عمومیکسب و کار ویژه

چگونه فایل keygen را نصب کنیم

نبود امکانات و مشکلاتی که در اثر تحریم ها برای کاربران ایرانی به وجود آمده است، امکان خرید قانونی نرم افزارهای کاربردی را برای بسیاری از شهروندان ایران غیر ممکن کرده است. در حال حاضر شما به عنوان یک کاربر ایرانی قادر به استفاده از بسیاری از نرم افزارهای کاربردی نستید و این مسئله باعث شده است تا بسیاری از ایرانیان به نصب برنامه کرک شده روی بیاورند. در واقع نصب نرم افزار کرک شده یکی از راه حل های کاربران ایرانی برای استفاده از نرم افزارهای کاربردی است.

اما برای نصب نرم افزار کرک دار هم در بسیاری از مواقع شما با مشکلاتی مواجه می شوید، اصلی ترین مشکلی که امکان دارد با آن با آن دست و پنجه نرم کنید، نحوه نصب کرک نرم افزار است. با توجه به اینکه نحوه نصب نرم افزار های کرک شده با یک دیگر تفاوت دارند، امروز ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا برای شما آموزش نصب نرم افزار کرک شده را ارائه دهیم و شما را با طریقه نصب نرم افزار کرک شده آشنا سازیم. همراه دو کرک باشید!

برای ثبت با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید

تلگرام

تلفن تماس

آشنایی با کرک نرم افزار

قبل از آنکه شما را با روش نصب نرم افزار کرک شده آشنا سازیم، بهتر است که ابتدا در مورد ماهیت نرم افزار های کرک شده اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

به طور کلی کرک نرم افزار به معنای تغییر یک نرم افزار است، این تغییرات معمولا به منظور حذف روش های حفاظتی اعمال شده روی نرم افزارها صورت می گیرد. مطمئنا شما هم می دانید که معمولا برنامه نویس ها و سازندگان نرم افزار های مختلف برای حفاظت از نرم افزار خود، روش های حفاظتی متعددی را مورد استفاده قرار می دهند. از جمله این روش های حفاظتی می توان به ممانعت از کپی، قفل سخت افزاری، گذاشتن شماره سریال و … اشاره کرد.

با این وجود در کشوری مانند ایران، قوانین کپی رایت چندان اهمیتی نداشته و معمولا کاربران از دی اسمبلرها و دیباگرها برای نصب برنامه کرک استفاده می کنند. لازم به ذکر است که نصب نرم افزار کرک درآمدی برای کمپانی سازنده آن به دنبال ندارد. همچنین در این حالت، امکان دریافت به روز رسانی های برنامه های کرک شده هم ممکن نیست.

چگونه برنامه های کرک شده را نصب کنیم؟

قبل از آنکه در این مورد با شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید که نحوه نصب کرک نرم افزار های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. نحوه نصب نرم افزار کرک دار به فعال کننده هر نرم افزار وابسته است. در واقع به دلیل وجود فعال کننده های مختلف برای هر یک از نرم افزار ها، نحوه نصب هر یک از نرم افزار های کرک شده با همدیگر متفاوت است.

چگونه فایل keygen را نصب کنیم (آموزش نحوه نصب keygen)

به یاد داشته باشید که برخی از نرم افزار ها با دریافت اطلاعاتی مانند ایمیل و نام افراد، کد فعال سازی را به شما ارائه می کنند. با توجه به این توضیحات اگر در برخی مواقع برای فعال سازی برنامه با چنین فیلدهای مواجه شدید، تمام آن ها را پر کرده و در نهایت درخواست فعال سازی کد را انتخاب نمایید.

نصب نرم افزار کرک شده روی ویندوز 10

نحوه نصب نرم افزار کرک شده روی ویندوز 10 با روش هایی که در بالا گفتیم کمی متفاوت است. اگر می خواهید بدانید نصب برنامه کرک شده در ویندوز 10 چگونه انجام می شود؟ ما این مورد را نیز به شما آموزش خواهیم داد، ادامه این مطلب را از دست ندهید!

همانطور که می دانید ویندوز 10 اجازه نمی دهد که شما به صورت غیرقانونی نرم افزاری را نصب کنید. در واقع باید گفت که نصب برنامه کرک شده در ویندوز 10 به این راحتی که در قسمت های بالاتر گفته شد نیست و در بسیاری از مواقع کاربران ویندوز 10 در هنگام نصب نرم افزار کرک دار با مشکل مواجه می شوند.

اما به نظر شما برای نصب نرم افزار کرک شده روی ویندوز 10 چه باید کرد؟ در پاسخ به این سوال بسیاری از کاربران فکر می کنند که باید به ویندوز 8 یا 7 برگردند، اما برخی از افراد اصرار دارند که حتما نرم افزار مورد نظر خود را روی ویندوز 10 نصب نمایند. برای نصب نرم افزار کرک شده روی ویندوز اورجینال هم راهی وجود دارد که ما آن را برای شما در ادامه توضیح خواهیم داد.

مراحل گام به گام نصب نرم افزار کرک شده روی ویندوز 10

همانطور که گفته شد نحوه نصب کرک نرم افزار روی ویندوز 10 با نسخه های ویندوز دیگر متفاوت می باشد؛ چرا که ویندوز 10 نسبت به دیگر نسخه های ویندوز، محافظت های بیشتری برای نصب نرم افزار اعمال کرده است.

با توجه به این توضیحات در بسیاری از مواقع هنگام نصب برنامه هایی که کرک شده اند امکان دارد شما با Error های مختلفی مواجه شوید. در برخی مواقع مدیر دستگاه اجازه نصب نرم افزار را به شما نمی دهد و در برخی از مواقع امکان پیدا کردن پوشه FTP. وجود ندارد.

به طور کلی زمانی که شما یک نرم افزار را نصب می کنید، پوشه FTP. هم همراه آن نصب می شود اما در بعضی از موارد، ویندوز 10 پوشه نام برده را در صورتی که حاوی کرک باشد، حذف می کند. خطایی که هنگام نصب برنامه کرک شده در ویندوز 10 با آن مواجه می شوید دقیقا به همین دلیل است.

مراحل نصب و راه اندازی و محدودیت های نرم افزار باید توسط مشتری در فرم ثبت سفارش کرک نرم افزار ذکر شود.

اگر می خواهید نرم افزار مورد نظر خود را در ویندوز 10 نصب کنید، برای خلاصی از خطای گفته شده مراحل زیر را به دقت دنبال نمایید:

– در ابتدا باید کادر اعلانی که در سمت راست وجود دارد را باز نمایید.

– بعد از انتخاب گزینه فوق روی گزینه Windows Defender بزنید.

– گزینه Exclusions در میان گزینه های موجود به شما نمایش داده می شود، این گزینه می گوید که Windows Defender قادر به اسکن فایل های حذف شده نیست و همین موضوع باعث آسیب پذیرتر شدن رایانه در برابر بد افزار خواهد شد.

– با انتخاب گزینه In folders روی نماد مثبت گزینه ها کلیک کرده و پوشه مورد نظر را حذف نمایید.

– با انجام این کار تبی در درایو C به وجود می آید.

– فایل های برنامه را انتخاب کرده و سپس نرم افزار مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

– Exclude this folder انتخاب کنید.

– در نهایت نرم افزار مورد نظر شما روی ویندوز 10 اجرا می شود.

جمع بندی

ما در این مطلب سعی کردیم شما را با نحوه نصب هر نوع فایل یا نرم افزار کرک شده آشنا سازیم. همانطور که گفته شد به دلیل تحریم ها و نبود برخی از امکانات، امکان استفاده از برخی نرم افزار ها در داخل ایران وجود ندارد. شما می توانید با روش های مختلفی که در این مقاله توضیح دادیم، هر کدام از نرم افزار های مورد نظر خود را نصب نمایید. همچنین اگر نتوانستید فایل کرک شده یک نرم افزار را در سطح اینترنت پیدا کنید، می توانید نرم افزار مورد نظر خود را با استفاده از از طریق یک شرکت خدمات نرم افزاری معتبر تهیه کنید و سپس برای نصب فایل کرک شده آن از طریق روش‌های گفته شده در این مطلب، اقدام نمایید.

برای ثبت با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید

تلگرام

تلفن تماس

برخی از سوالات متداول

کرک نرم افزار چیست؟

کرک نرم افزار به معنای تغییر یک نرم افزار است، این تغییرات معمولا به منظور حذف روش های حفاظتی اعمال شده روی نرم افزار ها صورت می گیرد.

چه روش هایی برای فعال سازی نرم افزار های کرک شده مورد استفاده قرار می گیرد؟

ساده ترین روش نصب برنامه کرک شده چیست؟

 

دکمه بازگشت به بالا