عمومیکسب و کار ویژه

کاشی بین کابینتی و تایل های لوکس را از کجا تهیه کنیم؟

خرید بین کابینتی و قیمت بین کابینتی انواع مدل

حتما شما هم به دنبال یک کاشی بین کابینتی جدید بسیار شیک هستید، ما یاری می رسانیم، انواع بین کابینتی همراه با قیمت جنس و نصب خدمت شما عرض میکنیم، قصد ما این است که شما کاملا به صورت بی واسطه بین کابینتی را خریداری کنید و در منزل و محیط اشپزخانه خودتان نصب این متریال را بر عهده بگیرید. در دکوراسیون منزل یکی از اصلی ترین مکان که‌ مورد توجه اهالی خانه قرار میگیرد قطعا آشپزخانه است. زیبایی و تمیزی آشپزخانه و متعلقات درون‌آن نشان دهنده یک خانه زیبا است. یک آشپزخانه فاکتورهای متفاوتی برای دکوراسیون بهتر دارد اعم‌از تایل های مدرن بازار بین کابینت، کفپوش، دیوار نمایان، لوازم برقی، پرده درصورت وجود پنجره و درنهایت ازمهم ترین و کلیدی ترین فضا مخصوصادر آشپزخانه کوچکتر دیوارپوش بین کابینتی است.

مهم این است که در محیط اشپزخانه که مامن گاه ارامش در محیط منزل است یک بین کابینتی شیک را داشته باشید با مدل های مختلف و کاتالوگهای بسیار شیک در خدمت شما خوبان هستیم، کافی است با ما در ارتباط باشید. در کل در این مقاله میخواهیم ابعاد مختلف یک بین کابینتی را شرح بدهیم، به سراغ انواع مختلف آن برویم و در نهایت قیمت و نیز نصاب های حرفه ای بین کابینتی را شرح بدهیم، هستند در بین مشتریان محترم ما که این عده از دوستان دستی بر آتش نصب هم دارند و می توانند این متریال را نصب کنند و بعضی دیگر هم نیاز است که تکنسین های ماهر ما خدمت شما برسند و نصب شود. با ما در مقاله بین کابینتی همراه باشید ابعاد مختلف را عرض می کنیم.

بین کابینتی

دیوارپوش بین کابینتی دردیواره پشت سینک ،گاز یا کانتر و به‌طور کلی همه فضای خالی روی دیوار آشپزخانه کار میشود .دربرخی آشپزخانه این‌فضا تنها جایی‌است که‌از دیوار آشپزخانه مشخص است‌و شمابا تزیین آن‌به درستی وبا متریال مناسب میتوانید درنهایت آشپزخانه خود رابزرگتر و دل باز تر نشان دهید. در دکوراسیون داخلی متریال متنوعی برای اجرا به‌عنوان بین کابینتی وجود دارد که‌هر کدام بادر نظر داشتن فاکتورهای اولیه لازم برای یک بین کابینتی مناسب انتخاب و تهیه میگردند. این فاکتورها بسیار ساده ولی درطول عمر و استفاده ازاین متریال بسیار تاثیرگذار هستند.

زمانی که به موضوع بی نظیر این متریال می رسیم چند المان را در ذهن باید مرور کنیم، در گام اول باید بدانیم که ایا این متریالی که شما تهیه می کنید با اکسسوری های دیگری که در محیط اشپزخانه هم دارید هم خوانی دارد. باید به سبک و سیاق خود پرده، به نوع چیدمان اشپزخانه توجه کنیم، اما خوب است که از زاویه های دیگر هم مورد بررسی قرار بگیرد، در گام بعدی به اینکه قرار است که چه میزان بودجه ریالی در این محیط خرج شود صحبت کنیم.

ایا شما مستاجر هستید و برای یک زمان محدود به این ارایه ی داخلی نیاز دارید یا اینکه شما مالک خانه هستید و باید مدت زمان را در این خانه سپری کنید و به دنبال یک متریال شیک هستید خوب همه این ها در چند بخش بین کابینتی اشاره می شود. قرار است که ابعاد مختلف یک بین کابینتی را شرح بدهیم، در بخش اولیه خوب است که شما بدانید محیطی که با آب بسیار سر و کار دارد، محیطی که با نور خورشید سر و کار دارد و همچنین فضایی است که به عنوان یک مامن گاه امن جهت صرف غذا، پخت و پز استفاده می شود و یا گفتمان خانوادگی خوب است که یک بار برای همیشه دکور کنید، به محیط اراسته این بخش برسید و از فضای بسیار شیک بهره بگیرید که در این بخش و در قسمت انواع بین کابینتی هم عرض ادب می کنیم.

آشپزخانه مکانی است که‌مدام تحت بخارات مختلف ازمواد مختلف قرار میگیرد این‌بخارات بر روی سطوح مختلف نشسته و به شدت درتمیزی و پاکیزگی محیط آشچزخانه موثر ند. پس‌هر سطحی‌در آشچزخانه بهتر است‌که قابل شست و شو و نظافت باشد. ورق بین کابینتی نیز ازاین موضوع مستثنی نمیباشد چه بساکه قابل شست و شو بودن آن‌از بقیه مواد و سطوح‌در آشچزخانه اهمیت بالاتری دارد چون درفاصله کمی بااجاق گاز نیز قرار داشته واین قابلیت ازرکن اصلی برای آرامش خاطر یک فرد خانه دار درتهیه ورق بین کابینتی است.

خرید بین کابینتی

برای اینکه به خرید بین کابینتی برسیم باید موضوعات مختلف را بررسی کنیم. این که شما یک محیط بسیار شیک همراه با پنجره هایی دارید که نور طبیعی را در محیط خودتان وارد میشود، و قرار است با قیمت مقرون به صرفه خرید متریال داشته باشید و در نهایت هم ماحصل آن هم یک محیط بسیار شیک باشد، شکن نکید واقعا شک نکنید که استون شیت یا ماربل شیت می تواند یکی از بهترین گزینه های مناسب برای شما باشد که در بخش انواع آن را خدمت شما شرح میدهیم. ما در این محیط سبک های مختلف یک رنگ بندی را اشاره می کنیم، طیفی که در حدود چهل مدل رنگ بندی توانسته است در سال های گذشته بالاترین میزان رکورد فروش را به خود اختصاص بدهد و با ابعاد بسیار مناسب همانند نمونه کارهای اذارن دکور که مشاهده می کنید بخش عمده ای از فروش را به دست بیاورد.

ازمواردی که‌گاها برخی ازافراد درانتخاب و خرید بین کابینتی به‌آن توجه نمیکنند. ضد اشتعال بودن این‌سبک ورق است ولی باید خدمت شماعرض کنیم که‌این موضوع جدی تر ازآن است‌ که شما نسبت به‌ آن سهل انگار باشید و تنها به‌ خاطر زیبایی ویا قیمت کم تر جنسی راخریداری بفرمایید که‌ میتواند بسیار خطر زا باشد. ورق بین کابینتی ماهمگی ضد اشتعال بوده و درصورت آتش سوزی تنها رفتار خود ریزنده داشته و به‌هیچ عنوان آتش رابه باقی موارد و مصالح انتقال نمیدهند و این‌ از برتری های متریال‌ما درمقابل بسیاری ازاجناس موجود دربازار است.

خرید بین کابینت را با این موضوع جلو می بریم که دیوارپوش پشت چسبدار هم توانسته است فروش بالایی را بگیرید حداقل اینکه این متریال هم از کشور چین توسط تیم بازرگانی شرکت ما وارد می شود و کافی است که کاغذ روغنی پشت آن را باز کنید و روی هر سطح از دیوار اشپزخانه توسط خودتان نصب شود و نیازی به نصاب نیست این دیوارپوش هم قیمت بسیار ارزانی دارد و به دلیل اینکه توسط خودتان برش خورده میشود و فیلم هایی که در شبکه های اجتماعی و یا فضای مجازی ما در اختیار شما قرار میدهیم میتوانید به خوبی نحوه نصب را مشاهده کرده و در نهایت یک محیط عالی را به دست بیاورید. ازموارد دیگر که درزمان اجرای پروژه برای کارفرمایان مابسیار اهمیت دارد نه تنها درمورد ورق بین کابینتی بلکه درتمامی موارد نصب و درهر مکان دیگر .امکان نصب راحت و بدون ریخت و پاش و کثیفی است و این مورد آنقدر اهمیت دارد که یک مشتری رانسبت‌به خرید یک محصول مشتاق یا دل زده کند.

انواع بین کابینتی

 خیلی منتظر این بخش بودیم که در مورد انواع بین کابینتی و کارهایی که هر کدام از این ارایه های داخلی ساختمان می تواند انجام بدهد صحبت کنیم. همیشه ما در نظرمان این است که کیفیت در درجه اول باشد، نصب خوب توسط تیم تکنسین های ما و در نهایت تحویل یک پروژه بسیار شیک به مشتری محترم، هر چند که دوستانی که در تهران با ما در ارتباط هستند و همواره از ما درخواست دریافت بین کابینت دارند اشاره می داریم از این حدود هشت مدل مختلف شما می توانید یک گزینه را انتخاب کنید دوستانی که در شهرستان های خوب کشورمان هم قرار دارند با ارسال کردن کاتالوگ و نمونه کارهای هر کدام از متریال در همین ابتدا، می توانند انتهای پروژه خودشان را تصور کنند و در نهایت با سریعترین روش ممکن خرید خودشان را نهایی کنند. خوب بهتر است که در مورد انواع بین کابینتی با شما صحبت کنیم.

  • دیوارپوش پی وی سی
  • دیوارپوش سنگی یا استون شیت
  • دیوارپوش آجری
  • دیوارپوش فومی پشت چسبدار
  • دیوارپوش های برچسبی رولی
  • دیوارپوش کاشی یا سرامیک بین کابینتی
  • دیوارپوش میکروسمنت
  • دیوارپوش کشسان

اشاره کردیم به خدمت شما خوبان که کدام سبک دیوارپوش ها را شما می توانید به عنوان انواع بین کابینتی اشاره کنیم، بخشی که شما قیمت مقرون به صرفه نیاز دارید به سمت دیوارپوش های پشت چسبدار فومی، یا به صورت رولی بروید اما در مورد دوستانی که نیاز است که قیمت مقرون به صرفه داشته باشد دیوارپوش سنگی یا استون شیت را در نظر بگیرند، و اگر به دنبال متریال بین کابینتی لوکس هستید به همان سبک دیوارپوش میکروسمنت یا کشسان بروید.  پانل پی وی سی ازقدیمی ترین محصولات مورد استفاده درانواع دکوراسیون داخلی و همینطور به‌عنوان بین کابینتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که دربخش  خدمت شما دوستان عزیز توضیح داده ایم این سبک دیوارپوش داری انواع مختلفی بوده و قابلیت نصب بر روی دیوارو سقف هر دو راداشته و به‌عنوان یکی ازمنعطف ترین متریال باهر فضایی شناخته میشود.

درمورد بین کابینتی بهتر است که‌ از نوع ضد ضربه آن‌استفاده شود که‌ با عرض بیست سانت و طول شش متر و درنظر داشتن مساحت فضای بین کابینتی بسیار مقرون به‌ صرفه نیز میباشدو نسبت به‌متریال دیگراز قیمت پایین تری برخوردار هستند دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی همواره ازپرطرفدارهای دکور بوده و قابلیت‌های مختلف آن‌هم ازنظر طراحی وهم دکوراسیون داخلی درمحبوبیت آن‌بسیار تاثیر گذار بوده است.

