عمومیکسب و کار ویژه

درب اتوماتیک کشویی دو لنگه

درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه تلسکوپی را درب برقی می گویند به این صورت که لت ها (برگ های درب برقی) به جای اینکه در جهت مخالف بروند به طرفین حرکت می کنند. در این حالت هر دو لت درب اتوماتیک متحرک هستند و لت های درب برقی روی هم حرکت می کنند به طوری که میله دوم با 1/2 سرعت درب اول حرکت می کند تا به سمت دیوار حرکت کند یا تثبیت شود. لت ها یکپارچه هستند درب های شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک برای فضاهایی که حداکثر نیاز به باز کردن در ورودی دارند مناسب است. در این صورت این نوع درب اتوماتیک شیشه ای می تواند پاسخگوی نیاز ما باشد. به این ترتیب همانطور که در بالا توضیح داده شد. ساختار درب شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک از 2 یا 4 لت تشکیل شده است. و حرکت این لت ها به گونه ای است که یکی پس از دیگری می لغزند و در نهایت همه لت ها به پهلو و پشت لت های ثابت جمع می شوند. به صورت استاندارد و با بهترین تجهیزات کار می کند. یکی از انواع آن درب اتوماتیک شیشه ای ایپاکو است. امروزه از این درب ها در ساختمان های پرتردد مانند ساختمان های اداری، تجاری و … استفاده می شود. به دلیل زیبایی و اثربخشی آنها.

درب های شیشه ای اتوماتیک در واقع درب های شیشه ای کشویی یا ریلی هستند که مجهز به اپراتور برای باز و بسته شدن اتوماتیک می باشند. این نوع درب های برقی امروزه بسیار رایج هستند و به عنوان ورودی رستوران ها، مغازه ها، پاساژها، ادارات و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای کاملاً درخشان است، در واقع هنگامی که شخصی به درب نزدیک می شود، پس از عبور فرد به طور خودکار باز و بسته می شود.

این نوع درها از پانل های شیشه ای بزرگ با فریم های فلزی تشکیل شده که به صورت افقی روی ریل باز و بسته می شوند. یک چشمی یا سنسور الکترونیکی بالای در قرار می گیرد که متوجه نزدیک شدن افراد به در می شود و سپس با نیروی موتور درب را باز می کند.این نوع درب دارای دو لولا متحرک و یک لولا ثابت است که در برخی موارد می تواند به عنوان لولا از دیوار جانبی استفاده شود ثابت استفاده می شود. از درب های تلسکوپی در مکان هایی با دهانه کوچک و دهانه های زیاد استفاده می شود.

از جمله مزایای درب اتوماتیک کشویی و شیشه ای مدل تلسکوپی دو لنگه:

مناسب برای فضاهای تنگ

دارای سیستم هوشمند ضد برخورد است

به لطف استفاده از چرخ های پلیمری حرکتی نرم و روان دارد

جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار

دارای قفل الکترونیکی با امکان قفل درب با چوب لباسی

دارای یک سیستم فناوری کاملاً الکترونیکی و مکانیکی با عملکردهای مختلف است

تولید بر اساس تکنولوژی روز و استانداردهای روز دنیا

از سوی دیگر مواردی مانند حساسیت به اثر انگشت و لکه ها، عدم رعایت حریم خصوصی در برخی موارد، نگهداری و شستشوی معمول و مسائل ایمنی را نیز می توان در استفاده از درب های شیشه ای مد نظر قرار داد.

اجزای درب اتوماتیک شیشه ای:

1- اپراتور که مهمترین جزء درب شیشه ای برقی می باشد و شامل موارد زیر می باشد.

جعبه کنترل و مدار فرمان

موتور

بصری و لمسی

2- شیشه سکوریت در ضخامت های 8 و 10 میلی متر با دو نوع تک شیار و فوق شفاف قابل سفارش است.

همچنین امکان سفارش عینک دودی، رفلکس و … برای گذاشتن روی عینک جهت چاپ لوگو و برند وجود دارد.

3- پروفیل هایی با اسکلت آلومینیومی یا فولادی که به چند نوع تقسیم می شوند:

فریم آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک

فریم آلومینیومی با روکش مات

فریم آلومینیومی با روکش فولادی

در داخل، فلز در دو نوع است: هر دو فلز و نقره، و رنگی یا طلایی اندود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای دو درب تلسکوپی:

برای استعلام هزینه درب شیشه ای مدل دو لنگه تلسکوپی با کارشناسان فروش شرکت ادا در تماس بگیرید. قیمت درب شیشه ای مدل دو لنگه تلسکوپی به صورت تکی و عمده به مشتریان گرامی ارائه می گردد.

خرید پنل درب شیشه ای اتوماتیک با دو کرکره تلسکوپی.

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی 2 پنل می توانید از طریق شماره تماس شرکت با ما در ارتباط باشید.

فروش درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه تلسکوپی مدل:

فروش درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دو لنگه به ​​صورت عمده و خرده انجام می شود. همچنین فروش درب اتوماتیک شیشه ای دو فلپ تلسکوپی به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود.

دکمه بازگشت به بالا