عمومیکسب و کار ویژه

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس لاکچری[مدل❷❷⓿❷]کرایه ماشین عروس

اجاره ماشین عروس با قیمت مناسب همراه با شرایط آسان را از شرکت معتبر ما بخواهید. ما با بیش از ده ها مدل خودرو ایرانی و خارجی خدمت ماشین عروس خود را به صورت بدون راننده و یا همراه باراننده ارائه می دهیم. ماشین های موجود با هربودجه ای برای عروس و دامادها موجود است. از ماشین عروس لاکچری مثل بی ام و ، بنز و تویوتا و … تا ماشین عروس ساده و کم هزینه مثل پرشیا، النترا و ….

در صورت اجاره ماشین عروس باراننده می توانید از خدمات اسکورت ماشین های عروس ما نیز بهره مند شوید. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب (۱۵ ساعت در طول روز) می باشدکه می توانید قیمت ها و شرایط را در زیر مشاهده کنید.  حتما قبل از انتخاب ماشین خود، فیلم نمونه ماشین عروس هایی که با گل آرایی مجموعه تزیین شده اند  را مشاده کنید.

اجاره ماشین عروس

رنت ماشین عروس با خدمات ویژه و تشریفاتی به متقاضیان خدمات رسانی می شود. موسسه ما اسکورت ماشین عروس با موتور سنگین را نیز ارائه می کند. شما می توانید در زیباترین روز زندگی تان از خدمات کرایه ماشین عروس ما بهره مند شوید. کرایه ماشین عروس به دو صورت با راننده و بدون راننده خدمات رسانی می شود.

ماشین عروس های اجاره ای مجموعه شامل خودروهای اقتصادی، لوکس، شاسی بلند و کروک می باشد.  مدت زمان کرایه ی ماشین عروس از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب (۱۵ ساعت در طول روز) می باشد. برای بهره مند شدن از خدمات اجاره ی ماشین عروس ارزان قیمت می توانید با کارشناسان شرکت اجاره خودرو ما تماس بگیرید. اجاره توسان یکی از پرطرفدارترین خودرهای اجاره ای می باشد.

به نظر شما لاکچری ترین ماشین عروس در تهران کدام است؟

در لیست بالا متنوع ترین و به روز ترین ماشین عروس را مشاهده می کنید که با هر بودجه و سلیقه ای سازگار است. اما در این لیست ماشینهای لاکچری هم است که به چشم می خورد. به نظر شما عروس و دامادهایی که به دنبال ماشین عروس لاکچری هستند کدام را انتخاب می کنند؟

در این لیست ماشین پورشه ماکان و باکستر، بنز e350، بی ام و z4 جزو ماشین های پراجاره هستند و بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. پس اگر شما نیز به دنبال کرایه ماشین عروس لوکس هستید این خودروها را داخل لیست خود قرار دهید. شرکت در زمان قرار حتما تخفیف ویژه ای برای این خودروها برای شما در نظر خواهد گرفت.

اجاره ماشین عروس با راننده

 اجاره ماشین عروس با راننده به این صورت که خودرو به همراه راننده ای کت و شلواری و آشنا به امور تشریفات در اختیار عروس و داماد خواهد بود.در بالا لیست خودروهایی که با راننده برای ماشین عروس رنت داده می شوند اورده شده است. قبل از  می توانید قیمت و خودروهای موجود را مشاهده کنید. در صورت کرایه ماشین عروس با راننده نیاز به ارائه هیج مدرکی ندارید.

اجاره ماشین عروس بدون راننده

اجاره ماشین عروس بدون راننده نیز به این صورت است که ماشین عروس بدون راننده در اختیار خود عروس و داماد خواهد بود. به همین منظور شرکت برای مدارک شناسایی و  یک فقره چک به ارزش خودرو برای ضمانت دریافت می کند.اما قبل از رزرو ماشین عروس حتما موجودی خودرو موردنیازتان را چک کنید.

برای اینکه ممکن است برخی از خودروها شامل خدمات بدون راننده نباشد. برای اینکه هزینه به صرفه تری داشته باشید شرکت پکیج های فوق العاده ای را در نظر گرفته است که شامل ماشین عروس، دسته گل و گل آرایی است. به هزینه بسیار مناسب می توانید یک پکیج عالی را داشته باشید. لیست پکیج های ماشین عروس را می توانید در بالا مشاهده کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین عروس به دو صورت با راننده و بدون راننده انجام می شود. برای کرایه ی ماشین عروس با راننده نیازی به ارائه هیچ گونه مدارکی از سوی اجاره کننده نمی باشد. تمام مسئولیت های ماشین عروس اجاره ای بر عهده راننده می باشد. مدارک لازم برای ماشین عروس بدون راننده، ارئه یک فقره چک به مبلغ خودرو می باشد. چک ارائه شده به عنوان ضمانت می باشد و در پایان مراسم و همراه با تحویل خودرو، به شما بازگردانده می شود. در خدمات بدون راننده، یک شخص از طرف شرکت از ابتدا تا انتهای مراسم همراه شما در یک ماشین دیگر می ماند.

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس تهران از مهمترین خدمات ما می باشد. خدمات ماشین عروس در تهران به ۲ صورت با راننده و بدون راننده ارائه می شود.  خدمات کرایه ی ماشین عروس در تهران شامل هزینه خروجی نمی شود. برای کرایه ماشین عروس در تهران می توانید از خودروهای لوکس، کلاسیک و اقتصادی بهره مند شوید. اجاره ی ماشین عروس از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب می باشد. خدمات گل آرایی ماشین عروس و دسته گل مصنوعی و طبیعی نیز قابل ارائه می باشد.

شرایط کرایه ماشین عروس در تهران و شهرستان ها

 • نرخ ماشین عروس اجاره ای ۱۵ ساعت در روز است.
 • نرخ هرساعت مازاد ارائه شده متغیر می باشد.
 • درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران با توجه به مدل ماشین انتخاب شده، مبلغی به عنوان خروجی از تهران محاسبه می گردد.
 • در مجموعه نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
 • برای اجاره ماشین عروس با راننده، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه است.
 • اجاره ماشین برای عروسی به صورت بدون راننده نیاز به یک فقره چک به ارزش خودرو بابت ضمانت است و همچنین نماینده این مجموعه تا پایان مراسم در یک خودروی دیگر همراه کرایه کننده اتومبیل خواهد بود

اجاره ماشین عروس ارزان

هزینه رنت ماشین عروس با توجه به نوع خودرو متغیر است. قیمت کرایه ماشین عروس به صورت ۱۵ ساعت در طول روز (۹ صبح الی ۱۲ شب) محاسبه می شود. هر یک ساعت مازاد شامل هزینه اضافه ای نیز می گردد که با توجه به نوع خودرو مبلغی بین ۱۰۰,۰۰۰ الی ۳۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

در صورت خارج شدن از شهر تهران هزینه اجاره ی ماشین عروس بر اساس مصوبه شامل خروجی از تهران خواهد شد. مسیر های خروجی می تواند شامل: شهریار، کرج، گرمدره، جاجرود و … باشد. ما خودروهای موجود را در دو دسته اقتصادی و ماشین لاکچری قرارداده ایم که برای همه افراد با هر بودجه ای امکان پذیر باشد. شما در بخش ماشین عروس می توانید ماشین عروس با قیمت مناسب نظیر سراتو و النترا و … اجاره کنید.

کرایه ماشین عروس بدون راننده یا با راننده؟

انتخاب کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده کاملا بستگی به عروس و داماد دارد. خودروهای کروک و دو در اصولا بدون راننده اجاره داده می شد زیرا فقط دو نفر می توانند از آن استفاده کنند. نکته قابل توجه مسئولیت در برابر خودروها می باشد. در رنت ماشین عروس بدون راننده، مشتریان باید مدارک و ضمانت ارائه دهند و تمام مسئولیت های خودرو بر عهده مشتری است. همچنین یک نفر از طرف شرکت از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم همراه شما نیز می باشد.

در رنت ماشین عروس با راننده، مشتری هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد. راننده تمام مسئولیت ها را عهده دار است. اگر فکر می کنید دست فرمان خوبی ندارید، پیشنهاد ما به شما ماشین عروس با راننده می باشد.

دسته گل عروس

دسته گل عروس یکی دیگر از خدمات اجاره ی ماشین عروس شرکت می باشد. دسته گل های موجود به صورت دسته گل طبیعی و دسته گل مصنوعی می باشد. گل ها با توجه به سلیقه مشتری و همچنین گل های موجود در فصل سال، پیچیده می شود. قیمت دسته گل عروس از ۳۵۰,۰۰۰ تومان الی ۵۵۰,۰۰۰ تومان می شود. هزینه دسته گل با توجه به نوع و تعداد گل ها متغیر می باشد.

تزیین ماشین عروس

 • برای تزیینات ماشین عروس خود نیز می توانید گل هایی را انتخاب کنید که مناسب فصل هستند.
 • انتخاب گل هایی که ارزان هستند به کاهش هزینه ها کمک می کند.
 • برای تزیین ماشین عروس می توانید مطابق با سلیقه و علایق خود از طرح های مختلفی همچون: گل آرایی خطی صاف، گل آرایی خطی منحنی، گل آرایی گره ای و… استفاده کنید.
 • اگر می خواهید ماشین عروس پیدا کنید ، می توانید با خواندن مقالات و مرور گالری های ما به راحتی ایده بگیرید.
 • نکته دیگر این که می توانید برای تزیین و گل آرایی ماشین عروس خود از گل های مصنوعی نیز استفاده کنید.

نحوه استفاده از خدمات ماشین عروس

برای کرایه ماشین عروس ابتدا باید وارد سایت شده و صفحه ماشین عروس را بازکنید. در بین لیست خودروها ، ماشین موردنظر خود را انتخاب کرده و با شماره های سایت تماس گرفته. پس از تماس با ما در بخش ماشین عروس و مشخص کردن اطلاعات زمان ، تاریخ مراسم خود می توانید وسیله نقلیه رویاهای خود را رزرو کرده.

شب عروسی، یک شب به یادماندنی و بسیار مهم برای تمامی زوج‌ها می‌باشد و تمامی افراد، سعی می‌کنند تا بهترین مراسم عروسی را داشته باشند. به همین دلیل برنامه‌های خاصی برای این شب دارند. یکی از عواملی که می‌تواند این شب را برای شما خیلی بهتر کند، ماشین عروسی شما می‌باشد. اما اگر خودروی لوکسی ندارید و قصد اجاره ماشین عروس را دارید، نگران نباشید. شما می‌توانید به سادگی و با شرایط استثنایی از خدمات مجموعه استفاده کنید. در این مطلب بیشتر با این نوع از اجاره خودرو آشنا خواهید شد.

انواع روش‌های اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس به دو شکل با راننده و بدون راننده انجام می‎شود که شما عزیزان می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که می‌خواهید، با توجه به شرایطتان انتخاب کنید و از مزایای خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید. در ادامه هر دو روش‌ را بیان می‌کنیم.

 • اجاره ماشین عروس با راننده

در شب عروسی، به دلیل این که زوج‌ها، مخصوصا داماد، برنامه‌های فشرده‌ای مانند رفتن به آرایشگاه، گل فروشی، آتلیه رفتن و … را دارد، ممکن است دیگر توان رانندگی کردن را نداشته باشد. در این صورت می‌توانید از خدمات کرایه ماشین عروس با راننده استفاده کنید. رانندگان مجموعه ما، کاملا آموزش دیده هستند و برای خدمات رسانی به شما عزیزان در هر شرایطی، کاملا آماده هستند. همچنین این رانندگان دارای ظاهری آراسته و مرتب و خوش اخلاق هستند.

مجموعه ما، با داشتن تنوع بسیار بالا در خودروها، آماده می باشد تا هر ماشینی را که شما بخواهید به همراه راننده در اختیار شما قرار دهد. برای اجاره ماشین عروس با راننده، نیاز به مدرکی نیست و تنها با ارائه یک کارت شناسایی معتبر، می‌توانید خودرو مورد نظر خود را برای داشتن یک شب رویایی کرایه کنید.

البته کرایه خودرو با راننده مزایای زیادی دارد و می‌تواند در شرایط مختلف، بسیار مفید واقع شود تا بتوانید به خوبی در زمان خودتان صرفه‌جویی کنید. حتی برای افرادی که فکر می‌کنند، می‌توانند تا مدت زمان زیادی رانندگی کنند، اجاره ماشین عروس با راننده می‌تواند باعث آرامش خیال و کاهش استرس شما شود.

با استفاده از این خدمت، شما می‌توانید به راحتی در طول سفر، بر روی صندلی عقب بنشینید و استراحت کنید و با همسر خود از مدت زمان سفر لذت ببرید. همچنین با استفاده از یک راننده، شما می‌توانید به سرعت به مقصد خود برسید، زیرا مجموعه ما با مهارت‌ترین رانندگان را برای شما انتخاب کرده‌اند که با تمامی مسیر‌ها آشنایی دارند و می‌توانند به سرعت شما را به مقصدتان برسانند.

 • اجاره ماشین عروس بدون راننده

اما برخی از افراد هم هستند که می‌خواهند خودشان ماشین عروس را برانند و لذت ببرند، اگر شما هم جز این افراد هستید، می‌توانید ماشین عروس را بدون راننده اجاره کنید تا مالکیت خودرو را برای مدت زمان مشخص شده، کاملا در اختیار داشته باشید. برای اجاره خودرو به این روش، بر خلاف نوع رنت ماشین با راننده، شما نیاز به مدارکی مانند کارت شناسایی معتبر ( پاسپورت و یا کارت ملی) دارید، البته باید گواهینامه خودتان، یا شخصی که قرار است رانندگی کند را نیز ارائه کنید. یک فقره چک و یا سفته به ارزش کل خودرو به علاوه درصد ارزش اتومبیل به صورت ودیعه نیز باید ارائه کنید که به روش‌های زیر قابل اجرا می‌باشد.

 • به امانت گذاشتن سند ملکی به نام شخص اجاره گیرنده
 • به امانت گذاشتن ماشین شخصی به همراه سند در پارکینگ مجموعه ما
 • به امانت گذاشتن طلا یا سکه یا ارزهای رایج، به ارزش درصد مبلغ خودرو

البته لازم به ذکر می باشد که در روش اجاره ماشین عروس بدون راننده، مدت زمان کرایه خودرو 15 ساعت می‌باشد و در صورت نیاز به زمان بیشتر، باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

همچنین باید دقت داشته باشید که در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، هر گونه خسارتی به ماشین وارد شود، بر عهده اجاره گیرنده می‌باشد و باید آن‌ها را متقبل شود. به همین دلیل است که در اکثر موارد پیشنهاد می‌‎شود تا خودرو را با راننده کرایه کنید تا در طول زمان استفاده از خودرو به مشکلی بر نخورید و بدون هیچ استرسی بتوانید بهترین شب زندگی عمرتان را تجربه کنید.

تعرفه اجاره ماشین عروس چگونه تعیین می‌شود؟

مطمئنا قیمت اجاره خودرو از مهم‌ترین عوامل و ملاک‌های برای انتخاب ماشین مورد نظر می‌باشد. در مجموعه ما، شما می‌توانید تمامی خودرو‌های لوکس و لاکچری موجود در ایران را، با کمترین قیمت ممکن اجاره کنید. اجاره ماشین عروس در مجموعه ما، به صورت 15 ساعته در نظر گرفته می‎شود و تعرفه آن، با توجه به نوعی که می‌خواهید اجاره کنید ( با راننده و یا بدون راننده) تعیین می‎شود. با مشاهده لیست زیر می‌توانید تعرفه‌ اجاره هر نوع ماشین، از سدان گرفته تا ماشین‌های شاسی بلند را ملاحظه کنید.

دکمه بازگشت به بالا