عمومی

کرایه ماشین خطی تهران رشت

نرخ سواری دربستی رشت به تهران و کرج

سرویس های دربستی بین شهری رشت به تهران و کرج و همچنین تاکسی دربستی تهران به رشت و رامسر بصورت vip با ناوگان جدید شرکت مجهز گردیده است. سواری دربستی تهران به رشت vip با ناوگان کمری، رنو سفران و سوناتا در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. خدمات کرایه ماشین تهران رشت و دیگر نقاط کشور بصورت درب به درب بوده و توسط زمان تعیین شده توسط مسافر انجام می‌پذیرد.

نرخ سواری تهران به رامسر

سواری دربستی تهران به رامسر از هر نقطه از شهر تهران به مقصد رامسر و همچنین از فرودگاه رامسر و نقاط مختلف شهر به تهران صورت می‌پذیرد. تاکسی دربستی تهران به رامسر خودرو های داخلی پژو، سمند و برلیانس در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. سواری رامسر تهران شرکت پارسه گشت جزو بهترین مدل های تاکسی ظرفیت موجود در نظر گرفته شده است.

کرایه ون دربستی تهران به رشت

ون vip دربستی تهران به رشت و برگشت با ناوگان ون هیوندای H350 از طریق شرکت آماده سرویس دهی می‌باشد. ون دربستی رشت برای تشریفات، سفر شخصی و تور قابل رزرو است و امکان در اختیار گرفتن تا چند روز نیز برای این سرویس در نظر گرفته شده است. تمام ناوگان ون دربست مسیر رشت و رامسر هیوندا h350 در نظر گرفته شده تا سفر دلنشینی را برای مسافران رقم بزنیم.

تاکسی رشت به تهران

تمام ناوگان تاکسی دربستی تهران رشت شرکت ما تاکسی بوده و دارای بیمه سفر هستند، خودرو های vip از بهترین ناوگان خارجی موجود در نظر گرفته شده و سفیران شرکت از با تجربه و با سابقه ترین سفیران کشور می‌باشند. گروهی با سابقه و مجرب برای خدمت رسانی هرچه بهتر و سفری لذت بخش برای مسافران و همراهان پارسه گشت با نرخ های مصوب تاکسی دربستی تهران به رشت و بهترین قیمت سواری رشت به تهران آماده سرویس دهی هستیم.

افزایش نرخ کرایه تاکسی در رشت

کرایه تاکسی در شهر رشت از ۲۵ فروردین، به صورت میانگین، ۲۰ درصد افزایش می‌یابد و رانندگان تاکسی باید این نرخ را رعایت کنند. مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت گفت: از پنجشنبه این هفته، نرخ جدید تاکسی در مسیر‌های مختلف شهر رشت در اختیار رانندگان تاکسی قرار خواهد گرفت تا برای مشاهده مسافر درون خودرو نصب شود.

به گفته محمد محبتی، رانندگان تاکسی در رشت نباید بالاتر از نرخ مصوب از مسافران وجهی دریافت کنند و در صورت تخلف رانندگان تاکسی، شهروندان می‌توانند موضوع را به بازرسان در خطوط تاکسی اعلام کرده و یا به سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت مراجعه کنند.

این نرخ‌ها پس از بررسی‌های کارشناسی و استعلام هزینه‌های تمام شده برای رانندگان تاکسی نظیر تعویض روغن و قطعات خودرو وهمچنین رشد تورم به شهرداری ارایه و پس از تصویب در شواری اسلامی شهر به فرمانداری رشت اعلام شد. از ۶ هزار تاکسی شهر رشت، حدود ۴ هزار خودروی تاکسی در این شهر تردد می‌کنند. رشت حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می‌رسد.

سواری تهران رشت

اگر تاکنون از خدمات تاکسی دربستی سواری تهران رشت استفاده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک بار آن را امتحان کنید. معمولا مسافران از یک مورد در زمینه سفرهای بین‌شهری گله دارند و آن این است که چرا برای افرادی که به صورت عبوری اقدام به جابجایی مسافران در مقاصد بین شهری می‌کنند تعرفه ثابتی وجود ندارد.

پاسخ این سوال مشخص است و دلیل آن این است که هر صنفی قانون‌گذار دارد و افرادی که جز آن صنف و اتحادیه مورد نظر هستند می بایست از تعرفه ها و قانون‌های قانون‌گذار آن صنف تبعیت کنند. بنابراین جای تعجب ندارد شخصی که عضو آن صنف نیست و صرفا با فراهم کردن یک خودرو و سوار کردن مسافر، آن‌ها را در مقاصد بین شهری جابجا می‌کند از قانون‌های آن صنف تبعیت کند.

پیشنهاد ما این است که همواره از تاکسی سرویس‌های دربستی سواری تهران رشت برای رفتن از تهران به سمت رشت استفاده کنید تا هم امنیت و آسایش بیشتری را تجربه کنید و هم اینکه هزینه های گزاف بی‌مورد برای خودتان را به حداقل برسانید و همچنین خیالتان از بابت ثابت بودن تعرفه میان تمام رانندگان راحت باشد.

مزایای رزرو سواری تهران رشت

یکی از مشکلاتی که برخی مسافران آن را ابراز می‌کنند این است که وقتی می‌خواهند برای مثال با خانواده سه‌نفره خود به مسافرت بروند فرد غریبه‌ای به جز راننده و به‌عنوان یک مسافر دیگر همراهشان هست و ازاین‌رو آرامش خاطری که می‌خواهند در حین سفر را داشته باشند تجربه نمی‌کنند. مزیت رزرو سواری تهران رشت این است که شما می‌توانید به‌صورت شخصی و تنها با خانواده خود این مسافت را طی کنید و به جز راننده فرد غریبه دیگری در خودرو به‌عنوان مسافر حضور نخواهد شد. به عبارتی در طول این مسیر آن خودرو و راننده تماماً در اختیار شما خواهند بود.

مزیت دیگر رزرو سواری تهران رشت این است که شما با استفاده از یک خودرو کاملاً ایمن و مورد آزمایش قرار گرفته به سفر خواهید رفت و راننده این خودرو نیز از نظر سوءپیشینه و اعتیاد به مصرف مخدر و همچنین مهارت رانندگی مورد سنجش قرار گرفته و شما دیگر نگرانی‌ای بابت این موارد نخواهید داشت. درحالی‌که اگر با یک خودروی عبوری این مسیر را طی کنید ممکن است شرایط طور دیگری باشد و امنیت و آرامش شما دچار مشکل شود.

مسافت پیمایش سواری تهران رشت چه میزان است؟

وقتی صحبت از مسافت پیمایش می‌شود دو مورد ذهن مسافران را درگیر می‌کند. اول اینکه می‌خواهند بدانند طول مسیر چند کیلومتر است و ثانیاً این مسافت در چه مدت زمانی توسط راننده پیمایش می‌شود. چرا که امروزه زمان ارزشمندترین دارایی انسان‌هاست و هر فردی نسبت به زمانی که در اختیار دارد حساسیت‌های زیادی دارد. مسافت پیمایش شده توسط سواری تهران رشت حدوداً 327 کیلومتر می‌باشد و شما از نظر زمانی حدوداً 4 ساعت در این مسیر همراه راننده خواهید بود.

رزرو تاکسی سرویس دربستی چگونه انجام می‌شود؟

برای رزرو این خدمات می‌توانید از دو طریق اقدام نمایید. اولین راه این است که شما با مراجعه به سایت شرکت خدمات‌دهنده سفارش خود را ثبت کنید و منتظر راننده باشید و سپس به مقصد برسید. دومین راه رزرو سواری تهران رشت این است که شما می‌توانید با تماس گرفتن به شماره‌های تلفنی شرکت خدمات‌دهنده عملیات رزرو را به‌صورت تلفنی انجام دهید.

آیا خدمات VIP برای سواری تهران رشت ارائه می‌گردد؟

بله تاکسی سواری تهران رشت به دو صورت عادی و VIP قابل‌ارائه می‌باشد. در نوع VIP خدمات گیرنده به‌وسیله خودروهای وارداتی و لاکچری و با امکانات آسایشی بیشتری به مقصد خواهد رسید و طبعاً هزینه خدمات بیشتر خواهد بود.

سواری دربستی تهران رشت رفت و برگشت

رزرو سرویس دربستی تهران به رشت با امکان رزرو رفت و برگشت علاوه بر سواری دربستی شامل ون ، اتوبوس ، میدل باس و مینی بوس دربستی نیز می باشد که جزو خدمات ویژه محسوب شده و سرویس دهی آدرس به آدرس با پشتیبانی کامل در طول سفر می باشد. سرویس سواری دربستی ما از مبدا یا به مقصد شهر رشت در دو کلاس VIP و عادی ارائه می شود و شامل مدلهای متنوع اتومبیل می باشد.

– سواری تویوتا دربستی ، راوفور ، کمری ، کرولا و پریوس

– سواری هیوندا دربستی ، اکسنت و سوناتا

– سواری رنو دربستی ،سفران و فلوئنس

– سواری سمند و پژو دربستی

ویژگی های سرویس اتومبیل دربستی تهران رشت در یک نگاه

 • امکان رزرو ماشین دربستی تهران رشت بدون محدودیت و در طول ایام سال
 • امکان صدور فاکتور آنلاین سرویس
 • تعهد در خدمات و پشتیبانی کامل سرویس از مبدا تا مقصد
 • رعایت پروتکلهای بهداشتی از جانب راننده و مسافر
 • مدلهای متنوع اتومبیل مطابق با سلیقه مسافر
 • اتومبیل ها در دو کلاس VIP و عادی با رعایت استاندارد کامل

مسیرهای زمینی دسترسی به رشت از مبدا تهران

برای سفر زمینی از مبدا تهران به مقصد رشت و بالعکس یک مسیر رایج و پرتردد وجود دارد، مسیری که از طریق کرج – قزوین به شهر رشت منتهی می شود.

سفر زمینی به رشت از طریق کرج – قزوین

برای سفر زمینی – سفر جاده ای به شهر رشت از مبدا تهران و از طریق کرج – قزوین، این شهرها (شهرستانها) در مسیر قرار دارند: تهران ، کرج ، آبیک، قزوین ، لوشان ، منجیل ، رودبار ، امامزاده هاشم و رشت.

مسافت تقریبی از تهران تا رشت از مسیر ذکر شده 327 کیلومتر و زمان تقریبی رسیدن به مقصد حدودا 3 ساعت و 52 دقیقه می باشد.

فاصله تهران تا رشت

مسیر تهران تا رشت را می توانید با خودرو شخصی، اتوبوس، قطار و یا هواپیما طی کنید. در ادامه این مطلب اطلاعاتی از مدت زمان سفر و فاصله شهر تهران تا رشت با هر یک از وسایل نقلیه را خواهیم گفت و با دیدنی های  این مسیر آشنا خواهید شد.

خودرو شخصی

 • با استقاده از خودروی شخصی می توانید از دو مسیر اصلی به شهر رشت سفر کنید.
 • فاصله تهران تا رشت به وسیله خودرو شخصی از مسیر قزوین، مسیر تهران – قزوین – رشت ۳۲۸ کیلومتر ۴ ساعت
 • وارد بزگراه شیخ فضل الله نوری غرب می شوید و بعد وارد اتوبان تهران به کرج می شوید و مسیر خود را به سمت رشت ادامه می دهید.
 • شهر های در مسیر، تهران، کرج، آبیک، قزوین، منجیل، رودبار، رستم آباد، امام زاه هاشم، رشت
 • مسافت بین شهر های در مسیر، تهران تا کرج ۵۲ کیلومتر، کرج تا آبیک ۴۶ کیلومتر، آبیک قزوین ۵۸ کیلومتر، قزوین تا منجیل ۹۸ کیلومتر، منجیل تا رودبار ۱۲ کیلومتر، رودبار تا رستم آباد ۱۹ کیلومتر، رستم آباد تا امام زاده هاشم ۲۷ کیلومتر، امام زاده هاشم تا رشت ۳۲ کیلومتر
 • فاصله تهران تا رشت به وسیله خودرو شخصی از مسیر چالوس، مسیر تهران – چالوس – رشت ۳۵۱ کیلومتر ۶ ساعت خروج از تهران و ورود به مسیر چالوس، از بزرگراه همت وارد اتوبان تهران – شمال می شوید و مسیر خود را به سمت چالوس ادامه می دهید.
 • شهر های در مسیر، تهران – گچسر – مرزن آباد – چالوس – سلمان شهر – تنکابن – رامسر – رودسر – لنگرود – لاهیجان – رشت
 • مسافت بین شهر های در مسیر، تهران تا گچسر ۶۶ کیلومتر، گچسر تا مرزن آباد ۶۲ کیلومتر، مرزن آباد تا چالوس ۲۷ کیلومتر، چالوس تا سلمان شهر ۲۵ کیلومتر، سلمانشهر تا تنکابن ۳۳ کیلومتر، تنکابن تا رامسر ۲۵ کیلومتر، رامسر تا رودسر ۴۳ کیلومتر، رودسر تا لنگرود ۲۸ کیلومتر، لنگرود تا لاهیجان ۱۵ کیلومتر، لاهیجان تا رشت ۴۴ کیلومتر

اتوبوس

 • فاصله تهران تا رشت با اتوبوس ۳۲۸ کیلومتر ۵ ساعت
 • پایانه های شهر تهران که برای شهر رشت اتوبوس دارند
 • پایانه مسافربری بیهقی، شهر تهران، میدان آرژانتین، پایانه مسافربری بیهقی
 • شماره تماس پایانه مسافربری بیهقی تهران،
 • پایانه مسافربری غرب، تهران، میدان آزادی، ترمینال غرب
 • شماره تماس پایانه مسافربری غرب،

هواپیما

 • فاصله تهران تا رشت با هواپیما، ۱ ساعت 15 دقیقه
 • فرودگاه مبدا، فرودگاه مهرآباد تهران
 • فرودگاه مقصد، فرودگاه سردار جنگل رشت

قطار

 • فاصله تهران تا رشت با قطار، ۵ ساعت
 • ایستگاه مبدا، ایستگاه راه آهن تهران
 • ایستگاه مقصد، ایستگاه راه آهن رشت
 • ایستگاه هایی که در بین راه توقف دارد، شهر های کرج – قزوین
دکمه بازگشت به بالا