عمومیکسب و کار ویژه

اسکراب خامه ای هلو روشن کننده و لایه بردار

اسکراب جز یکی از روش های خوب برای رفع زبر بودن پوست بدن و تمیز کردن پوست بدن از آلودگی می باشد ، سلول های مرده را احیا می کندو با مواد تشکیل دهنده قوی و مغذی ای که دارد پوست را به بهترین شکل پاکسازی می کند و باعث شادابی و درخشیدن پوست شما می شود این اسکراب پوست خشک شما را بسیار مرطوب می کندبه دلیل روغن مغذی که در ساختار آن وجود دارد. از این اسکراب می توانید در قسمت هایی از بدن که دچار خشکی شده اند استفاده کنید.

شما میتوانید با کمک مشاوران پرله سوآ، نوع پوست خود را بشناسید و بر اساس نوع پوست خود، محصول پوستی متناظر با آن را انتخاب کنید.مشاوران پرله سوآ، شما را تا رسیدن پوستی شفاف همراهی خواهند کرد.

این اسکراب را می توانید در آرنج ، زانو ، استفاده کنید. زیرا این اسکراب با لایه برداری پوست بدن باعث مرطوب شدن پوست می شود.از سفی و ضخامت پوست جلوگیری می کند برای همه نوع پوستی مناسب است .مخصوصا کسانی که دارای پوست خشک هستند باید حتما هفته ای یکبار از این اسکراب استفاده کنند.

Brightening and exfoliating peach cream scrub

مواد تشکیل دهنده این اسکراب : حاوی روغن بادام و زرد آلو میباشد و روغن بادام آن تصفیه شده است و در آن پودر گردو و مغز زرد آلو دارد.

باور اشتباهی بین بعضی از افراد وجود دارد که فکر می کنند فقط باید برای صورت خود از محصولات مراقبت پوست استفاده کنند و تنها از اسکراب بدن استفاده نماینداما بدن نیز مانند صورت نیاز به لایه برداری و پاکسازی دارد اسکراب بدن یک گزینه بسیار مناسب برای لایه برداری پوست بدن شما می باشداسکراب بدن می تواند حس آرامش به پوست بدن شما بدهد .این اسکراب بدن باعث روشن شدن پوست بدن شما می شود و به دلیل لایه برداری جریان خون را افزایش می دهد .

این اسکراب بدن برای همه افراد با هر نوع پوستی مناسب است زیرا رطوبت و آبرسانی پوست بدن می شود.اسکراب بدن باعث شاداب شدن پوست بدن شما می شود و دارای اثر نشاط بخشی می باشد

طرز استفاده از اسکراب بدن

این اسکراب را روی بدن مرطوب داخل حمام به مقدار مناسب روی بدن قرار دهید سپس روی کل بدن ماساژ دهید.و بعد با آب بشویید ، پوست را حس کنید نرم و لطیف می شود .

توضیح

اسکراب پوست حساس شما را تغذیه می کند ، پوست خشک شما را مرطوب می کند و پوست آسیب دیده بدن شما را آبرسانی می کند.اگر شما دنیال یک لایه بردار نهایی هستید که برای همیشه از دست پوستی خشک و دارای چربی خلاص شوید من به شما به شدت این لایه بردار را پیشنهاد می کنم.در این روش درمانی سریع ، برجستگی و آسیب های پوستی برطرف می شوند .این محصول برای همه نوع پوست قابل استفاده است ولی اگر پوست شما دارای حساسیت است حتما دقت کنید .این اسکراب به شل شدن سلولهای مرده پوست و اتصال رطوبت به پوست برای ظاهر نرم و نرم کمک می کند. پوست را تسکین ، آرام و شاداب می کند.

  • در هنگام حمام یا بدن حمام از اسکراب و لایه بردار بدن استفاده کنید.
  • ایده آل برای خشکی ، کم آبی
  • ایده آل برای پوستهای چرب ، پوستهای خشک ، پوست ترکیبی ، پوست طبیعی
  • تنظیمات ترجیحی: بدون پارابن ، بدون سولفات ، بدون گلوتن ، بی رحمی مجاز ، بدون عطر
  • منطقه کاربرد: دست ها ، پاها ، بدن ، آرنج ، زانو ها

چرا همه افراد باید از اسکراب استفاده کنند ؟

پوست اصلی ترین لباس  بدن ما است ولی متاسفانه ما خیلی اوقات اصلا از پوست خود مراقبت نمی کنیم و به آن اهمیت نمی دهیم این اشتباهی که در رابطه با پوست می کنیم.پس از گذشت مدت زیادی پوست ما آسب میبیند و آنجا هست که تصمیم می گیریم از پوست خود مراقبت کنیم.اما خب پیشگیری خیلی بیشتر نتیجه می دهد یکی از کارهایی که باید برای پوست خود انجام دهیم پاکسازی و تمیز کردن پوست خود است .

شستشو پوست یکی از مراحل تمیز شدن پوست است شما باید همه مراحل پاکسازی پوست را در نظر بگیرید.شما پس از اینکه تمام مراحل را انجام دادید مرحله آخر استفاده از اسکراب است ، با اسکراب کردن کثیفی هایی که در عمق پوست شما است از بین می رود.

اسکراب چیست ؟

اسکراب نوعی کرم است که دارای دانه های کوچیک است و تمام کار پاکسازی را این دانه ها انجام می دهند.این دانه ها بسیار طبیعی هستند در بعضی از اسکراب ها که طبیعی می باشند.پوست گردو و هسته میوه برای پاک شدن پوست وجو دارد.فرق اسکراب با کرم های لایه بردار در این است که در اسکراب دانه های ریز است که این دانه ها باعث پاکسازی پوست بدن می شوند.و این دانه ها حاوی مواد تغذیه کننده و آبرسان و مرطوب کننده هستند.

مزیت و فایده اسکراب چیست ؟

اسکراب یه نوع لایه بردار است که باید بسیار ملایم باشد . اسکراب سلول های مرده را احیا می کند.و پوست را تغذیه می کند روی پوست بدن کثیفی ها و چربی وجود دارد که منافذ سطح پوست را می بندداین کثیفی ها و چربی ها بعد از حمام نیز از روی پوست پاک نمی شوند.و باید با لایه برداری و اسکراب آن را برداشت.اسکراب باعث لایه برداری پوست می شود و بهتر پس از استفاده از اسکراب از کرم های مرطوب کننده ، کرم و سرم هایی که حاوی ویتامین سی هستند.

و ضد چین و چروک می باشند استفاده کنید.در نتیجه اسکراب پوست شما را براق ، شاد و درخشان می کند.اسکراب بدن باعث ترمیم و بهبود بافت پوست بدن می شود .پس از استفاده از این اسکراب پوست شما دچار هیچگونه حساسیتی نمی شود .این اسکراب بدن باعث تمیز شدن عمقی پوست بدن می شود .و اگر پوست بدن ما پوسته پوسته باشد این اسکراب بدن سبب آبرسانی و رفع پوسته های آن می شود .

از اسکراب چندبار در هفته و چند دقبقه باید استفاده کرد ؟

شما باید هفته ای یکبار و به مدت چند دقیقه از اسکراب استفاده کنید بهتر است.آخر حمام و هنگام آب کشی اسکراب روی پوست خود بزنید زیرا آخر حمام منافذ پوست شما همچنان باز است.و برای لایه برداری و احیا سلول های مرده بهترین زمان است .افرادی که دارای پوست خشک می باشند باید دو هفته یکبار از اسکراب استفاده کنند .افرادی که دارای پوست چرب هستند باید هفته ای یک یا دوبار از اسکراب استفاده کنند.

آیا همه می توانند از اسکراب استفاده کنند ؟

بله همه افراد می توانند از اسکراب استفاده کنند ولی کسانی که دارای پوست حساس هستند بهتر است.از مدل دانه دار استفاده نکنند قبل از اینکه از اسکراب استفاده کنید پوست خود را بشناسید .کسانی که دارای پوست چرب هستند باید حتما از اسکراب استفاده کنند .اسکراب جوش ها و آکنه را از بین نمی برد و فقط لایه برداری می کند.اگر میخواهید پوستی بدون لک و چین و چروک داشته باشید باید همه محصولات مراقبت از پوست را استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا