عمومیکسب و کار ویژه

ویژگی های خرید فرش 1500 شانه کاشان تراکم 4500 از فرشخونه

ویژگی های خرید فرش 1500 شانه کاشان تراکم 4500 از فرشخونه: تنوع محصولات فرش ماشینی کاشان به قدری بالا رفته که بدون شناخت هر کدام از انواع محصولات نمی توانید دست به انتخاب هوشمندانه ای بزنید. فرش 1500 شانه کاشان از جمله محصولات نسبتا جدید فرش کاشان است که با بهترین و بالاترین کیفیت تولید می شود و فروش بالایی را هم تجربه کرده؛ اما یک سوال مهم: آیا خرید این فرش برای خانه من مناسب است؟ برای پاسخ به این پرسش باید با این محصول بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه

  • نوع نخ به کار رفته در بافت آن
  • ضخامت فرش ماشینی
  • سایز فرش ماشینی

شانه و تراکم: فرش 1500 شانه همان طور که از نامش پیداست در هر متر عرض فرش 1500 گره دارد اما تراکم آن 4500 است که باعث می شود ظرافت آن بسیار بالا و از سایر محصولات بیشتر باشد. به همین دلیل این محصول نفیس ترین و لوکس ترین محصول فرش ماشینی به شمار می رود.

نوع نخ: فرش 1500 شانه با نخ اکریلیک که بهترین نوع نخ برای بافت فرش ماشینی است تولید می شود. به طور خاص برای تولید فرش 1500 شانه از نخ اکریلیک نازک تر و ظریف تری هم نسبت به سایر فرش ها استفاده می شود.

ضخامت: به دلیل بافت فرش 1500 شانه با نخ های بسیار نازک و بالا بودن تعداد گره های بافته شده و متراکم بودن گره ها ضخامت این محصول کم است و فرش های ابریشم را تداعی می کند.

سایز: فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه مثل سایر محصولات به صورت فول سایز از 12 متری، 9 متری و 6 متری تا سایز کناره، قالیچه و پادری موجود است و حتی سایزهای غیر استاندارد را نیز می توانید به واحد فروش فرشخونه سفارش دهید.

کاربرد فرش 1500 شانه کاشان

  • فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام سلیقه ها
  • فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام فضاها
  • فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام بودجه ها
  • فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه، انتخابی برای تمام مشتریان

فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام سلیقه ها: شما چه به دنبال طرح های اصیل و سنتی ایرانی باشید و چه فرش های مدرن و خلوت دوست داشته باشید می توانید در میان طرح های متنوع فرش 1500 شانه فرشی متناسب با سلیقه خود خریداری کنید. شما می توانید برای دیدن دکوراسیون فرش پینترست pinterest مراجعه کنید

فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام فضاها: فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه می تواند انتخابی مناسب برای تمام فضاهای منزل شما باشد. این محصول از اتاق پذیرایی گرفته تا آشپزخانه و اتاق خواب می تواند جلوه ای خاص به منزل شما ببخشد.

فرش 1500 شانه، انتخابی برای تمام بودجه ها: فرشخونه طیف وسیعی از فرش های 1500 شانه کاشان را در قیمت های مختلفی ارائه می دهد تا شما بتوانید فرش مورد نظر خود را با توجه به بودجه خود خریداری کنید.

فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه، انتخابی برای تمام مشتریان: فرشخونه مفتخر است که فرش های 1500 شانه کاشان را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.

بنابراین می توانید بدون توجه به محل سکونت خود، خرید فرش ماشینی مورد نظر خود را از فرشخونه به صورت آنلاین و با امکان ارسال به سراسر کشور خریداری کنید. فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه، انتخابی برای تمام کسانی است که به زیبایی و کیفیت اهمیت می دهند.

فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه، دنیایی از زیبایی و ظرافت

اگر به دنبال یک فرش ظریف، زیبا، و بادوام هستید، فرش 1500 شانه کاشان در فرشخونه بهترین انتخاب برای شماست. فرشخونه با ارائه مجموعه ای متنوع از فرش های 1500 شانه در طرح ها و رنگ های مختلف و همچنین ضمانت کیفیت بر روی تمام محصولات خود، می تواند بهترین خرید را برای شما رقم بزند. فرش 1500 شانه کاشان می تواند جلوه ای خاص به منزل شما ببخشد. این فرش با ظرافت و زیبایی بی نظیر خود می تواند هر چشمی را به خود خیره کند.

فرش 1500 شانه در فرشخونه دارای دوام و ماندگاری بالایی است. این فرش به راحتی پرز نمی دهد و رنگ خود را از دست نمی دهد. بنابراین می توانید سالیان سال از این فرش لذت ببرید. شما می توانید این محصول را در فرشخونه با بهترین قیمت خریداری کنید و همراه با ضمانت بازگشت 7 روزه دریافت نمایید. فروشگاه اینترنتی فرشخونه امکان خرید فرش 1500 شانه کاشان با بیعانه را نیز فراهم کرده است.

منبع: فرش 1500 شانه فرشخونه  (https://farshkhooneh.com)

دکمه بازگشت به بالا