عمومیکسب و کار ویژه

بهترین هتل های کیش از نظر مسافران

کیش مقصد گردشگران بسیاری است و صنعت هتل دارای در این جزیره بسیار فعال و رقابتی می باشد. از این رو تمامی مدیران هتل ها می‌کوشند تا بتوانند بهترین خدمات را برای اکثر اقشار جامع ارائه دهند.

در این مقاله قصد داریم بهترین هتل کیش را در تعداد ستاره های مختلف با توجه به نظر مسافران، قیمت و امکانات کلی هتل بررسی و مقایسه نماییم.

هتل های انتخاب شده در این لیست با توجه به بودجه هر شخص انتخاب شده است و در نهایت به شما تخفیف ویژه‌ای نیز در انتهای مقاله داده می شود.

در بین هتل های 5 ستاره کیش هتل ها رقابت بسیار زیادی با یکدیگر دارند ولی از لحاظ قیمت بعضاً اختلافات میلیونی در هر شب رزرو دیده می شود، البته همان میزان که مبلغ بالاتر باشد، مسلماً کیفیت خدمات هم بالاتر خواهد رفت.

در بین هتل های 5 ستاره هتل داریوش و هتل ویدا را می‌توان در لیست قرار داد. با توجه به آنکه هتل ترنج، مارینا و پالاس دارای کیفیت بالای است ولی در مقایسه با داریوش دارای قیمت بالاتر و موقعیت مکانی نامناسب تری هستند.

از آن طرف هتل های شایان، کوروش، پانوراما و شایگان نیز نسبت به ویدا دارای کیفیت یکسان هستند ولی از لحاظ قیمت ویدا نسبت به سایر مناسب‌تر می باشد.

اما در بررسی بهترین هتل های 4 ستاره می‌توان به هتل های فلامینگو، مریم و لیلیوم اشاره کرد که کیفیت بالاتری نسبت به سایر هتل ها دارند البته قیمت هتل فلامینگو و هتل مریم نسبت به سایر هتل های 4 ستاره بالاتر است ولی هتل لیلیوم دارای قیمت مناسب و امکانات بالایی می باشد و از جمله هتل های نوساز جزیره به شمار می‌آید.

هتل های سه ستاره تنوع بسیار زیادی در جزیره دارند و در این بین بعضی از این هتل ها دارای امکاناتی در حد هتل های 4 ستاره هستند. انتخاب بین هتل های 3 ستاره بسیار سخت می باشد و با توجه به آنکه تماماً قیمت های مناسبی دارند ما مبنای اصلی را بر روی نظر مسافران و موقعیت مکانی قرار می‌دهیم که در این بین چهار هتل پارسیان، آرامش، گاردنیا و جام جم را انتخاب می کنیم که نسبت به سایر هتل همان‌طور که گفته شده با توجه به قیمت کیفیت بالاتری از سایر هتل های 3 ستاره دارند.

هتل های 2 ستاره به نسبت هتل های سه ستاره تفاوت آن‌چنانی ندارند و تنوع آن‌ها نیز در جزیره بسیار کم است و تنها محدود به چند هتل می‌باشند و تماماً دارای یک سطح امکانات هستند. از جمله هتل های دو ستاره کیش می‌توان به شایلی، شباویز، لوتوس، فانوس و آبادگران اشاره کرد.

چرا باید در انتخاب هتل دقت کنیم؟

قبل از مسافرت انتخاب هتل بسیار اهمیت دارد و درصورتی که هتل را بدون بررسی انتخاب کنید مطمئناً می‌تواند در طول مسافرت شما را آزار دهد.

ملاک‌های انتخاب هتل بسیار بستگی به نوع سفر شما دارد و اگر قصد سفر شما به جزیره صرفاً برای تفریحات است به دنبال هتل های باشید که در مرکز شهر و نزدیک به ساحل و کلوب های تفریحی هستند انتخاب کنید.

ولی اگر به دنبال خرید هستید حتماً هتل های که به مراکز تجاری نزدیک هستند را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است اکثر هتل های کیش در مرکز شهر بوده ولی در این بین هتل های هم هستند که از مرکز شهر دور می‌باشند و شما باید برای هر بار آمدن به مرکز جزیره از تاکسی استفاده کنید که مطمئناً باعث افزایش هزینه های شما خواهد شد.

البته بعضی از افراد صرفاً برای ریلکس شدن و لذت بردن از دریا به جزیره سفر می کنند و نشستن در کنار ساحل و تماشای دریا را نسبت به هر کار دیگری ترجیح می دهند اگر شما از این دست افراد هستید انتخاب هتل های دور از مرکز شهر می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

قبل از رزرو هتل به نظرات کاربران، قوانین و امکانات هتل و موقعیت مکانی آن دقت نمایید چرا که در صورت عدم انتخاب آگاهانه ممکن است اقامت در هتل برای شما آزاردهنده باشد. شما می‌توانید از مشاورین کیش میزبان اطلاعات لازم و همچنین مشاوره لازم برای انتخاب هتل مناسب خود را دریافت کنید. بدین منظور وارد وب سایت کیش میزبان به نشانی kishmizban.com شوید و یا سایت های مشابه ای همچون هتل یار و یا ایران هتل آنلاین شوید و بعد از بررسی هتل ها در صورت داشتن سوال با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا