عمومیکسب و کار ویژه

کاربرد استفاده سایبان برقی ویلا در شمال ایران

برای ویلا مناسب است ؟ ، افرادی که ویلا دارند و برای تفریح به آنجا مراجعه میکنند به فکر این هستند که یک تغییری در ظاهر ویلا بدهند اما نمیدانند چجوری این کار را انجام دهند یا میخواهند یک جایی برای پارک کردن خودرویشان باشند تا ماشین در تابش آفتاب نابود نشود یا یک محوطه ای درست شود تا افراد خانواده در بالکن بنشینند. در نمونه های پیشنهاد شده ، سایبان چتری ذکر شده است شاید فکر کنید که این دو مورد که سایبان برقی نیستند اما به عنوان پر کاربردی ترین تجهیزات به حساب می آیند در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحات را بخوانیم.

انواع مختلف سایبان برقی مورد استفاده برای ویلا چیست؟

شما میتوانید بنابه نیاز خودتان نوع را مشخص کنید پس اول ببینیدکه برای چه کاری میخواهید سایبان برقی نصب کنید بعد از آن تصمیم بگیرید و بعد از آن با مشاوران سایبان متین ارتباط برقرار کنید. سایبان برقی هایی که امروز به شما پیشنهاد میکنم شامل موارد : سایبان برقی کنار استخر ، سقف متحرک استخر و سایبان چتری با اینکه جزء سایبان برقی نیست ولی میتواند ایده ی خوبی برای ویلاها باشد.

سایبان برقی بالکن برای ویلا

سایبان برقی بالکن همانطور که از اسمش پیداست برای محوطه بالکن نصب می شود ، بالکن ویلا محوطه ی بزرگی است ممکن است تابش آفتاب باعث شود تا شما برای رفتن به بالکن بیزار باشید و بیشتر شب ها به بیرون می روید چون هم خنک تر است هم آفتاب مزاحم دیگر پیدایش نیست.

اما توانسته تابش مستقیم و شدید آفتاب را مهار کند همچنین بارش باران های شدید اگر شمال باشید هر روز بارش باران را دارید و همش باید به تمیز کردن بالکن مشغول باشید سایبان بالکن اینجا میتواند نقش خوبی داشته باشد.

هر مدلی که بخواهید میتوانید با پارچه ی مورد نظرتان را داشته باشید و ظاهر بالکن را با توجه به سلیقه ی خودتان تغییر دهید.

سایبان برقی پارکینگ ویلا

برای ویلاها میتواند پر کاربردی ترین سایبان برقی ها باشد چون شما میتوانید خودروی خود را در ساعات روز با خیال راحت پارک کنید هیچ نگران این هم نباشید که ممکن است جای زیادی از حیاط ویلای شما بگیرد در زمانی که نیاز داشتید آن را باز میکنید و موقعی که نخواستید میتوانید آن را بسته نگه دارید تا جای زیادی از محوطه ی باز ویلای شما نگیرد.

سقف متحرک استخر

شما علاوه بر میتوانید از سقف متحرک استخر هم استفاده کنید استخر شخصی شما میتواند هرجایی باشد یا منزل یا ویلای شخصی شما به راحتی میتوانید سقف متحرک استخر را نصب کنید.

یک مزیتی که نسبت به سایبان برقی دارد این است که سقف متحرک یک پوشش کامل روی استخر است هیچ عامل خارجی در شنا کردن و تفریح شما تداخل ایجاد نمیکند.

شاید شما بخواهید که کنار استخر نصب کنید پس این قابلیت را هم دارد ، به هر مدلی که بخواهید میتوانید کنار استخر سقف متحرک را نصب کنید.

سایبان چتری هم برای ویلا کارایی دارد ؟

باید بگوییم که بله ، سایبان چتری شاید بیشتر از سایبان برقی برای شما کاربرد داشته باشد ، سایبان چتری را شما میتوانید به راحتی حمل کنید هر جایی که میخواهید قرار داده از فضای سایه ی زیر سایبان برقی بهره مند شوید.

تنوع رنگی و مدل زیادی دارد دست شما در انتخاب باز است هر مدل و طرحی که میخواهید میتوانید سفارش دهید ، قابلیت حمل کردن و بسته شدن و باز کردن مثل سایبان دارد اما دیگر قابلیت برقی بودن را ندارد با دست باید آن را باز و بسته کنید اما میتواند یک سایبان مناسب برای قسمت کوچکی از محوطه ی باز ویلای شما باشد.

کدام شرکت برای خرید انواع سایبان برقی بهتر است؟

حالا میرویم سراغ معرفی شرکتی که بتوانید با قیمت مناسب خریداری کنید ، سایبان متین بهترین شرکت در زمینه ی عرضه و تولید انواع سایبان برقی است که میتوانید برای خرید با آن ها در ارتباط باشید.

سایبان برقی در هر نوعی که باشد توسط تولید و به شما عرضه میشود پس بهتر است با شرکتی در ارتباط باشید که بهترین سایبان برقی با کیفیت بالا و مدرن تولید کند.

سایبان متین سایه ای امن بر فراز آرامش شماست

نمایندگی در کل کشور ایران

سایبان متین در تمام شهر های ایران شعبه دارد که میتوانید درهرجای ایران هستید با آن ها تماس بگیرید و سایبان مورد نظرتان را سفارش دهید ، برای مشاهده ی نماینده های سایبان متین کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید همچنین بهتر است یک سری به قسمت پروژه ها بزنید نمونه کارهای اجرا شده توسط سایبان متین را هم مشاهده کنید که دکمه ی زیر شما را به مقصد پروژه ها میرساند.

سایبان برقی به نوعی از یک سقف سازه ای گفته می شود که از جنس پارچه یا پوششی فلزی بوده و به عنوان سایه یا پناهگاه جهت محافظت از شرایط آب و هوایی مانند آفتاب، تگرگ، برف و باران استفاده می شود. به طور کلی از سایبان ها جهت محافظت از آب و هوا و یا تزئینات و تبلیغات استفاده می شود. برخی از سایبان ها دارای حداقل دو پایه یا پایه های نگهدارنده قائم می باشند.

همچنین می توانند به صورت یک آلاچیق پارچه باشند که از پارچه پوشانده شده اند. سایبان های پارچه ای دارای طرح های مختلفی بوده و برای رفع نیاز های گوناگونی از آن ها استفاده می شود. پارچه های استفاده شده در سایبان ها از پارچه هایی با ماندگاری بالا، محکم و ضد شعله تشکیل شده اند و در برابر خوردگی، وزن و مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

سایبان ها به طور کلی در دو نوع ثابت یا جمع شونده می باشند که باز و بسته کردن آن ها هم از طریق دستی و هم از طریق برقی و با استفاده از کنترل برقی صورت می گیرد. از سایبان ها در استخرها، پارکینگ ها، رستوران ها، هتل ها، بالکن ها، فروشگاه ها، مغازه ها و … استفاده می شود.

سایبان برقی و انواع آن

همان طور که گفتیم از سایبان برقی می توان جهت آفتاب گیری و مقاومت در برابر تابش مستقیم آفتاب و اشعه های مضر استفاده کرد. همچنین در روز های بارانی و سرد سال نیز می توان برای جلوگیری از رطوبت باران و برف، گرد و خاک اضافی هوا و از آن ها استفاده نمود. سایبان ها دارای تنوع گوناگونی می باشند و می توان از آن ها به عنوان یکی از عوامل زیبایی فضا نام برد. از همین رو در هنگام انتخاب و خرید سایبان می بایست به هماهنگی آن با مکان و فضا توجه کافی نمود.

به طور کلی سایبان برقی به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می شوند. نوع متحرک نیز خود به دو نوع دستی و برقی تقسیم خواهد شد. به طور کلی چادر سایبان ها از سه مدل برزنتی، فلکسی و ترانزیتی تشکیل شده اند. در ادامه به توضیح هرکدام از انواع سایبان های برقی به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

سایبان ثابت

سایبان های ثابت بر روی قاب یا قالب های چوبی و فلزی نصب می شوند و از آن ها به صورت ثابت در محیط استفاده می شود. اینگونه سایبان ها امکان جمع آوری و یا انتقال به محیط دیگر ندارند و دارای یک قاب جوش داده شده به صورت دائمی و متصل بر روی دیواراند. از مزایای این نوع از سایبان ها می توان به محکم و با دوام بودن، حفاظت کامل در برابر انواع آب و هوا و ایده آل برای مناطق کوچک تر همچون پنجره ها و درها اشاره کرد.

سایبان متحرک

سایبان متحرک به نوعی از نورگیر سقفی گفته می شود که کاربرد بسیاری داشته و می توان از آن جهت باز یا بسته کردن به صورت دستی یا موتوری استفاده کرد. از سایبان های متحرک در حیاط ها، پارکینگ ها، استخر ها و … استفاده می شود و امکان تغییر زاویه آن ها با توجه به سلیقه و شیب دلخواه مشتری وجود دارد.

سایبان متحرک تاشو

سایبان متحرک تاشو دارای کاربرد های فراوان آن هم در محوطه های بزرگ و کوچک می باشد. برای مثال امکان استفاده از این نوع سایبان حتی در بالکن های کوچک نیز وجود دارد. از سایه ی این سایبان ها می توان به میزانی که مورد نیاز است استفاده کرد. کاربرد اصلی سایبان های متحرک تاشو در پارکینگ ها، استخر ها و حیاط ها می باشد.

سایبان متحرک کشویی

سایبان های کشویی با وجود آنکه به خانه متصل شده اند، اما امکان باز کردن و به عقب برگرداندن آن ها به میزان دلخواه وجود دارد. این سایبان ها امروزه دارای محبوبیت های فراوانی میان مردم می باشند می باشند چرا که دارای انعظاف پذیری مناسبی بوده و همچنین دارای موتور الکترونیکی هستند که از این طریق باز و بسته کردن آن ها تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل به صورت خودکار و اتوماتیک فراهم شده است.

از مزایای استفاده از سایبان های متحرک کشویی می توان به قابلیت نصب بر روی دیوار یا سقف، قابلیت برداشته شدن در آب و هوای نامناسب، هزینه نگهداری پایین و مناسب بودن برای استفاده در حیاط و ویلا اشاره کرد.

کاربرد های استفاده از سایبان های ساختمانی

 • منازل مسکونی
 • حیاط منزل
 • سایه بان پارکینگ ها
 • سایه بان خود پراز
 • بالکن ها
 • سایه بان کولرها
 • سایه بان پنجره های ساختمان
 • سایبان درشکه
 • مجتمع های بزرگ مسکونی
 • مجتمع های تجاری و اداری
 • باغ ها
 • کارخانه ها
 • سقف استخرها
 • تالار های پذیرایی و مجالس
 • و …

استفاده از سایبان های برقی چه مزیتی به همراه دارد ؟

 • نصب آسان
 • کنترل میزان نور آفتاب
 • آفتاب گیری و مقاومت در برابر تابش مستقیم آفتاب
 • جلوگیری از رطوبت باران و برف
 • محافظت در زمان بارش باران
 • گرم شدن شدید ناحیه تحت پوشش سایبان
 • تنوع و گستردگی انواع و مدل
 • انطباق با شرایط
 • امکان مدیریت سایبان از طریق ریموت کنترل
 • ایجاد هوا تا 20 درجه خنک تر در زیر سایبان
 • عدم ورود نور مستقیم آفتاب به فضای داخل خانه
 • استفاده بیشتر از تهویه هوا
 • کاهش هزینه های تهویه هوا
 • عدم تغییر رنگ قالی ها و لوازم خانگی در اثر نور شدید خورشید
 • راحتی کودکان هنگام بازی در فضای باز
 • کاهش مصرف انرژی
 • ایجاد امنیت
 • سلامت محیط و سلامت جسمی

قیمت و هزینه سایبان های برقی مغازه

مشخص کردن و اعلام هزینه واقعی سایبان تا روز معامله به طول می انجامد. چرا که قیمت این محصول ثابت نبوده و تحت تاثیر شرایط اقتصادی دچار تغییرات گوناگونی می شود. جهت اعلام قیمت و هزینه نهایی برای سایبان های برقی باید فاکتور های گوناگون و مختلفی را ارزیابی کرده و سنجید. از جمله این فاکتور ها مسایبان پارکینگ ویلا

سایبان پارکینگ اخرین سایبان ویلایی که در حیاط منزل نصب شده و حفاظت از خودروها بسیار کاربردی است. این سایبان ها دارای ستون میله‌ای و یک سرپوش از جنس پارچه یا فلز است. پارک خودرو زیر سایه ایجاد شده از سایبان پارکینگ ویلایی موجب حفظ رنگ بیرونی و جلوگیری از خرابی ناشی از گرما فضای داخل خودرو را در پی دارد. همچنین علاوه بر تابش زیاد خورشید از خودرو در برابر آسیب‌های احتمالی در برابر انواع بارش برف، باران و تگرگ حفاظت خواهد کرد.

 

دکمه بازگشت به بالا