عمومیکسب و کار ویژه

توری سرندی استیل و فولادی چیست؟

توری سرندی چیست و چگونه تولید می شود؟

توری سرندی مانند یک ورق مشبک میباشد که از ترکیب مفتول ها ایجاد میشود، مفتول ها را در کنار هم میبافند و نهایتا توری سرندی تولید میشود. بعد از بافته شدن مفتول ها، فضاهای خالی ایجاد میشود که به این فضاهای خالی چشمه میگویند. وجود چشمه ها، باعث ایجاد انعطاف پذیری در توری میشود و میتوان به عنوان صافی و غربالگر از توری استفاده کرد. اگر مفتول های استفاده شده در توری، موج دار باشد، مقاومت توری و یکنواختی چشمه ها را افزاش میدهد. برای ثابت ماندن توری سرندی در سنگ شکن هیدروکن و افزایش استقامت و استحکام توری، مفتول ها را به یکدیگر جوش میدهند. همچنین جوش دادن توری باعث می شود تا در هنگام برش، یکنواختی چشمه ها و مقاومت توری حفظ شود.

بارزترین کاربرد توری سرندی همانطور که از اسمش مشخص است، سرند کردن و غربال کردن است. توری سرندی برای انجام کار های مختلف مانند جداسازی و فیلتراسیون مواد و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. توری سرندی یک محصول پر کاربرد و متنوع در صنایع مختلف است. این نوع توری در جنس ها و با سایز‌های چشمه مختلفی تولید میشود. برای مصارف مختلف از توری سرندی با چشمه های متفاوت استفاده میشود. به عنوان مثال برای غربال گری دانه های قهوه از توری سرندی با چشمه های مناسب دانه های قهوه استفاده میشود. توری سرندی در صنایع مختلف کاربرد دارد که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

توری سرندی(قیمت، راهنمای خرید)

راهنمای خرید توری سرندی و رولیک نوار نقاله، به معرفی ویژگیها و مشخصات، انواع توری سرندی همراه با لیست (پرسی) و کاربرد آن می پردازد. لازم است که پیش از اقدام به خرید، اطلاعات همه جانبه ای در مورد کالای مد نظر، قیمت و کیفیت آن، نوع و ویژگی های انواع ایت توری فلزی، کاربرد و شیوه استفاده از آن به دست بیاورید و به وضوح بدانید که هدفتان از خرید آن چیست و دقیقا چه کاربردی را از آن انتظار دارید. در ادامه به کاربرد و موارد استفاده، روش ساخت و تولید در کارگاه، نحوه خرید استیل و فولادی سرندی ارزان قیمت مستقیم از کارخانه تولیدی، قیمت هر متر توری، برگ یا هر کیلو تور سرندی ضدسایش شن و ماسه و مواردی از این دست خواهیم پرداخت.

قیمت و خرید توری سرندی فولادی و استیل شن و ماسه ارزان قیمت

همانطور که از نام این محصول فولادی و استیل بر‌می‌آید، در سرند کردن و غربال‌گری انواع مواد و مصالح همچون شن و ماسه کاربرد دارد. موارد استفاده توری سرندی فولادی و استیل دارای بازه بزرگی است ولی غربال شن و ماسه شناخته‌شده‌ترین آنهاست. در بالا اشاره شد که این محصول در واقع همان توری پرسی است لذا برای دیدن قیمت تور سرندی به صفحه در صنایع فولاد توفیقی رجوع نموده و از طریق تماس با کارشناسان نسبت به خرید اقدام نمایید. همچنین برای دیدن سایر توری‌های فلزی به لینک بروید.

توری سرندی استیل و فولادی چیست؟

توری سرندی فولادی ، نوعی از توری های مفتولی با ساختار بافت هستند ساختار موج دار مفتول های به کار رفته در تار و پود این توری ها، ساختاری محکم تر به آن می بخشد از تابیده شدن مفتول ها ساختارهای منفذ مانند به نا چشمه تشکیل می شود که برای ثابت ماندن شکل چشمه ها و مستحکم تر شدن توری، مفتول های موج دار، پس از آنکه در هم تنیده شدند، در نقاط اتصال، به یکدیگر جوش داده می شوند.

بر اساس این توری ها بر اساس ضخامت مفتول، شکل  و اندازه چشمه ها و نوع مفتول به کار رفته در ساخت آن، اقسام مختلفی دارد که با خصوصیات متفاوت برای استفاده در مصارف گوناگون مناسب هستند. توری های سرندی برای غربال کردن کاربرد دارد. این توری ها برای به کارگیری در انواع مشاغل و صنایع مانند پژوهشگاه های تحقیقاتی، علوم پزشکی، صنایع مواد غذایی، شهرسازی و معماری و … تولید می شوند. انواع توری های سرندی که تولید و در بازار عرضه می گردد، جنس مفتولی متفاوت، چشمه های گوناگون و سایز مختلف دارند.

در فهرست راهنمای خرید توری سرندی، ذکر شده است که مفتول های گالوانیزه و مفتول های سیاه، از معمول ترین نوع مفتول هایی است که در تولید توری سرندی به کار گرفته می شود. اما به جز این دو، توری های سرندی از جنس نیکل، مس، آلومینیوم، استیل و … نیز تولید می شود. اخیرا علاوه بر توری سرندی فلزی، نوع پلاستیکی آن نیز از مواد اولیه مختلف، تولید می شود و از این جمله می توان به انواع پی. وی. سی، پلی اتیلن و نایلون و… اشاره نمود.

در راهنمای خرید توری سرندی شیوه فروش ابعاد و اندازه های مختلف توری های سرندی به صورت قطعات جداگانه، یا به صورت رولی و یا در قالب ورقه های توری، عنوان گردیده است. با توجه به مصرف این توری ها و بسته به اینکه در چه صنعتی و برای غربال کردن چه موادی قرار است به کار گرفته شود، خریداران می توانند توری مورد نظر خود را، بر مبنای جنس، نوع و اندازه چشمه ها خریداری کنند. در میان انواع توری های سرندی، نوع گالوانیزه آن بیشترین استحکام و مقاومت را دارد، البته قیمت این نوع توری ارزان بوده و طبق توصیه ، برای محیط های مرطوب و یا صنایعی که با آب به خصوص آب شور، سر و کار دارند مناسب است؛ زیرا توری سرندی گالوانیزه در برابر اکسید شدن، مقاومت است.

چرا به راهنمای خرید توری سرندی نیاز دارید؟

شاید بسیاری تصور می کنند که یک خرید خوب، به معنای گرفتن با کیفیت ترین کالا است. البته اغلب مردم نیز خرید خوب را، خریدی می دانند که پول کمتری برای جنس مد نظر بپردازند، اما در حقیقت خرید خوب و هوشمندانه، به معنی این است که بهترین کالایی که بهترین کاربرد را برای آنچه خریدار در نظر دارد، ارائه دهد.

مثلا شاید توری سرندی گالوانیزه مقاوم ترین نوع توری سرندی باشد اما اگر برای کار شما مناسب نباشد، عملا هزینه ای که کرده اید، به هدر رفته است و یا اگر برای صرفه جویی، توری سرندی قیمت پایین اما نامرغوب و نامناسب برای کارتان را تهیه کنید هم باز متضرر شده اید زیرا هم به کارتان نمی آید و هم به خاطر کیفیت بد، خیلی زود به درد نخور خواهد شد و شما مجبور می شوید هزینه ای مضاعف و بیشتر برای خرید دوباره و یا تعمیرات احتمالی متحمل شوید. پس صرفه جویی حقیقی یعنی انتخاب بهترین نوع توری سرندی که کار شما را راه بیندازد و قیمت مناسبی نیز داشته باشد. به شما توصیه می کند، ابتدا تمام ویژگی های مربوط به انواع این توری ها را تحقیق و بررسی کرده و سپس برای انتخاب بهترین گزینه اقدام نمایید.

خرید تور سرندی ضد سایش گالوانیزه، فولادی و استیل ارزان قیمت برای شن و ماسه

منظور از توری ضد سایش این است که در مواردی چون غربال شن و ماسه ممکن است پس از مدتی استفاده توری فلزی دچار خوردگی شود و خراب شود. لذا بهتر است جنس مفتول مورد استفاده در بافت آن استیل و فولاد مقاوم باشد که در دراز مدت کارایی خود را حفظ کند.  برای خرید با قیمت ارزان توری سرندی شن و ماسه در انواع ابعاد و اندازه جشمه و ضخامت مفتول متنوع و یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید. همچنین برای دیدن و به صفحات مربوطه در سایت سر بزنید.

دکمه بازگشت به بالا