عمومیکسب و کار ویژه

معرفی محبوب ترین فونت های انگلیسی برای طراحی پلاک اسم

اهمیت تایپ فیس یا طرح حروف + قیمت اسم طلا به انگلیسی

اگر یک «تایپ‌‌فیس» (Typeface) یا طرح حروف به درستی طراحی شود باید احساساتی را به خواننده منتقل کند و لحن نوشته‌ها به گونه‌ای باشد که گویی کلمات حاصل، زنده هستند. این در حالیست که باید همزمان منعکس کننده حوزه تخصصی مورد نظر هم باشد. از فونت‌ها بویژه فونت انگلیسی به عنوان نمایش بصری کلمات در صفحه استفاده می‌کنیم و در اثر این اتفاق، کلمات با حسی خوانده می‌شوند که برای آن نوشته و طراحی شده‌اند.

به طور مثال، تا بحال پیش آمده که ایمیل یا متنی را ارسال کرده باشید اما خواننده به درستی مفهوم آن را دریافت نکرده باشد؟ به هنگام مکالمه می‌توانیم لحن صحبت خود را تغییر دهیم یا از حرکت دست‌ها و زبان بدن استفاده کنیم تا منظور خود را به طرف مقابل برسانیم. حتی لبخندی کوتاه به این امر کمک می‌کند. اما به کمک حروف بی‌جان، کاری بیش از این باید صورت گیرد. یک فونت ساده و زیبا ممکن است جلوه مناسبی به یک کارت دعوت عروسی بدهد اما اگر همین فونت در کتاب‌های کودکان استفاده کنید، کاربرد خود را از دست می‌دهد.

علاوه بر موارد گفته شده باید اهمیت پیام مورد نظر را نیز در ذهن داشته باشید. به هنگام طراحی و زمانی که یک فونت انگلیسی یا فارسی را انتخاب می‌کنیم، باید از خود این سوال را بپرسیم که قصد انتقال چه پیامی را داریم. اگر پوستری را برای یک رویداد طنز آماده می‌کنیم شاید استفاده از فونت‌های کودکانه جذاب باشد.

سوال بعدی این است که آیا کاراکترهای فونت، بازتابی از پیام مورد نظر هستند؟ به طور مثال، عبارت «شیشه و سنگ» را در نظر بگیرید. اگر چنین واژه‌ای را بخواهیم در طراحی خود دخیل کنیم، فونت مورد استفاده باید کاملا نشان‌دهنده حسی باشید که «شیشه‌ و سنگ» به ما منتقل می‌کنند. در این حالت شاید به فونتی «Bold» نیاز داشته باشیم که گوشه‌هایی تیز و شکننده داشته باشد. رنگ آن را نیز به صورت مشکی در نظر می‌گیریم یا این‌که با استفاده از هارمونی، رنگ آن را مشخص می‌کنیم.

با در نظر گرفتن موارد بالا، پیامی را منتقل می‌کنیم که هم نمایانگر قدرت باشد و هم شکنندگی را درون خود به تصویر بکشد. حال اگر به جای استفاده از موارد بالا، فونتی کودکانه با رنگ صورتی انتخاب می‌کردیم، کل فرآیند به طور کامل تغییر می‌کرد و بی‌معنی می‌شد.

به بیان ساده‌تر، فونت را همانند یک پروژه کاری می‌بینیم و بر اساس آن قضاوت می‌کنیم. بنابراین، اگر فونت در جای اصلی خود قرار بگیرد، در نهایت کاری حرفه‌ای را ارائه داده‌ایم و اعتماد مخاطب را جلب کرده‌ایم. فونت مناسب همچنین زمانی که سوژه یا متن اصلی جذابی نداشته باشیم هم کاربرد دارد. در این صورت، خواننده را ترغیب می‌کند تا هرآن‌چه که پیش روی دارد را با علاقه، مشاهده یا مطالعه کند.

البته فونت‌های انگلیسی هم وجود دارند که در هر حالتی از آن‌ها استفاده می‌کنیم و به عبارت دیگر، در هر شرایطی جواب می‌دهند. از جمله این فونت‌ها می‌توان به «Helvetica» و «Frutiger» اشاره کرد.

معرفی 15 فونت لاتین برتر برای طراحان

در این مقاله می خواهیم به معرفی 15 فونت لاتین برتر برای استفاده طراحان بپردازیم. همانطور که می دانید فونت ها نقش بسیار مهمی برای طراحان داشته ، چرا که تمام تلاشی که برای تولید محتوای نوشتاری خود به کار گرفته اند به همان میزان وسواس برای انتخاب یک فونت لاتین مناسب برای بهبود نمایش آن محتوا به خرج خواهند داد.

ما نیز در اینجا می خواهیم به 15 فونت برتر لاتین که می توانید مثال آنها را در پیش نمایش های پروژه آماده افتر افکت و پروژه آماده پرمیر که توسط طراحان مطرح استفاده شده و گهگاه می بینید را به شما نشان دهیم. متن در پروژه های ویدئویی فقط برای چند ثانیه در بهترین حالت قابل مشاهده است ، بنابراین مخاطبان شما باید بتوانند آن را سریع بخوانند. بنابراین باید از قلم های بسیار نازک جلوگیری کرد، همچنین از مواردی که بیش از حد تزئینی هستند نیز باید دوری کرد.

معرفی 15 فونت لاتین برتر

حال ما 15 فونت رایگان انگلیسی مورد علاقه خود را برای پروژه های گرافیکی ویدئویی را به شما معرفی می کنیم.

