عمومیکسب و کار ویژه

صندلی اپن از کجا بخرم؟

با کاربرد صندلی های اپن و بار بیشتر آشنا شوید

 صندلی های اپن و بار و صندلی کانتر که دارای ارتفاع نشیمن بالاتری نسب به صندلی های نهار خوری میباشند و برای میز های کانتر و میز های بار و همچنین میزهای بلند داخل آشپزخانه ها و کافه ها استفاده میشود. و علاوه بر اینکه میتواند بسیار مفید واقع شود، قابلیت ایجاد یک دکور خاص و منحصر به فرد را نیز می تواند داشته باشد.

اینها سوالاتی هست که همیشه در ذهن افراد می آید و اینکه نیاز به یک منبع برای دریافت کامل اطلاعات راجب این صندلی های اپن و یا صندلی های بار و یا صندلی های کانتر میباشد.که در اینجا و با مطالعه این بخش میتوانید به جواب بخش زیادی از این سوالات برسید.

در اکثر آشپزخانه ها در این دو دهه اخیر از دیوار های به اصطلاح اپن و یا کانتر و پیشخوان استفاده شده است که این طرح ها امروز به صورت میز های جزیره ای طراحی میشوند ولی کارایی هردو به صورت یک میز اپن و بار می باشد.

حال شما میتوانید برای استفاده از این میز های اپن که معمولا ارتفاع بالاتری نسبت به میز های ناهار خوری دارند از صندلی های اپن و صندلی های بار که دارای ارتفاع بالاتری نسبت به صندلی های ناهار خوری دارند استفاده نمایید.

صندلی های اپن و بار دارای ارتفاع هایی بین 60 تا 80 سانتیمتر ساخته میشوند که در صندلی های اپن جک دار ، این کورس حرکتی میتواند توسط شما با استفاده از یک جک تنظیم شود و در صندلی های اپن چوبی یا فلزی ثابت بسته به مدل دارای ارتفاع های استاندارد 60 یا 65 یا 70 سانتیمتر ساخته میشود.

توجه: شما باید حتما به این نکته توجه نمایید که برای انتخاب صندلی اپن و صندلی بار به ارتفاع میز کانتر مورد نظر توجه داشته باشید و با اطلاعاتی که از ارتفاع میز کانتر در اختیار فروشنده محصولاته صندلی اپن قرار میدهید، مناسبترین ارتفاع برای این میز کانتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.که این میزان اختلاف بین میز و نشیمن صندلی میتواند بین 25 تا 30 سانتیمتر باشد.

صندلی های اپن از ساختار کلی به دو صورت جک دار و بدون جک و به صورت ثابت تشکیل شده است .

صندلی های اپن جکدار همگی به صورت پایه فلزی و یک پایه استوانه ای با پایه گرد به صورت بشقابی و معمولا به صورت براق کروم یا نیکل می باشند که دارای کیفیت و زیبایی بسیار بالایی هستند.

ولی صندلی های ثابت ( بدون جک) هم میتواند فلزی و هم چوبی و هم فایبرگلاسی باشد. ( البته صندلی هایی از جنس فایبر گلاس هستند که پایه فلزی جکدار دارند).

1-صندلی اپن چوبی :

که دارای پایه های چوبی و به صورت 4 پایه و دارای طراحی نشیمن و تکیه گاه چوبی و یا رویه کوبی شده میباشند. و به صورت تکیه دار و بدون تکیه ساخته میشود.

2-صندلی اپن فلزی ثابت:

که معمولا به صورت چهار پایه و با پایه های استیل ساخته میشوند و نشیمن این صندلی ها اکثرا به صورت رویه کوبی چرمی میباشد و به صورت پشتی دار و بدون پشتی ساخه میشود.

3-صندلی اپن فایبرگلاسی ثابت:

که کاملا از جنس پلیمر و فایبر گلاس ساخته میشوند و این صندلی های فایبر گلاسی به رنگ های بسیار متنوع و طراحی های بسیار زیبا ساخته میشود.

4-صندلی های اپن فلزی جکدار:

که پایه به صورت گرد و جک دار میباشد و نشیمن این صندلی طرح ها و رویه کوبی های متنوعی دارد و معمولا بسیار نرم میباشد و پایه این صندلی اپن و بار دارای تعادل بسیار بالا میباشد.

5-صندلی های اپن فایبر گلاسی:

این صندلی ها در قسمت نشیمن و یا پشتی از فایبرگلاس با رنگ بندی متنوع استفاده شده و در قسمت پایه دارای جک هیدرولیکی میباشند.

چه زمانی باید به فکر خرید صندلی اپن بود؟

بسیاری از افراد دقیقاً نمی‌دانند چه زمانی می‌توانند به سراغ صندلی اپن یا همان صندلی کانتر بروند یا به هر دلیلی لزوم خرید آن را احساس نمی‌کنند. به طور کلی باید بگوییم قانون مشخص و خاصی برای خرید صندلی اپن وجود ندارد، اما معمولاً طراحان داخلی توصیه می‌کنند اگر متراژ خانه‌تان آن‌قدر کوچک است که نمی‌توانید میز ناهارخوری تهیه کنید، بهتر است با خیال راحت به سراغ خرید صندلی اپن بروید و بیشترین و هوشمندانه‌ترین استفاده را از فضای آشپزخانه‌تان داشته باشید.

این یعنی شما می‌توانید با خرید تعدادی صندلی اپن متناسب با تعداد اعضای خانواده و قرار دادن آن‌ها پشت کانتر یا همان پیشخوان آشپزخانه‌تان، فضای مناسب و کاربردی را برای غذا خوردن و صرف وعده‌های مختلف غذایی در کنار خانواده‌تان تدارک ببینید. البته این بدان معنا نیست که اگر حتی فضای خانه‌تان برای استفاده از میز ناهارخوری نیز کافی است، نمی‌توانید به سراغ صندلی اپن بروید.

صندلی اپن در هر شرایطی به کارتان خواهد آمد، چنان‌چه افراد بسیاری علی‌رغم داشتن میز ناهارخوری و حتی به طور مشخص، اتاق ناهارخوری، با خرید صندلی اپن و قرار دادن آن در پشت اپن آشپزخانه‌شان، فضای دنج و جمع‌ و جوری را نیز برای غذا خوردن در نظر می‌گیرند. با این کار می‌توانید وعده‌های دم‌دستی‌تر و یا سریع‌تر خود را با کمک صندلی اپن و روی کانتر آشپزخانه‌تان صرف نمایید.

با کمک صندلی اپن می‌توانید بیشترین استفاده را از فضای آشپزخانه‌تان داشته باشید.

 انواع صندلی اپن

اصولاً صندلی‌های اپنی که امروزه در بازار موجود هستند، دارای انواع متفاوتی بوده و متناسب با شرایط افراد می‌توانند انتخاب‌های مناسبی برایتان باشند. در ادامه برای تکمیل اطلاعات مربوط به خرید صندلی اپن، شما را با انواع صندلی اپن آشنا می‌کنیم:

صندلی اپن با پشتی کوتاه

یکی از جمع‌ و جورترین و در عین حال پرطرفدارترین انواع صندلی اپن، مدل‌هایی با پشتی کوتاه هستند. این نوع از صندلی‌ها تکیه‌گاه کاملی ندارند و در نتیجه نیز راحتی چندانی در اختیار شما قرار نمی‌دهند. با این وجود، تناسب این مدل‌ها با سبک مدرن و همین‌طور جمع‌ و جورتر بودنشان باعث می‌شود افراد بسیاری، آن‌ها را جزء بهترین انتخاب‌های خود بدانند.

این مدل از صندلی‌های اپن، چندان راحت نیستند.

صندلی اپن با پشتی کامل

مدل بعدی که می‌توانید در زمان خرید صندلی اپن به سراغ آن بروید، همان دسته از صندلی‌های اپنی هستند که معمولاً شما می‌توانید به خوبی به آن‌ها تکیه دهید و احساس راحتی بیشتری داشته باشید. به همین دلیل هم هست که معمولاً می‌توان زمان بیشتری را روی آن‌ها نشست و به صرف وعده غذایی پرداخت. با این وجود احتمالاً نمی‌توان از این نوع از صندلی‌ها به عنوان انتخاب خوبی در آشپزخانه‌های کوچک یاد کرد.

در صورت خرید این مدل‌ها می‌توانید ساعت‌ها بر روی صندلی راحت خود بنشینید و لذت ببرید.

صندلی اپن بدون پشتی

این مدل از صندلی‌ها در ساده‌ترین و جمع و جورترین شکل ممکن طراحی شده‌اند و می‌توانند انتخاب بسیار خوبی برای آشپزخانه‌های کوچک باشند. همان‌طور که می‌توان حدس زد، صندلی کانتر بدون پشتی چندان راحت نیست و به همین دلیل نیز نمی‌توان زمان زیادی روی آن نشست.

در نتیجه توصیه می‌کنیم که از این نوع صندلی‌ها برای صرف وعده‌های غذایی سریع و میان وعده‌های خود استفاده نمایید. بد نیست اضافه کنیم که این مدل از صندلی‌ها در فضاهای کوچک با متراژ پایین، قابلیت آن را نیز پیدا می‌کنند که به راحتی به زیر کانتر رفته و از اشغال فضای اضافی جلوگیری نمایند.

این نوع از صندلی‌های کانتر، انتخاب‌های جمع‌ و جوری به حساب می‌آیند.

صندلی کانتر با دسته

این مدل از صندلی‌های کانتر می‌توانند به عنوان راحت‌ترین مدل‌ها شناخته شوند، چراکه بیشترین پشتیبانی را از بدن شما نشان خواهند داد. در کنار صرف وعده‌های غذایی، راحتی این صندلی‌ها به اندازه‌ای است که حتی می‌توانید ساعت‌ها روی آن‌ها بنشینید و تلویزیون تماشا کنید.

نکته مهمی که می‌توان در رابطه با خرید این مدل‌ها مطرح کرد، این است که طراحی این مدل‌ها به افزوده شدن دسته به عرض صندلی منجر می‌شود و به همین دلیل نیز پیش از خرید، حتماً باید تناسب ابعاد عرض صندلی را با کانتر خود اندازه‌گیری نمایید.

با خرید این صندلی‌ها احتمالاً هیچ‌گاه از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

صندلی کانتر بدون دسته

این مدل‌ها فضای کمتری را از آشپزخانه شما اشغال می‌کنند و به همین دلیل نیز می‌توانید تعداد بیشتری از آن‌ها را در اطراف کانتر خود قرار دهید. معمولاً کاربرد صندلی اپن بدون دسته برای دورهمی‌های دوستانه، بسیار مناسب خواهد بود.

این مدل‌ها فضای جمع‌ و جورتری را برای دورهمی‌هایتان فراهم خواهند کرد.

صندلی اپن ثابت

این مدل از صندلی‌ها به صورت ثابت طراحی می‌شوند و امکان چرخش بدنه آن‌ها در زمان نشستن، فراهم نخواهد بود. به همین دلیل نیز اگر عادت دارید که در زمان نشستن روی صندلی، حرکت کنید و صندلی را بچرخانید بهتر است به سراغ این مدل‌ها نروید.

با این مدل‌ها امکان جابه‌جایی برایتان سخت‌تر خواهد شد.

صندلی کانتر چرخان

این مدل‌ها می‌توانند انتخاب بسیار خوبی برای کانتر و پیشخوان آشپزخانه شما باشند، چراکه امکان حرکت و جابه‌جایی‌شان به راحتی فراهم است و در نتیجه می‌توانید در زمان نشستن و بلند شدن، به راحتی از جای خود حرکت کرده و صندلی را از زیر کانتر خارج کنید. صندلی‌های کانتر چرخان نیز برای فضاها و آشپزخانه‌های کوچک، بسیار مناسب هستند.

صندلی‌های چرخان برای کانتر آشپزخانه انتخاب‌های هوشمندانه‌ای هستند.

ابعاد و اندازه‌های استاندارد

همان‌طور که می‌دانید امروزه انواع و اقسام صندلی‌های اپن در بازار، طراحی شده و به فروش می‌رسند و به همین دلیل نیز شما می‌توانید در زمان خرید صندلی اپن خود با مدل‌ها و ابعاد بسیار متفاوتی روبه‌رو شوید. با این حال اگر بخواهیم ابعاد و اندازه‌های استاندارد این نوع از صندلی‌ها را مطرح کنیم، باید بگوییم که غالباً صندلی اپن برای کانتر و پیشخوان‌هایی با استاندارد 90 سانتی‌متری طراحی می‌شوند و به همین دلیل نیز معمولاً ارتفاع آن‌ها چیزی بین 60 تا 65 سانتی‌متر خواهد بود.

با این حال در شرایطی که ارتفاع کانتر بیشتر بوده و چیزی حدود 105 سانتی‌متر باشد، نیز معمولاً ارتفاع صندلی‌های اپن به صورت کلی به 75 سانتی‌متر خواهد رسید. در نهایت هم اگر ارتفاع کانتر، بیشتر از این بوده و به 120 سانتی‌متر نیز برسد، می‌توانید به سراغ صندلی‌هایی با ارتفاع بین 85 تا 90 سانتی‌متر بروید.

با تمامی این توضیحات باید بگوییم اگر اندازه‌گیری ارتفاع صندلی کانتر برایتان سخت است ،می‌توانید به سراغ مدل‌هایی بروید که از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار هستند.

ارتفاع صندلی کانتر باید در تناسب با ارتفاع خود کانتر باشد.

نکات خرید صندلی اپن

برای اینکه بتوانید در زمان خرید صندلی اپن موفق باشید و خرید خود را در هوشمندانه‌ترین حالت ممکن به نتیجه برسانید، لازم است که به نکات متفاوتی توجه داشته باشید. در ادامه، شما را با نکات خرید صندلی اپن آشنا می‌کنیم:

انتخاب جنس صندلی کانتر

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید در زمان خرید صندلی کانتر مدنظر داشته باشید، جنس آن است. به طور کلی لازم است جنس صندلی خود را به نوعی انتخاب کنید که با سایر بخش‌های خانه و آشپزخانه‌تان همخوانی و تناسب داشته باشد.

برای مثال صندلی کانتری چوبی می‌تواند در زمانی مورد استفاده قرار بگیرد که کابینت‌های شما نیز چوبی باشند. در چنین شرایطی تناسب و یکدستی فضا، زیبایی آن را به مراتب افزایش خواهد داد. نکته مهم اینجاست که صندلی چوبی باید از نظر طیف رنگی نیز تا حد ممکن با کابینت‌ها همخوانی داشته باشند.

با انتخاب متریال مناسب و هماهنگ با سایر بخش‌های آشپزخانه، فضای زیباتری داشته باشید.

بررسی سبک صندلی اپن

طبیعتاً یکی از مهم‌ترین اهداف استفاده از صندلی اپن، زیباتر شدن فضای آشپزخانه است. به همین دلیل لازم است توجه ویژه‌ای نیز بر سبک دکوراسیونی آن داشته باشید. وجود تناقض و عدم تطابق در هرکدام از وسایل خانه، تمامی زحمات شما برای طراحی یک خانه زیبا را زیر سؤال خواهد برد. این موضوع در رابطه با انتخاب صندلی اپن نیز صدق می‌کند.

با توجه به تمامی این توضیحات توصیه ما این است که در زمان خرید صندلی اپن خود، سبک کلی دکوراسیون آشپزخانه‌تان را در نظر داشته باشید. این یعنی برای مثال اگر دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک مدرن طراحی شده باشد، انتخاب صندلی‌هایی با سبک‌های دیگری همچون کلاسیک، اشتباه محض خواهد بود!

با انتخاب صندلی اپن متناسب با سبک آشپزخانه‌تان فضایی یکدست‌تر داشته باشید.

ارتفاع صندلی اپن

در بخشی که در رابطه با استانداردهای ابعاد و اندازه صندلی اپن متناسب با ارتفاع کانتر برایتان گفتیم، احتمالاً شاهد اهمیت ارتفاع مناسب صندلی کانتر بوده‌اید. با توجه به تمامی این توضیحات، لازم است که در زمان خرید صندلی اپن خود به ارتفاع آن نیز توجه ویژه داشته باشید.

نکته مهمی که بد نیست در اینجا به آن اشاره کنیم، این است که در زمان انتخاب ارتفاع صندلی خود، باید حتماً به میزان راحتی پاهایتان نیز توجه کنید. اگر صندلی علی‌رغم ارتفاع زیاد خود، هیچ‌گونه پایه و تکیه‌گاهی برای قرارگیری پاهایتان نداشته باشد، احتمالاً بعد از مدت کمی پاهای شما را خسته و اذیت خواهد کرد.

در زمان خرید صندلی اپن به ارتفاع آن نیز توجه داشته باشید.

قیمت صندلی اپن

این روزها تنوع قیمت صندلی اپن یا همان کانتر به حدی است که می‌تواند هر گونه بودجه‌ای را تحت پوشش خود قرار دهد. با این حال، توجه کیفیت طراحی و متریال صندلی نیز مسائل مهمی هستند که به هیچ عنوان نباید مورد بی‌توجهی قرار بگیرند. این یعنی ممکن است در ساخت صندلی اپن ارزان‌قیمت از متریال باکیفیت چندانی استفاده نشده باشد و در نتیجه در صورت خرید، بعد از مدتی شاهد آسیب‌دیدگی صندلی خود باشید.

توصیه ما این است که پیش از خرید صندلی اپن، هزینه و بودجه مورد نظر خود را مشخص کنید و بعد هم با توجه به آن، دایره انتخاب‌های خود را محدودتر کرده و با سرعت بیشتری به محصول مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

 صندلی اپن از کجا بخرم؟

صندلی‌های اپن نیز همچون سایر انواع صندلی‌ها در دسته‌بندی مبلمان منزل قرار می‌گیرند و به همین دلیل نیز شما می‌توانید در زمان خرید این محصول به انواع مرکز فروش صندلی اپن در تهران همچون دلاوران، یافت‌آباد و سایر فروشگاه‌های مبلمان بروید. در کنار این نیز اگر تصمیم به خرید محصولی مخصوص به خود دارید، می‌توانید از نمونه‌هایی با ساخت سفارشی نیز استفاده نمایید.

نکات خرید صندلی ایده آل اپن

برای این که صندلی خریداری شده که برای اپن آشپزخانه شما قرار می گیرد از همه نظر مناسب باشد باید قبل از هر چیز ارتفاع مناسبی داشته باشد منظور از ارتفاع مناسب این است که هم با جثه افرادی که از آن استفاده می‌کنند همخوانی داشته باشد و هم هنگامی که بر روی آن می نشینند و غذا صرف می‌کنند احساس راحتی داشته باشند نه اینکه لازم باشه خیلی خم شوند یا خود را بکشند.

بعد از اینکه ارتفاع مناسب را تخمین زدید بهتر است به دنبال صندلی هایی باشید که جنس مناسبی داشته باشند و سبک آنها به شما بخورد و هماهنگی بین اجزای مختلف دکوراسیون از بین نرود و بعد از اینکه ارتفاع و سبک و جنس صندلی را مشخص کردید سعی کنید حتما آن را امتحان کنید و مطمئن شوید که صندلی اپنی که خریداری کرده اید راحتی و آسایش شما را تضمین می کند و بهترین گزینه برای خرید شما خواهد بود.

صندلی اپن چوبی یا فلزی؟

قبل از اینکه انتخاب خود را انجام دهید بهتر است مشخص کنید که دوست دارید جنس صندلی اپن شما از چوب باشد یا از فلز و این قضیه بستگی مستقیم به شما دارد. پس مشخص کند که دکوراسیون منزل شما قرار است از چه نوعی باشد و چه سبکی داشته باشد یعنی قرار است دکوراسیون مدرن باشد یا کلاسیک و مینیمال باشد یا روستیک؟

اگر برای منزل خود سبک کلاسیک را انتخاب کرده اید پیشنهاد می کنیم که صندلی اپن چوبی خریداری کنید زیرا برای مبلمان کلاسیک بهترین گزینه همین صندلی های اپن چوبی هستند و در صورتی که فضای منزل شما از سبک مدرن پیروی می کنند بهتر است از صندلی های اپن فلزی جک دار استفاده کنید که هماهنگی بسیار خوبی را با فضای مدرن دارند و اگر تصمیم گرفتید که سبک دکوراسیون منزل شما تلفیقی باشد می توانید از صندلی هایی استفاده کنید که به صورت ترکیبی طراحی شده اند و برای هر دو نسخه مناسب هستند.

صندلی اپن و بار چوبی

بیشتر صندلی‌های اپن به علت ارتفاع بلندی که در قسمت پایه‌ها دارند لازم است که دقت زیادی برای خرید آنها صرف شود و باید بررسی کنید که آیا چوبی که در آن به کار رفته است استحکام مناسب را دارد و در قسمت اتصالات به خوبی به هم متصل شده است یا خیر. پیشنهاد می‌کنیم اگر تصمیم دارید که برای اپن خود صندلی چوبی تهیه کنید صندلی چوبی شما از جنس چوب راش باشد تا استحکام و دوام بیشتری داشته باشد و برای اتصالات شبکه ای و زیر پایی سعی کنید از استیل نگیر استفاده کنید که هم دوام زیادی دارد هم طول عمر بالایی دارد.

