عمومیکسب و کار ویژه

نحوه استفاده از کرم روشن کننده

امروزه افراد توجه ویژه‌ای به پوست بدن و صورت خود دارند و برای زیباتر شدن پوست خود از داروها و کرم‌های مختلفی استفاده می‌کنند. علاوه بر آن استفاده از روش‌های پزشکی برای بهتر کردن پوست به شدت افزایش پیدا کرده است. اما بیشتر مردم از کرم‌های مراقبت پوستی برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده می‌کنند. یکی از مهم‌ترین نکات در استفاده از این کرم ها، نحوه‌ی درست استفاده از آن‌ها است. در این مطلب می‌خواهیم راجع به راهنمای استفاده از صحبت کنیم. برای اطلاع از قیمت کرم روشن کننده گاتیو می توانید به سایت آقای بیز مراجعه نمایید.

راهنمای استفاده از کرم روشن کننده (نحوه استفاده از کرم روشن کننده)

برای این که بتوانیم از پوست صورت و بدن خود مراقبت کنیم، باید به صورت کاملا درست از کرم‌های مراقبت پوستی استفاده کنیم. در بسیاری از موارد دیده می‌شود که استفاده‌ی نادرست از این کرم‌ها باعث بروز مشکلاتی در پوست می‌شود و هیچ نتیجه‌ای برای افراد ندارد. اما سوال این جا است که چطوری از کرم روشن کننده استفاده کنیم تا بتوانیم پوست خود را روشن‌تر و سفیدتر کنیم و حتی لک‌های خود را از بین ببریم. قبل از هر نکته ای، بیایید ببینیم چه افرادی به کرم روشن کننده احتیاج دارند؟

علت استفاده از کرم روشن کننده

بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار لک‌ها و تیرگی‌های پوستی می‌شوند و می‌خواهند این مشکلات را از بین ببرند. این تیرگی‌ها و لک‌ها در اثر تابش نور خورشید، کهولت سن، تجمع لایه‌های مرده روی پوست، استفاده از داروهای مختلف، به هم ریختن نظم هورمون‌ها و غیره روی پوست به وجود می‌آیند. استفاده از کرم روشن کننده بهترین راه برای از بین بردن این گونه لک‌ها می‌باشد و می‌توان با استفاده‌ی مداوم از این کرم ها، نتیجه‌ی مطلوب را از آن‌ها گرفت. البته سرعت از بین رفتن این لک‌ها با یکدیگر فرق می‌کند و هر چه لک‌ها قدیمی‌تر و تیره‌تر باشند، باید مدت بیشتری از کرم‌های روشن کننده استفاده کنیم.

بهترین زمان استفاده از کرم روشن کننده

به طور کلی بهتر است روزی ۲ بار از کرم‌های روشن کننده استفاده کنید تا بتوانید نتیجه‌ی سریع‌تری بگیرید. یعنی صبح‌ها بعد از بیدار شدن و شب‌ها قبل از خوابیدن این کرم را بر روی پوست خود بزنید. اما اگر از این کرم در روز استفاده کردید، باید حتما بعد از آن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. برای خرید کرم روشن کننده به سایت محصولات گاتیو سر بزنید. همچنین در این سایت می توانید قیمت کرم گاتیو اصل را ببینید. اگر تنها یک بار می‌خواهید که از کرم روشن کننده استفاده کنید، بهتر است شب‌ها قبل از خوابیدن کرم را به پوست خود زنید؛ زیرا در طول شب کرم روی پوست شما می‌ماند و پوست استراحت می‌کند؛ در نتیجه جذب آن نیز افزایش می‌یابد.

اگر کرم شما حاوی هیدروکینون باشد باید حتما کرم روشن کننده‌ی خود را شب‌ها استفاده کنید؛ زیرا هیدروکینون که تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن تیرگی‌ها و لک‌های پوستی دارد، در برابر نور خورشید واکنش نشان می‌دهد و ممکن است باعث شود لک‌ها شما بیشتر شده و پوست شما تیره شود و دقیقا نتیجه‌ی عکس نشان بدهد.

طول دوره استفاده از کرم روشن کننده

روش‌های دیگر برای روشن کردن و از بین بردن لک‌ها ممکن است سریع‌تر جواب دهند و در روش‌های کلینیکی شما می‌توانید در عرض ۲ الی ۶ جلسه نتیجه‌ی دلخواه را بگیرید. اما این روش‌ها ممکن است کمی خطرناک باشند و پوست شما را ملتهب و حساس کنند. استفاده از کرم روشن کننده روش کم ریسکی است و می‌تواند به صورت کاملا ملایم پوست شما را سفید کند و لک‌های روی آن را از بین ببرد.

برای استفاده از کرم روشن کننده، باید صبور باشید و به مدت ۳ الی ۶ ماه به صورت مداوم و منظم از این کرم‌ها استفاده کنید تا بتوانید نتیجه‌ی مطلوب و مدنظر را از آن بگیرید. هر چند که در بسیاری از مواقع شما از همان ماه اول متوجه تغییرات و بهبود پوست خود خواهید شد اما باید استفاده از کرم را ادامه دهید تا تمامی مشکلات پوستی شما از بین بروند.

نحوه استفاده از کرم روشن کننده

در این قسمت آموزش استفاده از کرم روشن کننده را به شما می‌دهیم. بر روی بسته‌بندی تمامی کرم‌های روشن کننده آموزش استفاده‌ی آن‌ها شرح داده شده است و شما باید دقیقا طبق آن دستور پیش بروید. در بسیاری از مواقع پزشک شما تعیین می‌کند که چگونه باید از این کرم‌ها استفاده کنید که در این مورد بهتر است طبق نظر پزشک پیش بروید و به دستورات او در نحوه استفاده از کرم روشن کننده عمل کنید. در این صورت می‌توانید بهترین نتیجه را از استفاده‌ی کرم‌های روشن کننده بگیرید. اما ما نحوه‌ی استفاده از کرم‌های روشن کننده را به شما می‌گوییم تا بتوانید آگاهی لازم را در این زمینه داشته باشید.

برای استفاده از این کرم ابتدا باید از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنید. به همین منظور باید آن را روی ناحیه کوچکی از دست خود مانند آرنج امتحان کنید تا اطمینان پیدا کنید که به این کرم حساسیت نشان نمی‌دهید. بعد از این که از بی‌ضرر بودن کرم مطمئن شدید می‌توانید از آن استفاده کنید.

پوست صورت و یا بدن خود را با استفاده از یک شوینده مخصوص که ترجیحا شوینده ضدلک است، بشویید و آن را کامل خشک کنید. بعد از این مرحله بهتر است از تونر استفاده کنید تا ph پوست تنظیم شود و بعد از آن می‌توانید مقداری از کرم را بر روی تمام لک‌های خود زنید و آن را روی پوست ماساژ دهید تا به طور کامل جذب شود. حال باید بگذارید که کرم بین ۶ الی ۸ ساعت روی پوست شما بماند و بعد از آن کرم را با استفاده از شوینده مخصوص، از روی پوست خود بشویید.

مشخصات و ویژگی های کرم روشن کننده پریم :

  •     مناسب برای انواع پوست حتی پوست های حساس و مستعد به آلرژی به دلیل عدم وجود هیدروکینون در آن
  •     روشنی، شفافیت و یکنواختی رنگ پوست در نتیجه استفاده مستمر از کرم
  •     رفع و کاهش لک های رنگی پوست و جلوگیری از ایجاد لک های جدید
  •     فاقد هیدروکینون و قابل استفاده در ساعات مختلف شبانه روز
  •     آنتی اکسیدان و مرطوب کننده و آبرسان قوی پوست

فنیل اتیل رزورسینول

فنیل اتیل رزورسینول ترکیب کلیدی فعالی با آنتی اکسیدانی است که با مکانیزم مهار تشکیل ملانین جایگزینی کارا و ایمن برای ترکیبات هیدروکینونی و اسید کوجیک است. فنیل اتیل رزورسینول با مهار تیروزینار تشکیل لک های ناخواسته را در سطح پوست کنترل می‌کند.

شی باتر و سدیم پیدولات

شی باتر و سدیم پیدولات ترکیباتی فعال با خاصیت مرطوب کنندگی و حفاظت پوست در برابر رادیکال های آزاد می باشندکه با مکانیسم رطوبت رسانی و جلوگیری از تبخیر آب سبب جوان سازی و افزایش شادابی پوست می گردند.

نحوه مصرف کرم روشن کننده پریم :

  • روزانه مصرف 2 نوبت کرم روشن کننده توصیه می شود.
  • در طول روز حتما از کرم ضدآفتاب استفاده شود.
  • مقدار کمی  از کرم را روی پوست تمیز ماساژ داده، تا کاملا جذب شود.

توصیه و هشدار مصرف کرم روشن کننده پریم :

  • پیش از نخستین استفاده مقداری از کرم را بر روی پوست پشت لاله گوش و یا سطح داخلی بازوی خود استفاده نمایید. در صورت عدم بروز حساسیت پس از 24 ساعت کرم را مطابق دستور استفاده نمایید.
  • پس از باز شدن در کرم، حداکثر ظرف مدت 3 ماه استفاده شود.

کنیم (راهنمای استفاده از کرم روشن کننده)، تا بتوانیم بهترین نتیجه را از آن بگیریم. استفاده از کرم روشن کننده کار بسیار آسانی است و مانند استفاده از تمامی کرم‌های مراقبتی پوست می‌باشد. فقط لازم است که در استفاده از آن به یک سری نکات توجه کنید تا به هیچ عنوان مشکلی برای پوست شما به وجود نیاید و در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه‌ی مورد نظر را بگیرید.

سخن پایانی

در این مطلب راجع به این موضوع صحبت کردیم که چطوری از کرم روشن کننده استفادهکرم روشن کننده پریم مناسب انواع پوست می باشد که با بکارگیری جدیدترین و موثرترین فرمولاسیون و تکنولوژی روز، کمک به روشن تر کردن کل پوست و کاهش لک های سطحی آن می‌کند. این کرم با استفاده از مواد آنتی اکسیدان و مرطوب کننده قوی ضمن رطوبت رسانی موثر، از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌نماید. نتایج مطلوب پس از چند هفته استفاده مستمر قابل مشاهده است.

پیدایش تیرگی و لک های قهوه ای رنگ پوست یکی از شایع ترین نگرانی های افراد در سال های اخیر است. ژنتیک، افزایش سن، قرارگرفتن در معرض آفتاب، نوع تغذیه، مصرف قرص های ضد بارداری از عوامل موثر در اختلالات رنگدانه ای پوست و پیدایش لک های نامطلوب پوستی است.  کرم روشن کننده پریم فرآورده ای نوین و مطلوب جهت رفع و کاهش لک های رنگی پوست است و از ایجاد لک های جدید جلوگیری می کند. استفاده از ماده موثره فنیل اتیل رزورسینول در فرمولاسیون این محصوله به گونه ای چشم گیر سبب رفع لک های تیره پوست می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا