عمومیکسب و کار ویژه

10 تامین کننده برتر فلز در ایران کدام اند ؟

گروه فلزات صفایی

گروه فلزات صفایی، یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که سابقه فعالیت پنجاه ساله در حوزه واردات و تامین مقاطع آهنی و غیر آهنی شامل مس و آلیاژ های مسی، آلومینیوم، استیل و فولاد داشته و در مقاطع ورق، کویل و لوله به بازار عرضه می نماید که در صنایع مختلفی همچون خودروسازی، شیرآلات و لوستر سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از بزرگ ترین کارخانه تولید صنایع فلزی محسوب شده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

آدرس: تهران، خیابان پانزده خرداد (بازار)، خیابان پامنار، پلاک ۳۵۴

وب سایت: www.safaeimeco.ir

تلفن: ۳۳۹۳۵۶۵۰ -۰۲۱

تامین فلز کاوان

شرکت تأمین فلز کاوان، متشکل از واحدهای بازرگانی و فروش، مالی و حسابداری، تحقیقات و توسعه و رسانه های اجتماعی و نیز بخش حقوقی و اداری بوده و توانایی ارائه خدمات کامل و به روز برای سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص را دارد. تأمین فلز کاوان با کادری مجرب و با سابقه نزدیک به دو دهه به پشتوانه مدیران خوشنام در زمینه فروش محصولات فولادی توانسته رشد سریع و روز افزون در زمینه محصولات پایه فولادی صادراتی داشته باشد.

تهران، سعادت آباد، بلوار پیام، نرسیده به میدان بهرود، نبش کوچه ۲۳

۵-۲۲۳۷۸۰۰۱-۰۲۱

پارس سبحان بوذرجمهر

گروه صنعتی بوذرجمهر نیز یکی دیگر از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی است که دستگاه های قالب فلزی بتن را در ظرفیتی بالا و کیفیت عملکرد عالی در بازارهای خارجی و خاورمیانه عرضه داشته است. این که از لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران می باشد، با ۳۵ سال تجربه و بهره مندی از پرسنلی متعهد و کار آزموده، موفق شده است مرجع مهمی در این حوزه شناخته شده و مشاوره های لازم را در ساخت و طراحی قابل های فلزی بتن ارائه کند و از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی شناخته شود.

آدرس : تهران خیابان ولی عصر رویروی درب اصلی پارک ملت ساختمان داستو پلاک ۲۶۱۷ طبقه دوم واحد ۷

آدرس وب سایت : www.boozarjomehr.com

تلفن : ۲۳۴۵-۰۲۱

کاوه آهنگر پارسیان

شرکت صنایع فلزی کاوه آهنگر پارسیان ، از دیگر شرکت های موفق و از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که توانایی تولید، طراحی و ساخته صنایع فلزی همچون درب های آکاردئونی، درب های فلزی و تابلوهای دکوراتیور را داشته و با بهره مندی از بخش تولیدی مجهز خود در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته و اکنون نامی آشنا در کشور می باشد که به عنوان بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی در این حوزه فعالیت دارد.

آدرس : تهران، خیابان قائم مقام، پلاک ۱۸۶، واحد ۳۹

آدرس وب سایت : www.Kmi.ir

تلفن : ۲۸۴۲۸۵۰۰-۰۲۱

شرکت گروه آراد ایرانیان

گروه آراد ایرانیان ، از دیگر شرکت هایی است که در حوزه احداث پروژه های ساختمانی و صنعتی فعالیت داشته و به موازات آن، به عنوان یکی از فعالان حوزه صنایع فلزی، مشغول می باشد. این شرکت که از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی به شمار می آید، بدلیل ظرفیت بالا و توانمندی ارزشمندی که در تولید داشته و برخورداری از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی ، امروزه یک برند نام آشنا در این حوزه بوده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

آدرس : تهران، نیاوران خیابان اندرزگو بن بست سالاری پلاک ۱۶ واحد ۲۰۱

آدرس وب سایت : www.aradgroup.ir

تلفن : ۲۶۱۵۵۰۰۱-۰۲۱

آسین صنعت مشهد (دریتا)

شرکت آسین صنعت که با نام تجاری دُریتا فعالیت دارد، در سال ۱۳۷۸ در حوزه تولید صنایع فلزی، به ویژه درب های لولایی آسانسور، تولید خود را آغاز کرده و با بهره مندی از تجهیزات تمام اتوماتیک خود، قادر به ارائه بهترین دب های حیاطی مدرن گردیده است و اکنون یکی از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی بوده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار دارد. این شرکت از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که در مشهد مستقر می باشد.

آدرس : مشهد، شهرک صنعتی شهید کاوه، کاوه ۲، پلاک ۱۲

آدرس وب سایت : www.asinsanat.com

تلفن : ۳۳۸۱۴۳۳۳-۰۵۱

آیرن صنعت

مجموعه آیرن صنعت نیز از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی به شمار می آید که فعالیت خود را در این حوزه و ساخت درب نرده، محصولات فرفوژه و … به صورت تخصصی در  سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است. این شرکت که بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی را در اختیار دارد، با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز شده، اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

آدرس : اتوبان تهران ساوه بعد از نسیم شهر خروجی اورین

آدرس وب سایت : www.ironsanaat.com

تلفن : ۵۶۵۷۷۷۱۸-۰۲۱

سازه های سیار فارسان

گروه صنعتی سازه های سیار فارسان فعالیت خود را در حوزه صنایع فلزی، در سال ۱۳۸۲ آغاز کرده و با تولید سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی، در بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی ، در سطح بالایی محصولات فلزی را عرضه داشته است به طوری که اکنون بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که کیفیت خدمات و تولیداتش، اعتبار بالایی را به آن بخشیده و اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

آدرس : تهران ، خیابان ستارخان ، بعد از پل یادگار امام ، پلاک ۵۵۹ ، طبقه چهارم

آدرس وب سایت : www.farsun.org

تلفن : ۴۴۲۴۵۲۵۸-۰۲۱

فرا صنعت سیمین

فرا صنعت سیمین، از دیگر شرکت های فعال در حوزه صنایع فلزی به ویژه خدماتی در حوزه سیل کردن بتن و آب بندی و ممانعت از خوردگی فلزات است که با ظرفیت بالا و کیفیت تولید ممتاز، بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی شناخته شده و با بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی در سطح منطقه اعتبار کسب نموده است.

آدرس : تهران، تجریش، محله باغ فردوس، خیابان ولیعصر، بن بست شهید وحید سرشار، پلاک ۳ طبقه ۵ واحد ۱۷

آدرس وب سایت : www.fssimin.com

تلفن : ۲۲۰۹۶۸۲۷-۰۲۱

پارس تایل

گروه صنعتی پارس تایل ، به عنوان بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع کرده و در خصوص تولید سقف های فلزی تزئینی و کاذب در بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی خود فعالیت دارد. این یکی از شرکت های موفقی است که به جهت تنوع محصولات، در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرتفه و اعتبار بالایی را در بازارهای بین المللی و داخلی کسب نموده است.

آدرس : مشهد، کیلومتر ۲۷ جاده قوچان، شهرک صنعتی ماشین سازی و فن آوریهای برتر، صنعت ۴ ، پلاک ۲۷

آدرس وب سایت : www.parstileco.ir

تلفن : ۳۲۴۰۰۹۷۷-۰۵۱

دنیای فلز پارسیان

دنیای فلز پارسیان نیز از دیگر شرکت های مطرح در حوزه صنایع فلزی است که با بهره مندی از پرسنلی متعهد، به عنوان بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی شناخته شده و اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار دارد.

آدرس : کرج ، جاده ملارد، نیروگاه برق به سمت هفت جوی، شهرک صنعتی نور، نور۳ غربی پلاک ۱۶

آدرس وب سایت : WWW.DFPA.IR

تلفن : ۳۶۶۵۳۸۰۰-۰۲۶

دکمه بازگشت به بالا