اقتصادیکسب و کار ویژه

پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت  در کمتر از ۱ دقیقه

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین المللی می باشد که در سال ۲۰۰۸ در کشور پاناما زیر نظر وب مانی کار خود را آغاز کرد.

بین کاربران ایرانی محبوبیت بسیار بالایی دارد زیرا این سیستم به کاربران ایرانی اجازه فعالیت احراز‌هویت پشتیبانی فارسی و زبان فارسی در سایت را ارائه می دهد.

در پرفکت مانی دو روش پرداخت برای شما وجود دارد؛ 

1.ووچر پرفکت مانی

2.ولت به ولت

صرافی ووچر پرفکت مانی همانند یک کارت شارژ می باشد، شما زمانی که از یک سایت یک می خرید ۲ کد در اختیار شما قرار می دهد، یکی از این کدها ۱۰ رقم و  و دیگری ۱۶ رقم می باشد.

توجه داشته باشید نباید این کدها را در اختیار دیگران قرار داد، چنانچه این کد ها اکتیو شونددیگر هیچ راهی برای برگرداندن آنها نیست، پس تحت هیچ شرایطی این کدها را در اختیار دیگران قرار ندهید.

خرید پرفکت مانی بدون.احراز هویت

آیا خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

در سایت پی ام ایکس چنج بله. شما در این پلتفرم میتوانید بدون ارسال مدارک و بصورت تمام آنلاین اقدام به خرید پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت نمائید. برای اینکار تنها کافیست یک شماره همراه بنام خودتون داشته باشید و وارد صفحه اصلی شوید.

برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت حال در قسمت خرید و فروش آسان ارز های دیجیتال ارز بالایی رو بر روی تومان و ارز پائین را بر روی ووچر پرفکت مانی قرار داده و بر روی گزینه مبادله کلیک نمائید. در مرحله بعد از شما شماره همراه و اطلاعات هویتی خواسته که پس از گذراندن آن میتوانید کارت بانکی خود را اضافه کنید و اقدام به خرید نمائید. در این پلتفرم پس از آنکه خرید شما موفق شد ووچر بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا داشتن حساب پرفکت مانی الزامی می باشد؟

نکته مهم درباره سیستم ووچر پرفکت مانی این است که شما برای استفاده از ووچر پرفکت مانی نیازی به داشتن حساب کاربری در سایت پرفکت مانی ندارید و علاوه بر این خرید انلاین پرفکت مانی بدون احزار هویت نیز از سایت پرفکت مانی امکان پذیر می باشد.

روش دوم  ولت به ولت پرفکت مانی نام دارد در این روش دقیقا برعکس ووچر پرفکت مانی شما نیاز به داشتن حساب در سایت رسمی پرفکت مانی دارید شما ابتدا باید یک حساب پرفکت مانی بسازید و سپس انتقال پول به صورت  ولت به ولت را تجربه کنید.خرید پرفکت مانی بدون احزار هویت هم مانند خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت که در بند بالا ذکر شد قابل انجام می باشد.

تفاوت های حساب احراز هویت شده با حساب احراز هویت نشده در چیست؟

توجه داشته باشید شما به عنوان یک کاربر ایرانی میتوانید در سایت پرفکت مانی احراز هویت کنید چه تفاوتی بین کاربران احراز شده و غیراحراز شده وجود دارد؟

کاربرانی که حساب کاربری خود را احراز هویت کرده اند برای انجام هر تراکنش تنها کافی است ۰.۵ درصد کارمزد پرداخت کنند

اما کاربرانی که احراز هویت نکردند برای هر تراکنش باید دو درصد کارمزد پرداخت کنند.

چنانچه میخواهید حساب کاربری خود را احراز هویت کنید می توانید مطلب را مطالعه کنید.

پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چه کاربرد هایی دارد؟

همان طور که میدانید پرفکت مانی ووچر پرفکت مانی کاربردهای زیادی دارد.به طورعمده شما می توانید از پرفکت مانی برای پرداخت های وجه خود انتقال وجه و نگهداری ارزها به صورت دلاری استفاده کنید اما در این بخش می خواهیم چندین کاربرد مهم و اساسی پرفکت مانی را برای شما شرح دهیم.

خرید و فروش از وب سایت های آنلاین

خرید و فروش از فروشگاههای سراسر جهان

خرید و فروش هاست و دومین

دریافت درگاه و ای پی آی

انتقال پول به سراسر جهان

کیف پول معتبر جهت نگهداری ارزها

نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام و پرفکت مانی بدون احراز هویت :

  • خرید، فروش و تبدیل از طریق ربات هوشمند تلگرام
  • خرید، فروش و تبدیل از طریق وبسایت
  • خرید، فروش و تبدیل از طریق اپلیکیشن

وب سایت:

خرید ووچرپرفکت مانی بدون احراز از وب سایت :

خرید پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت و خریدکد ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت ممکن نیست و شما باید از طریق وبسایت به قسمت خرید و فروش سریع رفته و با وارد کردن شماره موبایل و کد ملی، احراز هویت خود را به صورت اتوماتیک کامل کرده و ارز مبدا را بر روی تومان و ارز مقصد را بر روی وچر پرفکت مانی قرار دهید و باقی مراحل را طی کنید.

لازم به ذکر است که با احراز هویت در یکی از پلتفرم های معاملاتی پی ام ایکسچنج دیگر به احراز هویت در دیگر پلتفرم ها ندارید و از طریق هر یک از آنها میتوانید به معامله بپردازید.

فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز به وب سایت :

برای ی بدون احراز هویت انجام می شود و در این مرحله ارزمبدا را بر روی ووچر پرفکت مانی و ارزمقصد را بر روی تومان قرار دهید و باقی مراحل را برای تکمیل فروش خود طی نمائید.

تبدیل ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام به سایر ارزها :

برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر نیاز به احراز هویت نیست و شما باید ارز مبدا را از قسمت رمزارزها ووچر پرفکت مانی انتخاب کنید و به دنبال آن ارزدیجیتالی که قصد دریافت آن را دارید انتخاب کنید و مراحل را ادامه دهید.

ربات تلگرام:

خرید ووچرپرفکت مانی بدون احراز از تلگرام :

در احراز هویت سطح نقره ای تنها نیاز است شماره ملی، شماره همراه، شماره تلفن ثابت و اطلاعات فردی از قبیل نام و نام خانوادگی و… را ثبت کنید و بدون ارسال مدارک در کمتر از چند دقیقه ارزدیجیتالی که قصد خرید آن را دارید خریداری کنید.

لازم به ذکر است در سطح نقره ای شما محدودیت سقف خرید خواهید داشت که در همان مرحله به شما اعلام خواهد شد و برای برداشتن این محدودیت باید احراز هویت سطح طلایی را تکمیل نمائید.

بعد از اتمام احراز هویت به قسمت خرید و فروش رفته مبدا را تومان زده و برای ارز مقصد را ووچر پرفکت مانی قرار دهیدو باقی مراحل را طبق توضیحات ربات در هر مرحله طی کنید.

برای راحتی شما عزیزان ویدیوهایی از نحوه خرید و فروش رمزارزها در قسمت آموزش ربات تهیه شده است که میتوانید از آن استفاده نمایید.

فروش ووچرپرفکت مانی بدون احراز به تلگرام :

برای  و یا فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت و تبدیل آن به تومان  طبق توضیحاتی که در بالا داده شد ارزمبدا را از قسمت رمزارزها انتخاب کرده و مقصد را تومان قرار میدهید و طبق توضیحات ربات مراحل را ادامه داده و فروش خود را تکمیل می کنید.

تبدیل پرفکت مانی بدون احراز به سایر ارزها:

برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر نیاز به احراز هویت نیست و شما باید ارز مبدا را از قسمت خرید و فروش بر روی پرفکت مانی قرار داده و به دنبال آن ارزدیجیتالی که قصد دریافت آن را دارید انتخاب کنید و طبق توضیحات ربات مراحل را ادامه دهید.شما اگر قصد خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت را دارید لازم به ذکر است که شما برای خرید هر یک از طریق ریالی نیاز به انجام احراز هویت دارید و فقط با واریز ارزهای دیجیتال میتوانید خرید ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت را تجربه کنید.

اپلکیشن:

تمامی مراحل خرید و فروش در اپلکیشن مشابه توضیحات بالا می باشد.

برای و   و به پی ام ایکس چنج مراجعه کنید.

از اینکه مجموعه پی ام ایکسچنج را برای مبادلات خود انتخاب کردید کمال تشکر را داریم.

 

دکمه بازگشت به بالا