عمومیکسب و کار ویژه

طراحی و دوخت تیشرت مردانه مخصوص ورزش

تیشرت های ورزشی مردانه در سنین مختلف طرافداران خاص خود را دارد. امروز قصد داریم در مورد بهترین تیشرت های ورزشی مردانه صحبت کنیم.

ویژگی های مهم تیشرت های ورزشی

کنترل تعریق و بو

یکی از موارد مهم در زمان انتخاب تی شرت ورزشی، بررسی نوع پارچه و فناوری های استفاده شده در آن است. امروزه از پارچه های استفاده می شود که دارای فناوری کنترل تعریق و بو داشته و طوری طراحی شده که از از بوی بد تعریق بدن جلوگیری نماید. می توانید از پیراهن های پنبه ای برای هواگیری داخل لباس استفاده نمایید. همچنین از عناصر مختلف مانند طلا در داخل پیراهن ها برای کنترل تعریق استفاده می شود.

رطوبت گیری تیشرت

یکی از موارد مهم در ورزش، رطوبت بدن بوده که برخی تیشرت ها بدون جذب رطوبت، عرق را بر روی پوست خشک می کنند. در نتیجه در زمان ورزش احساس سنگینی نداشته باشید. بعضی از انواع لباس هایی که با پلی استر دوخته شده اند، خاصیت جذب رطوبت را ندارد

جهت خرید از تولیدی تیشرت مردانه اینجا کلیک کنید

معرفی بهترین تیشرت های ورزشی مردانه

تیشرت پنبه ای مردانه

یکی از بهترین الیاف طراحی و دوخت تیشرت های ورزشی، الیاف پنبه ای بوده که باید طبق استاندارد های دوخت لباس مردانه طراحی شود. در هنگام ورزش دچار سنگینی یا موارد دیگری نشود. در سایز بندی های مدیوم الی سه ایکس لارج می توانید تیشرت های مختلف را انتخاب و خریداری نمایید. تیشرت هایی که با پارچه پنبه ای دوخته می شوند، رنگ ثابت بوده و برای فضا های ورزشی حتی غیر ورزشی نیز می توانید استفاده نمایید.

تیشرت ورزشی مردانه پلی استر

یکی از پرفروش ترین و بهترین تیشرت های ورزشی مردانه، محصولاتی است که از نخ پلی استر دوخته می شود. پلی استر محصول شیمیایی بوده و یکی از خاصیت ها و ویژگی های آن، عدم جذب رطوبت در بدن است. این محصولات برای محیط های ورزشی بسیار مناسب است. برای خرید انواع تیشرت های پلی استر می توانید به سایت پریما شاپ مراجعه نمود

تیشرت ورزشی مردانه نخی

برخی از تیشرت ها به دلیل اینکه از ویژگی های پنبه ای، نخی و پلی استر استفاده شود، از ترکیب آن ها در تولید تیشرت های ورزشی استفاده می کنند. در نظر داشته باشید از الیاف مصنوعی مانند پلی استر با درصد محدودی در تولید تیشرت استفاده می شود که اگر نگاهی به کاتالوگ یا برچسب های تیشرت داشته باشید، می‌توانید درصد استفاده شده از پنبه نخ و پلی استر در تیشرت ها را مشاهده نمایید. برای خرید انواع تیشرت ورزشی به سایت پریما اسپرت مراجعه نمایید.
تیشرت های نخی یکی دیگر از بهترین تیشرت های ورزشی مردانه به شمار می رود.

تیشرت های بدون آستین

یکی از تیشرت های ورزشی که در انواع باشگاه های ورزشی کاربرد دارد، تیشرت های بدون آستین یا رکابی هستند. تیشرت های بدون آستین به دو صورت خانگی و ورزشی تولید می شود که برای نوع ورزشی آن، از الیاف بادوام تری استفاده می شود.

تیشرت های آستین بلند

اگر نگاهی به تیشرت های ورزشی داشته باشید، بسیاری از قهرمانان جهان مخصوصاً در بازی های فوتبال در فصل زمستان از تیشرت های آستین بلند استفاده می کنند. تیشرت های آستین بلند جز بهترین تیشرت های ورزشی مردانه به شمار می رود. تیشرت های آستین بلند همان کیفیت تیشرت های آستین کوتاه را داشته ولی برای این که در آب و هوای سرد بتواند بازی کنند، از این تیشرت استفاده می شود.

تیشرت ورزشی مردانه یقه هفت

یکی از مشهور ترین تیشرت های ورزشی و اسپرت، تیشرت یقه هفت بوده که با شکل و فرم های مختلفی طراحی می شود. اگر نگاهی به تیشرت های ورزشی و اورجینال تیم های فوتبال، والیبال و تیم های دیگر داشته باشید، می توانید در برخی از آن ها تیشرت های یقه هفت را مشاهده نمایید. این سری از تیشرت ها برای افراد چهار شانه مناسب تر است.

تیشرت ورزشی مردانه جیب دار

با توجه به مدل و طرح تیشرت های ورزشی، در برخی از آن ها از جیب استفاده می شود که حالت جذاب تری برای تیشرت داشته باشد. معمولا جیب تیشرت تا کاربرد چندانی نداشته و بیشتر نقش زینتی در تیش دارد و محل قرارگیری آن در قفسه سینه است. شما عزیزان می توانید برای مشاهده موجود در مجموعه پریما شاپ روی صفحه مورد نظر کلیک نمایید.
در این بحث به بهترین تیشرت های ورزشی مردانه پرداختیم. امیدواریم مطالب ارائه شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

 

 

دکمه بازگشت به بالا