عمومیکسب و کار ویژه

ادکلن برای قرار عاشقانه

قرارهای عاشقانه یکی از هیجان‌انگیزترین و خاطره‌انگیزترین اتفاقات در زندگی هستند که انگار چیزی جادویی و جاودانه در لحظه‌لحظه آنها رخنه کرده است. فرقی نمی‌کند که این لحظات رمانتیک خوب تمام شوند یا بد، چون به‌هرحال همه ما می‌خواهیم که احساسی به‌یادماندنی و تاثیری ماندگار از خودمان در طرف مقابل به‌جا بگذاریم. یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به این هدف، استفاده از اغواکننده‌ ای است که کاملا با لحظات رمانتیک و احساسی در قرارهای عاشقانه همخوانی دارد. مجموعه عطرافشان در ادامه این مقاله، شما را با بهترین عطرهای اغواکننده زنانه و مردانه برای قرارهای عاشقانه آشنا می‌کند. نام این عطر اغواکننده کاملا گویای همه‌چیز است: ! معجونی جادویی که می‌خواهد طرف مقابل شما را تا سرحد هیپنوتیزم اغوا کند و به‌سوی جاذبه‌های احساسی و هوس‌انگیز شما بکشاند.

آمیزه‌ای از گل‌های تیره، وانیل و ادویه‌های خاص در هیپنوتیک پویزن به مشام می‌رسد که قطره‌قطره‌اش بی‌نهایت هوس‌انگیز و سکسی است. این و زنانه گرم که سرشتی شرقی و وانیلی دارد، از بهترین گزینه‌ها برای اوقات شبانه و فصل‌های پاییز و زمستان است. پخش بو و ماندگاری هیپنوتیک پویزن هم در محدوده رده‌بالا جای می‌گیرد. نت‌های آغازین هیپنوتیک پویزن را شیرین‌بیان و بادام ساخته‌اند و نت‌های میانی را یاس رازقی و شکوفه پرتقال. روایح وانیل و دانه تونکا هم در نت‌های پایانی جای گرفته‌اند.  گرم و شگفت‌انگیزی است که بافت شیرین و پودری دلنشینی دارد و در گروه بویایی شرقی و گل‌فام جای می‌گیرد.

نت‌های آغازین این عطر اغواکننده از بهارنارنج و نارنگی ماندارین سرشته شده‌اند و نت‌های میانی از شکوفه پرتقال و گل مریم. روایح پف‌نبات (مارشمالو) و چوب صندل هم در نت‌های پایانی جای دارند. با عطر دولچه گابانا پورفم اینتنس در قرارهای عاشقانه بسیار دوست‌داشتنی و جذاب به نظر خواهید رسید. آمیختگی نت گل‌های سفید و مارشمالو حالتی جوان‌پسند و شاداب در این عطر خلق کرده است که عملکرد فوق‌العاده‌ای در قرارهای عاشقانه دارد. بنابراین دولچه گابانا پورفم اینتنس بیشتر با ذات خانم‌های جوان هماهنگ است. آکورد حیوانی (انیمالیک) این عطر هم نهایتا جلوه‌ای هوس‌انگیزتر برای آن خلق کرده اما تناسب مبتنی بر ظرافت و زیبایی آن را از بین نبرده است.

با به یک عطر اغواکننده مردانه می‌رسیم که روحی خنک و سرشتی چوبی ادویه‌ای دارد. جلوه‌های طراوت‌بخش و شفافیت کریستالی این عطر باعث شده‌اند که عطر شنل آلور هوم اسپرت با آقایان شاداب و پُرانرژی کاملا سازگار باشد. اگر شخصیت پُرجنب‌وجوش و فعالی دارید، این عطر می‌تواند قرارهای عاشقانه شما در فصل‌های بهار و تابستان را به لحظاتی بسیار شاد و صمیمی تبدیل کند. روایح آلدهید، آب دریا، نارنگی ماندارین و پرتقال در نت‌های آغازین به‌ شکل‌گیری آکوردهایی مرکباتی، ‌آروماتیک و طراوت‌بخش منتهی شده‌اند و روایح فلفل، بهارنارنج و سدر نیز در نت‌های میانی توانسته‌اند حالتی شرقی اما سبک و شفاف بسازند.

جلوه‌های هوس‌انگیز شنل آلور هوم اسپرت هم از روایح مشک سفید، دانه تونکا و کهربا در نت‌های پایانی سرچشمه می‌گیرد. عطری که توسط عطرساز هنرمند و مشهوری همچون ژاک پولژ خلق شده باشد، شما را ناامید نمی‌کند. بعضی از آقایان همیشه به عطرهای گرم و ادویه‌ای برای قرارهای عاشقانه علاقه‌مند هستند. عطر اغواکننده دقیقا همان عطری‌ست که می‌خواهند! این عطر شبانه و اغواگر که بیشتر برای دوران جوانی و اوایل میانسالی مناسب است،‌ جلوه‌ای شادتر و اعتمادبه‌نفسی قوی‌تر به شما می‌دهد. بهترین بازخورد را از این عطر در شب‌های پاییزی و زمستانی دریافت خواهید کرد و حتما از پخش بو و ماندگاری رده‌بالای آن نیز رضایت خواهید داشت.

تنوع نت‌های این عطر بسیار جذاب و هیجان انگیز است. نت‌های آغازین را گریپ‌فروت، ترنج، فلفل صورتی و لامی ساخته‌اند و نت‌های میانی را دارچین، فلفل قرمز شیرین و زعفران. مجموعه‌ای از روایح تنباکو، خس‌خس و چرم نیز به خلق نت‌های پایانی کمک کرده‌اند. این عطر به طرفداران آکوردهای تنباکو و چرم پیشنهاد می‌شود. باز هم به یک ادکلن گرم مردانه اغواکننده می‌رسیم که سرشتی چوبی ادویه‌ای دارد و می‌خواهد قرارهای عاشقانه شما در شب‌های پاییزی و زمستانی را به لحظاتی بی‌نظیر و رمانتیک تبدیل کند. آقایان شیک‌پوشی که استایل رسمی را برای قرارهای عاشقانه انتخاب می‌کنند، با عطر کاملا جلوه‌ای هوس‌انگیز پیدا خواهند کرد که با مردانگی ناب و استواری همراه است.

این عطر بیش از حد مشام طرف مقابلتان را پُر نمی‌کند چراکه آکورد آروماتیک آن به‌خوبی با آکورد ادویه‌ای گرمش هارمونی دارد. نت‌های آغازین لا نویت لهوم مشکی از رایح هل ساخته شده‌اند و نت‌های میانی از اسطوخودوس، ‌سدر ویرجینیایی و ترنج. در نت‌های پایانی هم به خس‌خس و زیره می‌رسیم. با این عطر مردی جذاب، دارای اعتمادبه‌نفس و باوقار خواهید بود که کاملا برای یک قرار عاشقانه آماده است. لا نویت لهوم مشکی اغوا کننده ترین عطر مردانه گرم است. مردانی که یک عطر اغواکننده گرم و شبانه برای قرارهای عاشقانه می‌خواهند اما به سرشت شرقی و فوژه علاقه دارند، بهتر است عطر را امتحان کنند. نت‌های آغازین این عطر تحت سیطره رایحه‌های هل، ‌فلفل، ترنج و گیاه درمنه است و نت‌های میانی هم به چرم، اسطوخودوس، دارچین و سالویا اختصاص دارد.

وانیل، کومارین،‌ چوب عنبر، مشک و ریشه کاستوس هم در نت‌های پایانی جای گرفته‌اند. در له میل اسنس د پرفیوم آکوردی شیرین به مشام می‌رسد که به‌خوبی با سویه‌های مردانه و اغواگر آن هماهنگی دارد. آکوردهای و انیمالیک این عطر می‌توانند لحظات رمانتیک یک قرار عاشقانه را به لحظاتی خاطره‌انگیز و هیجان‌برانگیز تبدیل سازند. خانم‌هایی که یک عطر اغوا کننده زنانه معتدل را برای قرارهای عاشقانه می‌پسندند، بهتر است عطر را امتحان کنند که در گروه بویایی گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود جای می‌گیرد. این عطر به‌خاطر روح معتدلش می‌تواند گزینه مناسبی برای تقریبا همه فصل‌ها باشد. ملاقات‌هایی که در ساعات عصرگاهی بهاری و تابستانی برگزار می‌شوند، با عطر نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم بسیار جذاب‌تر خواهند شد.

این عطر لوکس که برای خانم‌های شیک‌پوش ساخته شده، جلوه‌های اغواگرانه و هوس‌انگیز ویژه‌ای دارد که در کنار لطافت‌ها و ظرافت‌های زنانه جای گرفته است. روایح رز و هلو تشکیل‌دهنده نت‌های آغازین این عطر هستند و روایح مشک و کهربا نیز نت‌های میانی را خلق می‌کنند. در نت‌های پایانی هم با نعناع هندی و چوب صندل سفید رویارو هستیم. با نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم هاله‌ای از زنانگی دلنشین، زیبا و ظریف دورتادور شما را احاطه می‌کند. عطر یونی (مردانه‌ـ‌زنانه) کارنال فلور به‌خاطر روح خنکش بیشتر برای قرارهای عاشقانه در فصل‌های بهار و تابستان مناسب است، اما می‌توان در پاییز هم از آن لذت برد. سایت بیز پلاس تمام عطرهای اصل را موجود دارد .

این عطر که در گروه بویایی گل‌فام جای دارد،‌ همچون نمادی از لذت‌های ممنوعه می‌درخشد و جلوه‌های اغواگرانه و شورانگیزش را در کنار جلوه‌های طراوت‌بخش و روح‌نواز گل‌ها جای می‌دهد. کسانی که می‌خواهند هم هوس‌انگیز به نظر برسند و هم باوقار باشند، با انتخاب کارنال فلور احتمالا به خواسته خودشان می‌رسند. نت‌های آغازین را ترنج، خربزه و اوکالیپتوس ساخته‌اند و نت‌های میانی را گل یلانگ، یاس و گل مریم خلق کرده‌اند. در نت‌های پایانی هم به عصاره‌ گل مریم، شکوفه پرتقال، نارگیل و مشک می‌رسیم. که از عطرهای جدید کمپانی ویکتوریا سکرت برای خانم‌ها است، سویه‌هایی شدیدا اغواگرانه و هوس‌انگیز دارد. اگر می‌خواهید شخصیت شما بسیار اغواگر و هوس‌انگیز باشد و همچنین به آکوردهای شیرین و پودری علاقه دارید، حتما این عطر را امتحان کنید.  اسپری ویتابلا ساخت کجاست ؟

آکوردهای مشک‌فام، میوه‌ای و مرکباتی هم جلوه‌های ویژه‌ای به آکورد گل‌فام کلیدی در این عطر اضافه کرده‌اند. تنوع و رنگارنگی نت‌های ویکتوریا سکرت وری س.ک.س.ی 2018 هم از ویژگی‌های دیگر این عطر است. نت‌های آغازین را کاکتوس، نارنگی یافا، توت سیاه، کاپوچینو و فلفل ساخته‌اند و نت‌های میانی را هم ارکیده، گل ادریسی، گل ابریشم و گل کاملیا. در نت‌های پایانی هم به مشک، توت سیاه،‌ روایح چوبی و کهربا می‌رسیم که آمیزه بسیار هوس‌انگیزی را خلق کرده‌اند. که به عنوان و زیبا پیشنهاد می‌شود، روحی خنک و سرشار از طراوت، تازگی، سبکی، ظرافت و شکوفایی دارد. مایه‌های اغواگرانه و هوس‌انگیز این عطر بیش از حد شدید نیستند، اما زنانگی نابی را با محوریت زیبایی‌ها و ظرافت‌های زنانه خلق می‌کنند.

بافت پودری و آروماتیک این عطر را هم نباید فراموش کرد که هارمونی موفقی با آکورد گل‌فام دارد. همان‌طور که از نام ویکتوریا سکرت لاو ادو پارفیوم پیداست، این عطر بدون اغراق بوی عشق می‌دهد! این عطر خنک بیشتر برای قرارهای عاشقانه در بهار و تابستان پیشنهاد می‌شود و لحظات دونفره شما را به لحظاتی روح‌نواز و آرامش‌بخش تبدیل می‌سازد. هر کدام از عطرهای مردانه، زنانه یا یونی (مردانه‌ـ‌زنانه) می‌توانند به‌عنوان عطری متناسب با قرارهای عاشقانه برای افرادی با سلیقه‌های مختلف مناسب باشند. حالا شما کدام یک از عطرهای معرفی‌شده را بیشتر می‌پسندید؟ عطر مورد نظرتان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

ویژگی‌های عطرهای مناسب برای قرارهای عاشقانه ؟

بهتر است عطری را برای قرارهای عاشقانه خودتان انتخاب کنید که رایحه‌ای ظریف، لطیف و دلربا داشته باشد. از این منظر شاید بتوان عطرهایی با آمیزه‌های گل‌فام، شرقی و میوه‌ای را برای قرارهای عاشقانه مناسب‌تر دانست. عطرهای مناسب برای قرارهای عاشقانه باید پخش بوی قابل قبولی هم داشته باشند تا بتوانند طرف مقابل شما را تحت تاثیر قرار بدهند.

معرفی بهترین عطر مردانه برای قرار ملاقات

این ادوپرفیوم خیلی معروف است و خیلی بعید است کسانی که دنبال‌کننده عطرها باشند، اسم این عطر را نشنیده باشند. این عطر فوق‌العاده می‌تواند توجه هرکسی را جلب کند. مردان مشهور و ثروت‌مند معمولا از چنین عطری استفاده می‌کنند. شدت بو و ماندگاری ادوپرفیوم تنباکو و وانیل تام فورد بسیار قوی است. البته باید گفت این عطر جذب کننده خانم ها نسبتا گران است. اگر می‌خواهید عطری ارزان قیمت با بوی تنباکو و وانیل خریداری کنید، عطر تنباکوی فرانک بوکلت انتخاب مناسبی است. ادکلن میلانو فرانسوی با رایحه ایی دلنشین .

چگونه عطر را ماندگارتر کنیم؟

ترفندهای زیادی برای ماندگاری عطر شما وجود دارد یکی از این تکنیک ها خوشبو کردن صورت است. در این روش باید از عطرهایی با نت های مشابه یا دئودورانت های معطر استفاده کنید. برخی از شرکت های تولید کننده عطر و ادکلن نیز دئودورانت های مشابهی را در کنار عطرهایی که تولید می کنند طراحی و عرضه می کنند. بهتر است ابتدا برای اولین قرار ملاقات یا دعوتنامه های عاشقانه از عطر استفاده کنید، سپس در طول روز با محو شدن عطر همان دئودورانت را روی آن اسپری کنید. در این صورت عطر شما ماندگاری و ماندگاری بیشتری خواهد داشت که می توانید از آن لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا