اقتصادیکسب و کار ویژه

جشنواره قرعه کشی خوشین طلایی

در این روزها بازار جشنواره ها و قرعه کشی ها داغ است و اغلب برندها جوایز نفیس برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. با همین رویکرد فرخنده هم امسال با جشنواره خوشین طلایی وارد ایجاد لحظاتی شادی آفرین شد و هر ماه قرار است 70 پلاک طلا به قید قرعه هدیه دهد. در جشنواره خوشین طلایی شرکت کنید و جوایز نفیس را از آن خود کنید. نحوه شرکت در این جشنواره بسیار راحت بوده و فقط کافی است، کد های درون بسته خوشین طلایی را  به شماره 90003034 پیامک کنید.

جوایز جشنواره قرعه کشی خوشین طلایی

اهدای جوایز خوشین طلایی به صورت ماهانه و فصلی است.

جوایز ماهانه: 70  بیسکویت طلا به 70 نفر

منظور از بیسکویت طلا، پلاک طلایی است که به شکل بیسکویت خوشین می باشد.

جوایز فصلی: یک ماشین پژو 207

زمان شروع جشنواره خوشین طلایی

جشنواره خوشین طلایی فرخنده از دی ماه 1402 شروع شده و حالا حالاها ادامه دارد.

نحوه شرکت در جشنواره خوشین طلایی

در درون بسته های بیسکویت خوشین یک کد چند رقمی است که آن را باید به شماره 90003034 پیامک کنید و بسته خوشین طلایی را تا پایان قرعه کشی  هر دوره نگهداری کنید.  کدهای درون بسته های مختلف خوشین متفاوت است و هر کد احتمال برنده شدن دارد. بنابراین شما می توانید در ماه بیش از یک جایزه را از آن  خود کنید.

انواع بیسکویت خوشین فرخنده با طعم طلا

بیسکویت خوشین فرخنده دارای پنج بسته با طعم های فوق العاده خوشمزه است که با خرید هر کدام از این ها می توانید در جشنواره قرعه کشی خوشین طلایی شرکت کنید و شانس خود را امتحان کنید:

  • بیسکویت خوشین 4 شهد و 3 غله فرخنده

اگه به دنبال یک میان وعده  عالی برای مصرف تمام گروه ها به ویژه برای بانوان و کودکان هستید بیسکویت خوشین 4 شهد و 3 غله فرخنده را پیشنهاد می کنیم. قند این بیسکویت از قند طبیعی خرما، انگور، توت و انجیر است و غله آن از جو پرک، آرد گندم و آرد برنج  بوده و از ادویه جات و چاشنی های طبیعی و لذید تشکیل شده است.

  • بیسکویت خوشین 4 شهد و 3 غله کاکائویی فرخنده

به بیسکویت خوشین 4 شهد و 3 غله فرخنده بالا یک چاشنی کاکائویی اضافه شود یک بیسکویت لذیذتری با نام بیسکویت کاکائویی بدست میاد. رنگ این بیسکویت ها کاکائویی و بسیار پر انرژی، ترد و خوشمزه هستند.

  • بیسکویت خوشین میوه‌های جنگلی بیکا فرخنده

بیسکویت با طعم میوه بهترین نوآوری گروه فرخنده است.کد طلایی که در درون بسته است را به شماره  90003034پیامک کنید تا در جشنواره بیسکویت خوشین فرخنده شرکت کنید.

  • بیسکویت خوشین بدون قند فرخنده

بیسکویت بدون قند خوشین، بهترین گزینه برای پذیرایی از افراد دیابتی محسوب می شود. شاید بپرسید که بیسکویت بدون قند مگر امکان پذیر است؟ در این محصول از سوکرالوز که نوعی شیرین کننده و مورد تایید اداره کل استاندارد ایران و جهان است استفاده می شود و چون قند موجود در آن کمتر از نیم درصد است به بیسکویت بدون قند مشهور هستند.

  • بیسکویت خوشین سیب و دارچین

اگر تا حالا با دست های هنرمندتون کیک سیب و دارچین درست می کردید الان می توانید طعم سیب و دارچین را در بیسکویت خوشین تست کنید.

خرید بیسکویت خوشین طلایی

بیسکویت خوشین طلایی را می توانید از فروشگاه های زنجیره ای ،  آنلاین و سوپرمارکت های معتبر  خریداری کنید. با خرید هر بسته از بیسکویت خوشین فرخنده  یک شانس شرکت در قرعه کشی را از آن خود می کنید. شاید این ماه شما برنده پلاک بیسکویتی خوشین باشید و یا در قرعه کشی پایان فصل برنده پژو 207 شوید.

زمان قرعه کشی جشنواره خوشین طلایی

تاریخ و زمان دقیق قرعه کشی جشنواره خوشین طلایی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی فرخنده اعلام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر راه های ارتباطی فرخنده را دنبال کنید.

مراحل شرکت در قرعه کشی بیسکویت خوشین طلایی

  • از فروشگاه های مختلف انواع بسته های بیسکویت خوشین طلایی با طعم های متفاوت را تهیه کنید.
  • کد داخل بسته را به شماره 90003034 پیامک کنید.
  • بسته خوشین طلایی را تا پایان قرعه کشی هر دوره نگهداری کنید.

شبکه های اجتماعی تولیدی فرخنده را دنبال کنید تا از زمان و ساعت قرعه کشی های فرخنده با خبر شوید.

دکمه بازگشت به بالا