرید و فروش محصولات (نوع محصول مهم نیست) فعال هستید، باید سایت فروشگاهی برای شما طراحی شود. تا بتوانید در زمینه تجارت الکترونیک (به عبارتی خرید و فروش در بستر اینترنت)، فعالیت کنید. در طراحی سایت فروشگاهی باید امکاناتی چون دکمه پرداخت، فرم عضویت مشتری، نمایش قیمت محصولات و غیره تعریف شود.

نکته مهمی که در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد وجود دارد این است که اگر ظاهر سایت به هم ریخته باشد یا امکانات ناقصی داشته باشد. مشتری به دلایلی چون پیدا نکردن دکمه خرید، نمایش ندادن قیمت محصول و غیره، نمی‌تواند از شما خرید کند. بنابراین برای اینکه خرید موفق اتفاق بیفتد، رعایت اصول طراحی سایت بسیار مهم است. به همین دلیل ما اهمیت ویژه‌ای به این مسئله می‌دهیم و سایتی اصولی و استاندارد، با کمک متخصصان وب و طراحان “UI/UX”، برای شما هم‌وطن عزیز مشهدی طراحی می‌کنیم.

همچنین ما، رزومه درخشانی در زمینه اجرای موفق پروژه‌های طراحی سایت در تبریز داریم. اگر در شهر زیبای تبریز صاحب کسب‌وکاری هستید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

پلتفرم‌های طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

ما متناسب با تعداد محصولات، نوع نیاز و امکاناتی که لازم دارید تکنولوژی مناسب برای طراحی سایت را به شما اعلام می‌کنیم. تکنولوژی طراحی سایت به دو دسته “CMS” آماده و رایگان مانند وردپرس و “CMS” اختصاصی با زبان برنامه نویسی تقسیم می‌شود. استفاده از وردپرس، رایگان بوده و امکانات زیادی دارد. همچنین نحوه مدیریت سایت و اضافه کردن محصولات، در وردپرس بسیار آسان و راحت است. ما متناسب با سلیقه و محصولات‌‌تان قالب اختصاصی طراحی کرده و روی وردپرس نصب می‌کنیم.

در صورت انتخاب وردپرس، هزینه طراحی سایت در مشهد کمتر از طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی خواهد بود. بنابراین برای طراحی سایت ارزان، استفاده از وردپرس گزینه مناسبی است. اما در چه شرایطی ما برای طراحی سایت فروشگاهی در مشهد، از زبان برنامه نویسی استفاده می‌کنیم؟

  • اگر سایت شما به امکانات پیچیده‌تری نیاز داشته باشد.
  • محصولات بسیار زیادی مانند سایت دیجی کالا، داشته باشید.
  • تمایل داشته باشید سایتی کاملا شخصی سازی شده داشته باشید.

از آنجایی که فرایند ساخت وب با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی، طولانی‌تر و تخصصی‌تر است. در این حالت قیمت طراحی سایت اختصاصی در مشهد گران‌تر از طراحی سایت وردپرسی خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی در مشهد و تعرفه آن

در صورتی که نوع بیزینس شما سازمانی است، باید سایتی طراحی کنید که اطلاعات خوبی در زمینه خدمات و خود شرکت به مخاطبان بدهد. هدف از ساخت سایت برای سازمان‌ها، کسب اعتبار و اعتماد بیشتر نزد مشتریان و افزایش ارزش برند یا نام تجاری است. در این شرایط طراحی سایت شرکتی گزینه مناسبی است. در ادامه راجع به این موضوع صحبت می‌کنیم. همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون در زمینه طراحی سایت در تهران به هم‌وطنان تهرانی نیز فعال است.

پلتفرم‌های طراحی سایت شرکتی در مشهد

همانند ساخت فروشگاه اینترنتی برای طراحی سایت در مشهد، ما از وردپرس و زبان‌های برنامه نویسی برای طراحی سایت شرکتی استفاده می‌کنیم.  اما سایت شرکتی به امکانات متفاوتی نسبت به فروشگاه اینترنتی نیاز دارد. به همین خاطر نوع طراحی قالب (در وردپرس) و نوع زبان برنامه نویسی (در ساختن وب اختصاصی) متفاوت است. معمولا قیمت پایه طراحی سایت شرکتی، ارزان‌تر از سایت فروشگاهی است.

خدمات پشتیبانی آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون برای طراحی سایت در مشهد

ممکن است به دلایلی مانند “آگاه نبودن از نحوه مدیریت سایت”، “نداشتن زمان برای مدیریت سایت” و غیره، هنوز هم برای سفارش طراحی سایت در مشهد شک و تردیدهایی داشته باشید. ما به خوبی از دغدغه‌های شما آگاه هستیم. به همین خاطر در کنار شما هستیم و برای رفع این دغدغه‌ها تدابیری اندیشیده‌ایم. بنابراین نگران نباشید. در صورتی که تصمیم دارید خودتان سایت را مدیریت کنید بعد از تحویل پروژه طراحی سایت در مشهد، آموزش‌های جامعی در زمینه نحوه کار با پنل پیشخوان سایت به شما می‌دهیم.

اما اگر زمان کافی ندارید، می‌توانید ادمین سایت استخدام کنید تا وظیفه رسیدگی به وب‌سایت شما را بر عهده بگیرد. همچنین، ما بعد از تحویل سایت، خدمات کامل پشتیبانی به شما ارائه می‌دهیم. پس در صورتی که با مشکل فنی روبرو شدید، سریعا به آن رسیدگی می‌کنیم.

در ضمن، در صورت سفارش طراحی سایت در مشهد به ما، به سایت شما هاست و دامنه نیز تعلق می‌گیرد تا نگرانی بابت انتخاب هاست پرسرعت و نام دامنه مناسب نداشته باشید. همچنین تیم توسعه دهنده وب آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، در شهر اصفهان فعال بوده و به کسب‌وکارهای فعال در این شهر خدمات طراحی سایت در اصفهان ارائه می‌دهد.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون در زمینه سئو سایت در مشهد

سئو و طراحی سایت، دو بال برای موفقیت کسب‌وکارها در فضای آنلاین هستند. ساخت وب و راه اندازی آن بدون اجرای اصول “SEO” روی سایت، هیچ موفقیتی برای بیزینس‌ها در پی نخواهد داشت. اما چرا؟ چون وب‌سایت شما باید از نظر گوگل بهینه شود. در این صورت است که شانس ورود به صفحه اول گوگل که پرترافیک‌ترین محل اینترنت است، خواهید داشت. به همین خاطر بعد از راه‌اندازی وب، سفارش سئو سایت در مشهد برای موفقیت بیرینس‌تان الزامی است.

بگذارید خیال شما را راحت کنیم. بدون بهینه سازی سایت، یا هیچ فروشی نخواهید داشت یا به قدری مشتریان‌تان کم هستند که کفاف هزینه‌های نگهداری سایت را نخواهد داد. چه برسد به اینکه درآمد شما را افزایش دهد. برای بهینه سازی سایت، باید مجموعه‌ای از تکنیک‌های “Seo On Page” ، “Seo Off Page” و تکنیکال روی وب اجرا شود تا بتواند رتبه بالایی در گوگل دریافت کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، تیمی حرفه‌ای از متخصصین سئو در اختیار دارد که در اجرای اصول “SEO” روی سایت شما هم‌وطن عزیز مشهدی خبره هستند. تولید محتوا سایت نیز رکن اصلی موفقیت پروژه سئو سایت‌ها است. شما می‌توانید برای دریافت مقاله “SEO” شده، برای وب‌سایت خود، به نویسندگان تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون سفارش تولید محتوا دهید. شما هم‌وطن عزیز مشهدی، می‌توانید قبل از سفارش پروژه سئو، از طریق این لینک درخواست مشاوره سئو بدهید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند.

طراحی سایت فروشگاهی با درگاه بانکی در مشهد

یکی از انواع وب سایت که به خصوص در سال های اخیر بسیار در بین افراد مختلف محبوب شده است، طراحی سایت فروشگاهی در مشهد است. افراد زیادی با راه اندازی یک سایت فروشگاهی در مشهد، اکنون در حال ارائه کالاهای خود بصورت اینترنتی هستند.

اما مسئله ای که برای سایت فروشگاهی مشهد، حائز اهمیت است این است که یک سایت فروشگاهی در مشهد باید بر طبق اصول طراحی سایت فروشگاهی و همچنین مطابق با آخرین تکنولوژی ها باشد و از همه مهمتر برای مخاطب یا کاربر جذاب و جالب توجه باشد.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون پروژه های زیادی را در زمینه طراحی سایت فروشگاهی مشهد به انجام رسانده ایم و در این زمینه تجربه های ارزشمندی را کسب کرده ایم. تعداد زیادی از سایت های فروشگاهی ما در مشهد ، اکنون فعال بوده و میزان فروش بالایی دارند.

اگر شما نیز نیاز به طراحی و راه اندازی یک سایت فروشگاهی در مشهد دارید، می توانید این کار را به ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون بسپارید.

طراحی سایت شرکتی در مشهد مطابق با اصول روز سئو

یکی دیگر از انواع وب سایت که متقاضیان زیادی دارد، سایت شرکتی مشهد است. شرکت های مختلف با اهداف مختلف اقدام به راه اندازی سایت شرکتی در مشهد می نمایند. یک سایت شرکتی در مشهد باید بتواند هویت برند و سطح یک شرکت یا برند را به خوبی به کاربران نمایش دهد.

سایت شرکتی در مشهد علاوه بر این که باید مطابق با اصول طراحی سایت شرکتی در مشهد طراحی شود باید زمینه فعالیت و قشر مخاطب آن شرکت را نیز در نظر گرفته و در طراحی و دیزاین سایت شرکتی مشهد، اعمال کند.

داشتن یک سایت شرکتی در مشهد می تواند میزان شناخت و اعتبار برند شما افزایش داده و پرستیژ و سطح کیفیت برند شما را به کاربران به خوبی نمایش دهد. اما فقط و فقط در صورتی که سایت شرکتی در مشهد توسط یک طراحی خوب و حرفه ای انجام شود.

طراحی سایت وردپرسی در مشهد

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که در سالهای اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و این موضوع نیز بی دلیل نیست چراکه مزایای وردپرس بسیار زیاد هستند. وردپرس بصورت متن باز و به زبان فارسی در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته و آن ها می توانند از وردپرس برای طراحی سایت وردپرسی در مشهد استفاده کنند.

استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس باعث می شود که روند طراحی سایت به مراتب سریعتر انجام شده و همچنین میزان هزینه های طراحی سایت ورپرسی در مشهد نیز به مراتب کمتر از طراحی سایت بصورت اختصاصی است.

اما هر شخص یا شرکتی نمی تواند یک سایت وردپرسی در مشهد راه اندازی کند. طراح سایت وردپرسی در مشهد می بایست بصورت کامل با مسائل امنیتی و همچنین اصول طراحی سایت وردپرسی در مشهد، مسلط باشد تا بتواند یک سایت وردپرسی را بصورت درست راه اندازی کند.

اگر چنانچه طراح سایت وردپرسی در مشهد، به مسائل امنیتی توجهی نکند، می تواند در آینده برای شما مشکلات زیادی را ایجاد کند. یکی از مسائل مهمی که می تواند امنیت یک سایت وردپرسی در مشهد را به خطر بیاندازد، استفاده از قالب ها و افزانه های نال شده یا کرک شده است. بهترین راه مقابله با این مشکلات این است که شما یک قالب اختصاصی برای سایت وردپرسی در مشهد طراحی کرده و از افزونه های اصلی و اورجینال در آن استفاده کنید.

ارائه بهترین خدمات طراحی سایت مشهد

خدمات طراحی سایت مشهد، یکی از چندین خدمتی است که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون ارائه می شود. در ابتدای فرآیند طراحی سایت مشهد، کلیه نیازها و امکانات مدنظر مشتری برای وب سایتش بررسی شده و پس از انجام آنالیزهای مورد نیاز توسط تیم فنی شرکت خاتون، هزینه نهایی طراحی سایت مشهد به مشتری اعلام می شود.

 پس از این مرحله فرایند نهایی سازی و امضای قرارداد رسمی میان ما و مشتری انجام شده و بلافاصله بعد از آن مراحل اولیه طراحی وب سایت، آغاز می شود. مدت زمان پایان طراحی سایت، بسته به امکانات، طراحی گرافیک و طراحی قالب وب سایت متغیر است اما بطور متوسط تمامی پروژه ها در کمتر از 3 الی 4 هفته وارد مراحل پایانی طراحی می شوند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون تنها شرکتی است که بصورت تخصصی و کاملا اصولی طراحی سایت وردپرسی در مشهد را انجام می دهد و تمامی مسائل و موارد در زمینه امنیت سایت وردپرسی و همچنین سلامت و عملکرد سایت را در طراحی سایت وردپرسی در مشهد اعمال می کند.

شرکت طراحی سایت مشهد

خاتون شرکت طراحی سایت مشهد، یکی از بهترین و با تجربه ترین شرکت های طراحی وب در مشهد است. این مجموعه با بیش از ده سال سابقه و فعالیت مستمر در این زمینه موفق به اجرای بیش از 400 پروژه موفق طراحی سایت مشهد، شده است. مشتری های ما از کسب و کارهای کوچک تا کارخانه ها و مجموعه های تجاری بزرگ می باشند و ما از این که موفق به جلب رضایت همه این عزیزان شده ایم، بسیارمفتخریم.

 پروسه و فرایند طراحی و پیاده سازی وب سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون به گونه ای در نظر گرفته شده تا این امکان را فراهم سازد که پیش از آغاز فرایند طراحی سایت، کلیه انتظارات و درخواست های مشتری، پیش بینی شود. ما در این پروسه در طی جلساتی که با کارفرما برگزار می کنیم، امکانات و قابلیت های مدنظر مشتری را کاملا بررسی و نحوه پیاده سازی آن را به مشتری توضیح می دهیم. علاوه براین بروز رسانی ها و ارتقاهایی که ممکن است مشتری در آینده قصد پیاده سازی آن ها را داشته باشد، نیز توسط شرکت طراحی سایت مشهد در نظر گرفته شده و در طراحی سایت لحاظ می شود تا در آینده مشتری مشکلی در این زمینه نداشته باشد.

طراحی وب مشهد

طراحی وب مشهد، به صورت کلی به طراحی یک صفحه وب گفته می شود. می توان طراحی وب را معادل همان طراحی سایت دانست. اما طراحی وب به چه منظوری انجام می شود؟

طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت خوب واستاندارد می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد و افزایش شهرت کسب و کارها داشته باشد. داشتن وب سایت باعث می شود که کسب و کار شما بسیار معتبرتر و قابل اعتمادتر به نظر بیاید. این درحالی است که اگر به داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بسنده کنید، ممکن است این تصور در ذهن مشتری بوجود بیاید که کسب و کار شما در حد یک کسب و کار کوچک یا حتی خانگی است.

اما با داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای نه تنها این تصور در ذهن مخاطب شما ایجاد نمی شود بلکه تا حد زیادی به پرستیژ و کلاس کسب و کار شما نیز کمک می کند. پس اگر هنوز وب سایت خود را راه اندازی نکردید به شما پیشنهاد می کنیم که هرچه سریعتر با یک شرکت طراحی وب مشهد تماس بگیرید و از آن ها مشاوره دریافت کنید.

مشاوره طراحی سایت مشهد

یکی از بهترین اقداماتی که باید پیش از طراحی سایت مشهد انجام دهیم این است که به یک شرکت معتبر مراجعه کرده و مشاوره طراحی سایت مشهد، دریافت کنیم. با این کار شما می توانید با جنبه های مختلف کار آشنا شده و چالش هایی که ممکن است در این مسیر با آن ها برخورد داشته باشید را خواهید شناخت و آمادگی لازم برای مقابله با این چالش ها را ایجاد خواهید کرد. علاوه بر این شما با دریافت مشاوره طراحی سایت مشهد از یک شخص یا شرکت معتبر میزان ریسک خود را کاهش می دهید و می توانید با اطمینان بیشتری تصمیم گیری کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، به عنوان یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های طراحی سایت در مشهد، آمادگی دارد تا خدمات مشاوره طراحی سایت در مشهد را نیز به شما عزیزان ارائه کند و شما را در راه اندازی و طراحی وب سایت تان کمک کند.

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد

در حال حاضر شرکت های زیادی در مشهد خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند. اما به دلیل اینکه سیستم مشخصی برای رتبه بندی شرکت ها وجود ندارد، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. اما چاره چیست؟ چطور بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد را انتخاب کنیم؟

بهترین و مؤثرترین روش برای این کار این است که که اقدامات زیر را به ترتیب انجام دهید و سپس با توجه با اطلاعات بدست آمده در این فرایند تصمیم گیری کنید:

  1. اولین گام این است که شما به وب سایت شرکت مورد نظر مراجعه کنید. کیفیت وب سایت خود شرکت را بررسی کنید، زیبایی، سرعت بارگزاری، تجربه کاربری و راحتی کار با آن، مواردی هستند که شما باید در هنگام بررسی وب سایت شرکت طراحی سایت در نظر داشته باشید.
  2. بعد از وب سایت آن شرکت به سراغ نمونه کارهای آن بروید، معمولا اکثر شرکت های طراحی سایت مشهد، در وب سایت خودشان نمونه کارهای خود را به نمایش می گذارند. اگر نمونه کاری در وب سایت شرکت مورد نظرتان وجود نداشت بهترین کار این است که کلا از آن شرکت صرفه نظر کنید.
  3. مرحله سوم و آخر در فرایند انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد این است که به وب سایت مشتریان آن ها سری بزنید و سعی کنید از طریقی با آن ها ارتباط برقرار کنید و نظر آن ها را در مورد نحوه انجام کار و از همه مهمتر پشتیبانی پس از تحویل وب سایت بپرسید. این موضوع خیلی از مواردی که در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت مشهد دخیل هستند را برای شما مشخص می کند. اما نکته مهم این است که به یک مشتری بسنده نکرده و با چند مورد از مشتری های آن شرکت تماس گرفته و از آن ها در این مورد سؤال کنید.
دکمه بازگشت به بالا