همچنین بهتر است برای اینکه صندلی شما عمر زیادتری داشته باشد برای روکش آن از پارچه های چرمی یا پارچه های درجه یک که گارانتی طولانی دارند استفاده کنید تا مطمئن باشید جنسی که خریداری می کنید قرار است مدت زمان زیادی برای شما کار کند. در صورتی که همه ویژگی هایی که گفته شد با ظرافت و زیبایی ترکیب شود می‌تواند قیمت محصولات و ارزش آن ها را بالاتر ببرد که شما بتوانید علاوه بر کارایی این صندلی ها برای زیباتر شدن منزل خود آن ها را در آشپزخانه قرار دهید.

صندلی اپن جک دار و بار فلزی

برای اپن های فلزی و بلند صندلی های جک دار گزینه مناسب تری هستند زیرا ارتفاع آنها قابل تنظیم می باشد. معمولا صندلی‌های جک دار از سینی های بزرگ زیر پایی که 45 سانتیمتر است استفاده می شود که با استفاده از پرس هیدرولیک و جوش های آرگون قسمت اتصالات آنها را پوشش داده شده است که دوام و طول عمر بیشتری داشته باشد و همچنین برای روکش آنها از پارچه های چرم مصنوعی که معمولا 3 سال یا بیشتر گارانتی دارند استفاده می شود و یا حتی از کروم درجه یک به روی این صندلی های اپن فلزی جک دار استفاده می شود.

صندلی اپن مدرن برای آشپزخانه های امروزی

به خاطر تقاضای بالایی که این افراد برای این نوع صندلی ها در کنار اپن آشپزخانه خود داشتند تنوع محصولات در این زمینه بسیار زیاد است و افراد با هر سلیقه ای که پا به فروشگاه ها و مراکز خرید بگذارند قطعاً مدل دلخواه خود را پیدا می کنند.

نکات قابل توجه هنگام خرید انواع صندلی اپن

وقتی که تصمیم گرفتید برای آشپزخانه خود صندلی اپن خریداری کنید باید اول از همه چیز کیفیت صندلی را در نظر بگیرید. این کیفیت یکی وابسته به اسکلت صندلی است و دیگری مربوط به قسمت نشیمنگاه صندلی می باشد.

 صندلی های اپن به صورت کلی در سه دسته جای می گیرند که از جنس فلز هستند یا چوب یا پلاستیک. البته اسکلت صندلی ها بیشتر از چوب یا فلز است و این شما هستید که تصمیم می گیرید اسکلت صندلی اپن شما از کدام یک از این دو نوع باشد که این انتخاب هم بستگی مستقیم به دکوراسیون کلی خانه شما دارد.

 صندلی های اپن که اسکلت فلزی دارد برای خانه هایی که سبک مدرن و امروزی دارند مناسب تر است و صندلی های اپن که اسکلت چوبی دارند برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک بهتر است.

 قسمت دیگری که به اندازه اسکلت صندلی مهم است نشیمنگاه صندلی است که باید کیفیت خوبی داشته باشد تا شما از نشستن بر روی آن احساس آرامش داشته باشید و آسیبی به فیزیک بدنی شما وارد نشود.

سعی کنید حتما قبل از خرید صندلی همه این موارد را رعایت کنید و سعی کنید علاوه بر این ها صندلی هایی که خریدید تعادل هم داشته باشد و هنگام نشستن روی آن لق نخورد.

 گزینه دیگری که باید به آن توجه کنید این است که صندلی شما ارتفاع مناسبی داشته باشد. معمولاً ارتفاع صندلی ها 75 سانتی متر است و صندلی های معمولی غذاخوری 45 سانتیمتر هستند. بعضی از این صندلی های اپن طوری ساخته شده‌اند که دارای یک جک در کنار خود هستند که شما می توانید با استفاده از آن ارتفاع صندلی را کم و زیاد کنید تا به حد ایده آل برسند.

اگر ارتفاع صندلی که خریداری می‌کنید زیاد بود بهتر است صندلی خریداری کنید که جای قرار گرفتن پا داشته باشد و پای شما هنگامی که از استفاده می کنید آویزان نماند.

 همه این مسائل به صورت مستقیم روی قیمت صندلی ها تاثیر گذار خواهد بود. هر چه موادی که در ساخت صندلی به کار می رود کیفیت بهتری داشته باشند قیمت صندلی هم بالاتر خواهد بود.

بهترین مارک صندلی اپن

بهترین برند هایی که تولید کننده صندلی های اپن هستند و شما می توانید محصول مورد نظر خود را از آنها خریداری کنید عبارتند از:

فروشگاه میز و صندلی اپن مارکت

دکمه بازگشت به بالا