اقتصادیکسب و کار ویژه

اسپرسو ساز دلونگی چند؟

معرفی اسپرسوساز دلونگی + قیمت

شرکت ایتالیایی دلونگی تولید کننده انواع اسپرسوساز دلونگی می باشد. برند دلونگی اسپرسوساز دلونگی های گوناگونی را برای افراد با سلیقه های مختلف طراحی و تولید کرده. قهوه ساز دلونگی چند نوع مختلف دارد که نمایندگی دلونگی تهران به معرفی و قیمت اسپرسو ساز دلونگی پرداخته است. شما عزیزان می توانید در ادامه لیست قیمت اسپرسوساز دلونگی و قیمت قهوه ساز دلونگی را از فروشگاه آنلاین نت پرسو مشاهده کنید و برای خرید اسپرسوساز دلونگی اقدام نمایید.

اسپرسوساز تمام اتوماتیک دلونگی

اسپرسوساز تمام اتوماتیک دلونگی دارای آسیاب قهوه و مخزن شیر می باشد. شما می توانید با زدن یک دکمه انواع قهوه اسپرسو ، کاپوچینو ، لاته ، ماکیاتو و … را به صورت اتوماتیک تهیه کنید. نمایندگی اسپرسو ساز دلونگی در تهران این سری دستگاهها را بیشتر برای ادارات و مطب پزشکان پیشنهاد می کند. ارسال و نصب ابن دستگاهها در تهران رایگان می باشند. و از تاریخ صدور فاکتور دستگاه شامل ۲۴ ماه گارانتی نت پرسو می شود.

اسپرسوساز دستی دلونگی

۲ نوع ۲ کاره و ۳ کاره دارد. نوع اول مناسب تهیه قهوه اسپرسو،کاپوچینو،لاته،کافه ماکیاتو و موکا می باشد. دستگاه های ۳ کاره و قهوه ساز دلونگی هم نوشیدنی های بالا را تهیه می کنند هم قهوه فرانسه دم می کنند. معروف ترین مدل های این برند EC685 و EC850 و BCO431 و BCO421 می باشند. اسپرسوساز های دستی دلونگی برای مصرف خانگی ، محل کار ، سوپر مارکت ، دکه و کافه ها کاربرد دارند. مدلهای بالاتر و جدیدتر آنها دکمه ها اتوماتیک و قابل برنامه ریزی هستند و برای عصاره گیره قهوه اسپرسو نیاز به نگه داشتن یا روشن و خاموش کردن دکمه نیست تنها با یک کلیک دستگاه به مقدار دوبل و سینگل عصاره گیری می کند.

خرید قهوه ساز دلونگی

شرکت ایتالیایی دلونگی در تولید قهوه ساز دلونگی هم موفق بوده و دستگاه های ۳ کاره و قهوه جوش های گوناگونی طزاحی و تولید کرده است. از معروف ترین دستگاههای ۳ کاره میتوان BCO431 و BCO421 را نام برد. البته برای مصرف خانگی قهوه اسپرسو کار آمد تر است. اما وقتی نیاز به پذیرایی از حدود ۱۰ نفر با قهوه باشد شرکت نت پرسو خرید قهوه ساز دلونگی را نسبت به خرید اسپرسو ساز دلونگی به شما پیشنهاد می کند.

خرید اسپرسوساز دلونگی

امروزه خرید اسپرسوساز دلونگی اصل و با گارانتی ۲۴ ماهه برای شما مشتریان عزیز به کار سخت و دشواری تبدیل شده است. شرکت نت پرسو میتواند دستگاه اسپرسو ساز دلونگی ، قهوه ساز دلونگی ، سرخ کن دلونگی و آسیاب قهوه دلونگی اصل و با گارانتی ۲۴ ماهه را برای شما عزیزان در تهران به صورت ارسال فوری و پرداخت در محل ارسال کند. همچنین نمایندگی دلونگی ما می تواند خرید اسپر سو ساز دلونگی یا سرخ کن دلونگی را با تیپاکس به سراسر ایران ارسال کند.

شما می توانید برای منزل و محل کار خود به راحتی از ما اسپرسوساز دلونگی تهیه کنید. و از نوشیدن اسپرسو لذت ببرید. برای سفارش می توانید با ما تماس بگیرید و یا سفارش خود را روی وب سایت نت پرسو ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش تیم ما با شما تماس میگیرد و دستگاه را برای شما ارسال می کنیم. ما می توانیم تجربه یک خرید عالی را برای شما مهیا سازیم.

خرید اسپرسو ساز دلونگی بر اساس توان مصرفی

از فاکتورهایی که به عملکرد اسپرسو ساز دلونگی مرتبط می‌شود باید به توان مصرفی اشاره کرد. دلونگی تمامی دستگاه‌های اسپرسو خود را به سیستم ترموبلاک پیشرفته، مجهز کرده است اما تفاوت‌هایی در توان مصرفی آن‌ها وجود دارد. توان مصرفی به این موضوع که کی آب به نقطه جوش می‌رسد، مربوط می‌شود و خریدارانی هستند که این فاکتور را از فاکتورهای قبلی، مهم‌تر می‌دانند. محصولات دلونگی که در فروشگاه ایران دلونگی به فروش می‌رسند در توان مصرفی، تفاوت‌هایی دارند و دسته بندی آن‌ها به صورت زیر است:

  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی 1000 الی 1200 وات
  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی 1200 الی 1400 وات
  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی 1400 الی 1600 وات
  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی 1600 الی 1800 وات
  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی 1800 الی 2000 وات
  • قهوه ساز دلونگی با توان مصرفی بیشتر از 2000 وات

نکته: توان مصرفی ارتباطی با نوع قهوه ساز دلونگی ندارد و در برخی محصولات توان مصرفی دستگاه‌های دستی بیشتر از دستگاه‌های دیگر است.

قیمت اسپرسوساز دلونگی

ممکن است برای خرید اسپرسو ساز دلونگی با قیمت های زیادی مواجه شوید. و این تفاوت قیمت اسپرسو ساز دلونگی شما را برای تهیه این دستگاه دلونگی سردرگم کرده باشد. تفاوت قیمت اسپرسوساز دلونگی در بازار و سایتهای مختلف بی دلیل نیست. بقول معروف هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست.

قیمت اسپرسو ساز دلونگی بر اساس نوع پنل

پنلی که برای قهوه ساز دلونگی طراحی شده بر اساس این که چه قیمتی دارد، متفاوت است. در مدل‌های دستی، پنل دکمه‌ای و بدون نمایشگر وجود دارد. در مدل‌های نیمه اتوماتیک هم پنل دکمه‌ای است و در برخی موارد یک نمایشگر کوچک هم آن را تکمیل می‌کند. اما در قهوه سازهای تمام اتوماتیک قضیه متفاوت است، در این سری محصولات می‌توان پنل نمایشگر رنگی و حتی لمسی هم ببینید. پنل‌هایی که کار شما را راحتتر می‌کنند و قهوه درست کردن را به کار لذت بخش‌تری تبدیل می‌کنند.

  • خرید اسپرسو ساز دلونگی دستی: دکمه و بدون نمایشگر
  • خرید اسپرسو ساز دلونگی نیمه اتوماتیک: دکمه و در برخی مدل‌ها نمایشگر کوچک
  • خرید اسپرسو ساز دلونگی تمام اتوماتیک: نمایشگر رنگی و لمسی

مهم ترین علل تفاوت قیمت اسپرسوساز دلونگی

از مهم ترین علل تفاوت قیمت اسپرسوساز دلونگی می توان به جنس اصل و تقلبی و یا جنس با گارانتی و بدون گارانتی اشاره کرد. از دیگر دلایل این تفاوت قیمت می توان به لوازم جانبی کامل و ناقص اشاره کرد. ما اینجا در شرکت نت پرسو جنس اصل و با لوازم جانبی اصلی و کامل برای شما مشتریان عزیز ارسال می کنیم.

از دیگر علت های تفاوت قیمت اسپرسو ساز دلونگی

از دیگر علت های تفاوت قیمت اسپرسو ساز دلونگی در فروشگاه های دلونگی مختلف می توان به گارانتی ۲۴ ماهه و یا گارانتی ۱۸ یا ۱۲ ماهه اشاره کرد. ما در شرکت دلونگی در تهران اسپرسوساز دلونگی با گارانتی ۲۴ ماهه برای شما مشتریان عزیز ارسال میکنیم. شما عزیزان میتوانید فقط با یک تماس اسپرسوساز دلونگی اصل با گارانتی ۲۴ ماهه و لوازم جانبی اصلی و کامل را از ما تهیه کنید و از نوشیدن قهوه اسپرسو لذت ببرید. تیم ما در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خرید اسپرسوساز دلونگی از فروشگاه نت پرسو

این روزها اکثر ما برای انجام کارهای روزمره خود همچون کار کردن ورزش کردن یا حتی درس خواندن نیاز به کافئین را حس می‌کنیم. احتمالا تا به حال تجربه نوشیدن قهوه اسپرسو و کاپوچینو را در کافی شاپ ها داشته‌اید نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو کافئین مورد نیاز بدن شما را برای انجام کارهای روزمره شما تامین می کند. شرکت نت پرسو در این مطلب به معرفی همراه اسپرسوساز دلونگی پرداخته است شما عزیزان می توانید لیست قیمت اسپرسو ساز دلونگی اصل با گارانتی ۲۴ ماهه شرکت نت پرسو در این وب سایت دلونگی مشاهده کنید.

همانطور که می‌دانید نوشیدن قهوه در کافی شاپ ها یا حتی دکه ها و سوپرمارکت‌ها هزینه زیادی دارد و ممکن است وقت زیادی را صرف رفتن نوشیدن و برگشتن از کافی شاپ کنید. پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید اسپرسوساز دلونگی اصل گارانتی ۲۴ ماهه شرکت نت پرسو می باشد.

دکمه بازگشت به بالا