عمومیکسب و کار ویژه

معرفی 5 سايت آموزش برق ساختمان ( که باید با آن‌ها آشنا شوید)

امروزه با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی روش‌های جدیدی به منظور یادگیری مهارت‌هایی همچون آموزش برق ساختمان به وجود آمده است. یکی از این روش‌ها استفاده از مقالات و منابع آنلاینی است که در قالب یک وب سايت اموزش برق ساختمان در اختیار علاقمندان و کاربران قرار می‌گیرد. سایت‌های آموزشی آنلاین، بهترین منبع برای دسترسی به محتوای آموزشی متنوع در حوزه برق ساختمان می‌باشد.

اگر شما نیز از آن دسته کاربرانی هستید که علاقه به یادگیری برق ساختمان از طریق سايت آموزشي برق ساختمان را دارید، بهتر است بدانید تعدادی از این منابع و وب سایت‌ها به رایگان و تعدادی دیگر در قالب پرداخت وجه و یا خرید محتوای آموزشی فعالیت می‎نمایند.

در این مقاله به معرفی 5 سايت آموزش برق ساختمان پرداخته‌ایم که به صورت رایگان محتوای آموزشی و مقالات خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. برخی از این سایت‌ها در کنار آموزش،  خدماتی از قبیل سیم کشی برق ساختمان و یا تلفن سانترال نیز ارائه می‌دهند و سايتي تحت عنوان سايت خدمات برق ساختمان شناخته مي‌شوند. و برخی دیگر برگزارکننده دوره‌های تخصصی آموزش برق ساختمان هستند.

سايت آموزشي برق ساختمان تحت عنوان مجله آچاره

بنابر اعلام وب سایت آچاره، این سایت در سال 1395 توسط 3 تن از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است تا پلتفرمی باشد جهت متصل کردن نیروهای خدماتی به خدمات گیرندگان. همچنین سایت آچاره یک مجله آموزشی در رابطه با حوزه‌هایي همچون تاسیسات آب وبرق، زیبایی و سلامت، نظافت وشستشو، خودرو و… می‌باشد. این سایت در هر یک از این مباحث، مطالبی اصولی و کاربردی در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

این مجله آموزشی، اپلیکیشنی نیز به منظور سهولات درخواست خدمات و یا مطالعه محتوای آموزشی درنظر گرفته است.

شعار اصلی این مجموعه نیز مورد توجه زیادی قرار گرفته است. شعار اين مجموعه و سايت: چاره کار… آچاره

کسب اطلاعات بیشتر: https://blog.achareh.ir/how-do-i-start-building-wiring/

مرجع آنلاین خدمات آموزشی برق ساختمان؛ سایت استادکار

یکی دیگر از وب سایت‌های آموزشي برق که خدمات مربوط به تاسیسات برق ساختمان نیز ارائه می‌دهد، سایت استادکار می‌باشد. این سایت شامل آموزش‌هایی در حوزه های متنوع از جمله خانه و ساختمان، سبک زندگی،سلامت و پزشکي و تکنولوژی می‌باشد که هر یک از این دسته بندی‌ها دارای زیر مجموعه‌های گوناگون دیگری نیز می‌باشد.

در قالب این پلتفرم، تمامی مباحث پوشش داده شده است و با استفاده از مطالب آن می‌توانید مواردی مانند آموزش برق ساختمان را نیز فرا بگیرید.

 فرايند استفاده از اين محتويات بسيار ساده است. شما می‌توانید پس از ورود به سایت و از طریق بخش وبلاگ استادکار، موضوع مورد نظر خود را انتخاب کرده و محتوای آموزشی و کاربردی مربوطه را مطالعه نمایید.

 به گفته وب سایت استادکار، اين سايت و همچنين اپليکيشن آن، دسترسی به متخصصان را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر کاربران می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر: https://ostadkar.ir/tehran/service/electricalwiring

سایت آموزش و ارائه خدمات تاسیسات 24 ساعته

سايت تاسيسات 24 ساعته با هدف ارائه آموزش با کیفیت به‌ طور رایگان راه‌اندازی شده است. این سایت مرجعی مناسب برای علاقمندان آموزش برق ساختمان است تا آموزش‌هایی از سطح مقدماتی و پایه تا پیشرفته را پیش روی خود داشته باشید. يک از مزيت‌هاي سايت تاسيسات 24 ساعته، ارائه پادکست و ويديوهاي آموزشي در کنار مقالات مرتبط مي‌باشد.

مواردي مانند پادکست و ويديو کمک بسيار زيادي در درک آموزش مهارت مربوطه به خصوص در مهارت‌هاي فني مثل برق ساختمان خواهد کرد.

يک سايت آموزشي برق ساختمان بهتر است کتاب‌هاي مرتبط را در قالب PDF براي آموزش هرچه تخصصي‌تر اين مهارت، در سايت خود قراردهد. سايت تاسيسات 24 ساعته در دسته بندي وبلاگ خود، بخشي تحت عنوان کتابخانه تعيين کرده که اين کتاب‌ها در آن‌جا قرار دارند.

اين سايت برخلاف ساير سايت هايي که به آن‌ها اشاره شد، خدمات محدودتري نسب به سايت ‌هاي خدماتي موجود ارائه مي‌کند. خدمات ذکر شده در سايت عبارت اند از: سيم کشي برق و تلفن ساختمان، عيب يابي و رفع اتصالي برق ساختمان، لوله کشي و بازسازي آن، نصب شيرآلات و رادياتور، نصب و سرويس کولر آبي، تعميرات موتورخانه و غيره.

با اين اوصاف همانطور که از نام سايت تاسيسات 24 ساعته پيداست، خدمات ارائه شده در اين سايت صرفا در حوزه تاسيسات برق و لوله کشي آب ساختمان مي‌باشد. همچنين خدمات درنظر گرفته شده در سايت به صورت 24 ساعته و در طول شبانه روز خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر: https://piping24.ir/%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/1004-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%B7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87.html

معرفی سايت خدمات برق ساختمان به نام خدمت از ما

سايت خدمت از ما نيز از سال 1395 شروع به کار کرده است. و بنابر گفته سايت خدمت از ما، هدف از راه‌اندازي اين سايت علاوه بر آسان‌تر کردن دسترسي به متخصصين مربوطه، بهبود وضعيت متخصصين و کسب درآمد آن‌ها مي‌باشد. در حال حاظر اين خدمات، 51 شهر از ايران را پوشش مي‌دهد که اين عدد رو به افزايش نيز مي‌باشد.

اين وب‌سايت به عنوان سايت آموزش برق ساختمان نيزشناخته مي‌شود چرا که در کنار خدمات ارائه شده، مطالب آموزشي خود را نيز در بيش از 10 دسته بندي درنظر گرفته است که حاوي اطلاعات کاربردي مي‌باشد.

 اما درنظر داشته باشيد سايت خدمت از ما بيشتر خدمات محور است. به اين صورت که بر خلاف ساير سايت‌‌هاي آموزشي برق ساختمان کمتر بر روي وبلاگ خود، کار کرده است. مطالب ارائه شده نيز حول محور خدمات موجود در سايت مي‌باشد. همچون نرخ خدمت، تعداد متخصصين و غيره

کسب اطلاعات بیشتر: https://khedmatazma.com/mag/building-wiring-equipment

سایت جامع آموزشگاه فنی و حرفه‌ای دارالفنون؛ بهترین سايت آموزش برق ساختمان

همانطو که اشاره شد در دنياي امروز منابع و آموزش‌هاي بسيار زياد آنلاين در حوزه برق ساختمان در دسترس هستند که براي هموار شدن مسير اموزش، مي‌بايست به دنبال بهترين منبع و سايت آموزشي برق ساختمان جهت بهره‌ مندي از ان باشيد.

پس از بررسي‌ سايت‌هاي اموزشي، در پايان لازم است بهترين سايت آموزش برق ساختمان را به شما معرفي کنيم. سايت دارالفنون ري حاوي مطالب و محتويات آموزشي و اصولي در زمينه آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي مي‌باشد. اين سايت تنوع گسترده‌اي از اموزش مهارت‌هايي که امکان تعامل و فراگيري آنلاين داشته باشد را پيش روي شما قرار مي‌دهد.

همچنين سايت دارالفنون امکان ثبت‌نام در دوره‌هاي تخصصي مهارت از جمله دوره آموزش برق ساختمان را درنظر گرفته است. از طريق اين سايت اطلاعات مربوط به دوره از جمله سرفصل‌هاي دوره، هزينه و روزهاي برگزاري کلاس‌ها، تاريخ شروع و ظرفيت آن را ملاحظه خواهيد کرد.

یکی از ویژگی‌ها و مزایای وب‌سایت دارالفنون قالب کلی آن می‌باشد. چرا که طراحان این سایت قالبی ساده و قابل دسترس در تمام دسته‌بندی‌ موضوعات وبلاگ و دوره‌هاي اموزشي موجود در آموزشگاه درنظرگرفته اند که این مسئله موجب متمایز شدن آن از دیگر وب سایت‌ها مي‌شود.

چنانچه مایلید بیشتر درباره دوره‌هاي آموزشي برق ساختمان، مدرک و ورود به بازارکار اطلاعات کسب کنيد، با کارشناسان و مشاوران دارالفنون تماس بگیرید.

 

منبع: https://darr.ir/product/bargh-sakhteman/

دکمه بازگشت به بالا