عمومی

جشن دانش‌آموختگی خلبانان اف۴ ارتش، در پایگاه هوایی شهید نوژه همدان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری دکترنامه استان همدان، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم دانش آموختگی خلبانان اف ۴ که در پایگاه هوایی شهید نوژه همدان برگزار شد، با بیان اینکه دفاع ملت فلسطین از سرزمین و ملت خود با هر دلیل و منطقی مشروع است، گفت: همانطور که حضرت امام راحل (ره) فرمود، مسئله اول جهان اسلام فلسطین است و وظیفه ما و آحاد مسلمانان این است که بر این مسئله، پای بند و معتقد باشیم.

وی در ادامه افزود: نیروی هوایی ارتش مهد تربیت و پرورش خلبانانی فداکار، شجاع و غیور است که از جان و مال خود برای امنیت و استقلال کشور عزیزمان دریغ نمی‌کنند.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه امروز خلبانان توانمندی از این پایگاه فارغ التحصیل شده‌اند که نقش کلیدی در آینده روشن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند داشت، خاطرنشان کرد: امروز وظیفه شما خلبانان عزیز بسیار حساس‌تر و دقیق‌تر نسبت به گذشته شده است که لازم است با بصیرت بیش از پیش در این راه قدم بردارید.

در این مراسم امیر سرتیپ دوم خلبان پرویز مرادبکی، فرمانده ارشد نظامی ارتش، امیرسرتیپ دوم خلبان فضل الله جاویدنیا و امیرسرتیپ دوم خلبان ناصر رضوانی حضور داشتند.

46

دکمه بازگشت به بالا