فروش بین کابینتی

همه ما به دنبال یک متریال زیبا برای بین کابینتی هستیم خوب در قسمت فروش به این موضوع خواهیم پرداخت، بارها در طی تماس های تلفنی از ما درخواست شده است که شما که در شهرستان ها نمایندگی ندارد و ما هم نمی توانیم به تهران بیاییم چه طور می توانیم یک بین کابینتی شیک و در عین حال قیمت مقرون به صرفه از خود پخش کننده عمده خریداری کنیم، پاسخ را می توانیم این گونه خدمت شما عرض کنیم که در ابتدا با تیم فروش شبانه روزی ما در ارتباط باشید تا نحوه خرید کردن بهترین نوع دیوارکوب را خدمت شما عرض شود و بعد به سمت نوع متریال برویم، اشاره کردیم بعضی از ارایه ی داخلی ساختمان را شما خودتان می توانید نصب کنید و تعداد دیگری را باید توسط نصاب ماهر اجرا شود، هر چند که برای پروژه های شهرستان تیم هم نصب هم از تهران اعزام می شوند.

یکی از تاثیر گذار ترین و لوکس ترین بین کابینتی های موجود که شما عزیزان می توانید برای آشپزخانه خود تهیه بفرمایید دیوارپوش های آجری، دیوارپوش میکروسمنت، دیوارپوش کشسان که در بخش لوکس ها دسته بندی میشوند، هستند این سبک دیوار پوش خود به چند دسته تقسیم شده که ما در اینجا به بررسی یک مدل از پر فروش ترین های شرکت ما و محبوب ترین بین مشتریان محترم می پردازیم.

فروش دیوارپوش بین کابنتی را با این موضوع ادامه میدهیم، مشتریان محترم که در تهران تشریف دارند در شو روم شرکت تشریف می اورند و از نزدیک با این متریال به خوبی اشنا خواهند شد، ما معمولا سعی میکنیم که ورق های سنگی یا استون شیت را به این دوستان معرفی کنیم، توسط چسب هایی که توسط تیم ما از کشور ترکیه وارد می شود خود گواه بر یک متریال قوی به همراه چسب قوی تر خواهد بود، از سوی دیگر این متریال به دلیل اینکه بدون درز است و نمای یک دستی را به ما نمایش میدهد می تواند یک محیط زیبایی را خلق کند.

شما هر چقدر که دوست دارید روی آن مواد شوینده بریزید هیچ مشکلی ندارد که در موقع خودش حتما در مورد این متریال هم خدمت شما سروران گرامی عرض ادب خواهد شد. اما در مورد خرید انلاین یا خرید حضوری کاملا شما مختار هستید که در طول شبانه روز با ما در ارتباط باشید و اخرین قیمت های بین کابینتی را از تیم ما دریافت کنید.

بین کابینتی ارزان

سوالاتی می شود با این موضوع که ما از کاشی دل زده شده ایم و این کاشی که روی بین کابینتی ما است اصلا کدر شده است و لعاب رویش از بین رفته است یا شکسته است، حق هم دارید اساسا کاشی دیگر عمر خود را تمام کرده است و هر چقدر هم کاشی خودش را به روز کند باز هم مشکلاتی هم چون عمر بسیار کوتاه به دلیل اینکه در کارخانه لعاب کاری بسیار زیاد می شود و این لعاب با مواد شوینده مخالف است و زیر یک سال حتی بهترین کاشی هم خریداری کنید به دلیل اینکه UV نمی شود باز هم مشکل لعاب را دارد و ما معماران هیچ وقت در عصر کنونی در دکوراسیون امروزه از کاشی برای دکور اشپزخانه بهره نمی گیریم این در گام اول.

در بخش بعدی حالا شما یک کاشی روی بین کابینتی دارد، خوب نیاز نیست تخریب کنید همین دیوارپوش فومی جواب کار است. قیمت بسیار مقرون به صرفه و واردات از کشور چین، همراه با چسب بسیار قوی خود نشان دهنده یک متریال خوب است، نمونه کارهای ما را در فضای مجازی مشاهده کنید.

دکمه بازگشت به بالا