فونت اول) RBNo2

RBNo2 با الهام از قلم های صنعتی قرن نوزدهم ، یک فونت ساده بدون سری است که خواندن آن بر روی صفحه نمایش بسیار آسان است. نسخه رایگان شامل جایگزین light و light alternative است، اما شما می توانید نسخه کامل را با 25 دلار دریافت کنید.

فونت دوم) Chunk Five

به عنوان یک سری فونت لاتین فوق العاده ultra-bulb . از این فونت ها برای الهام از آمریکای لاتین استفاده می شود.

فونت سوم) Abraham Lincoln

آبراهام لینکلن بسیار بلند و رسمی است ، دقیقاً مانند خود رئیس جمهور. این فونت مناسب برای فیلم های شرکتی سبک است و احساس ساده و در عین حال رسمی را به شما می دهد.

فونت چهارم) Couture

Couture به معنی طراحی لباس است ، Couture یک قلم ساده گرایانه است که برای تقلید قلم های sans-serif در صنعت مد طراحی شده است. شکل مربعی تمیز ، Couture را در پروژه های گرافیکی انیمیشن بسیار وجود دارد.

فونت پنجم) Merriweather

چیزهای زیادی در مورد Merriweather وجود دارد. این فونت برای نوشتن متن بلوک sans – serif استفاده می‌شود، و سری ساده آن را ترکیبی عالی از حرفه‌ای و مدرن می‌سازد.

فونت ششم) Nexa

با مقایسه بین فونت couture و فونت nexa. nexa یک قلم پر زرق و برق است. اگر می خواهید تأثیر بگذارید و توجه مردم را به خود جلب کنید، Nexa راهی است که باید انجام شود.

فونت هفتم) Grand Hotel

در حالی که ما اغلب از فونت‌های scripted برای پروژه‌های موشن گرافیک استفاده نمی‌کنیم، هر از گاهی کاربران آن را درخواست می‌کنند. وقتی این اتفاق می‌افتد، حرکت‌های گستاخانه با حلقه‌های ساده باعث می‌شود که هتل گراند یک فونت لاتین بزرگ برای استفاده باشد.

فونت هشتم) Geared

geared با ویژگی‌های شخصیتی ساده که آن را برای ویدئوی سریع بسیار مناسب می‌سازد. این فونت که در موضوعات صنعتی بیشتر کاربرد دارد، خواندن و نوشتن با کمی تلاش آسان خواهد بود.

فونت نهم) Geo Sans Light

برای معرفی 15 فونت لاتین برتر .اگر به یک چیز سرزنده و روشن نیاز دارید، Geo Sans Light آن را پوشش می‌دهد. خواندن این فونت lighthearted آسان است و کار کردن با آن آسان‌تر .

فونت دهم) Bebas Neue

شاید هیچ فونتی برای طراحی موشن بهتر از Bebas Neue نباشد. به بیان ساده، Bebas Neue در مورد هر چیزی خوب به نظر می‌رسد. Beas Neue تنها باید برای عناوین اصلی مورد استفاده قرار گیرد، چرا که خواندن متن بیش از چند کلمه دشوار است. با این حال، این یک قلم بزرگ است.

فونت یازدهم) Code

این فونت لاتین نیز بسیار می تواند پرکاربرد باشد و داشتن همچین فونت توو پری در میان فونت های شما حتما لازم است. نسخه باریک آن هم وجود دارد. یکی از 15 فونت لاتین برتر

فونت دوازدهم) Tall Dark and Handsome

تیره و خوش‌قیافه یک فونت بزرگ برای استفاده در عنوان‌های موشن گرافیک است، اما همچنین می‌تواند برای اعتبارات، پوسترهای سینما و وب سایت بسیار عالی عمل کند.

فونت سیزدهم) Liberator

liberator به معنی آزادی‌بخش. طوری طراحی شد که به یک فونت قدیمی جنگ جهانی دوم شبیه شود. این فونت رایگان است. لذت ببرید!

فونت چهاردهم) Governor

governor به معنی فرماندار. یک فونت ساده است که از هنر دکو الهام گرفته‌است. اگر به یک فونت light نیاز دارید که استفاده آسان باشد، فرماندار می تواند آن باشد.

فونت پانزدهم) Mission Gothic

Misson Gothic یکی از انواع قلم‌های متنوع در این فهرست است. با ۱۰ ورژن متفاوت می‌توانید از سبک Misson Gothic در هر چیزی استفاده کنید.

خب این بود معرفی 15 فونت لاتین برتر .تمامی فونت هایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم را می توانید پس از دانلود رایگان فونت لاتین محبوب خود در ویرایش پروژه گرافیکی بعدی خود استفاده کنید و لذت ببرید. اکثر فونت های لاتین اشاره شده کاملا رایگان بوده یا در برخی موارد محدود به یک نسخه از فونت نامبرده بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده. که به آنها اشاره کردیم.

فونت انگلیسی برای طراحی اسم

پیش‌تر، فونت انگلیسی را به چهار دسته تقسیم کردیم. اگر به دنبال فونت انگلیسی برای طراحی اسم باشید، می‌توان دسته‌های ۳ و ۴ را در یک گروه قرار داد. به همین دلیل در این مقاله برای هریک از دسته‌ها، چند فونت را معرفی می‌کنیم. طبیعی است که دسته‌های سوم و چهارم کاربرد بیشتری برای طراحی اسم داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا