عمومیکسب و کار ویژه

درآمد طراحی سایت با وردپرس 1402

درآمد طراحی سایت با وردپرس چگونه است آیا وردپرس ارزش یادگیری دارد؟ آیا وردپرس بیشترین سهم بازار طراحی سایت را دارد؟ آیا صرفا با طراحی سایت بدون کدنویسی میتواند درآمد قابل توجهی از وردپرس داشت؟ اینها سوالاتی هستند که این روزها زیاد در مورد وردپرس مطرح میشوند اگر شما هم میخواهید وردپرس را بعنوان شغل خود انتخاب کنید و از آن کسب درآمد کنید و این دغدغه ها را دارید با ادامه این مقاله همراه باشید تا ضمن پاسخ به این سوالات، درآمد طراحی سایت با وردپرس را نیز بررسی کنیم.

درآمد طراحی سایت با وردپرس

قبل از اینکه بخواهیم درآمد طراحی سایت با وردپرس را بررسی کنیم باید ببینیم اصلا چه روش های دیگری برای طراحی سایت وجود دارد و هرکدام از این روش ها چه سهمی از بازار طراحی سایت را دراختیار دارند و درآمد هر روش به چه صورت است و در نهایت نسبت به درآمد طراحی سایت با وردپرس نتیجه گیری کنیم که اصلا ارزش دارد وردپرس را برای بازار طراحی سایت انتخاب کنیم یا باید یک زبان برنامه نویسی را برای این کار انتخاب کنید و اینکه یادگیری وردپرس بصورت تخصصی و با هدف کسب درآمد چقدر طول میکشد؟ همه این موارد در تصمیم نهایی ما برای انتخاب وردپرس در جهت بازار کار تاثیر مستقیم دارد برای اینکه پاسخ دقیق و شفافی برای این موارد داشته باشید روی لینک زیر کلیک کنید و ویدیو ابتدای صفحه را ببینید :

https://websoft3.com/website-design-income-with-wordpress/

میزان درآمد طراحی سایت در ایران 1402

درآمد طراحی سایت در ایران بسیار متغیر است زیرا نرخ و طبقه خاصی برای تعیین این درآمد وجود ندارد، اما با توجه به شرایط اخیر کشور، شیوع کرونا، گسترش فروشگاه های اینترنتی در اینستاگرام، توسعه الکترونیک تجارت و ایجاد فرهنگ خرید و فروش آنلاین. تقاضا برای ایجاد وب سایت نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته و بازار طراحی وب سایت را بسیار داغ کرده است. بنابراین درآمد طراحی سایت در ایران در سال های اخیر بسیار افزایش یافته و هر روز در حال افزایش است.

میانگین هزینه یک پروژه طراحی سایت در ایران از حداقل 8 میلیون تومان شروع می شود که بسته به شخص/شرکت طراحی سایت و نوع سیستم و زبان برنامه نویسی که برای طراحی سایت انتخاب می کنند متغیر است. برای دقیق تر، باید انواع روش های طراحی سایت را بشناسیم و ظرفیت درآمدزایی هر یک از آنها را بررسی کنیم. با ادامه مقاله درآمد طراحی سایت با وردپرس همراه باشید

روش های مختلف طراحی سایت

روش های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد که هر کدام بازار خاص خود را دارند و درآمد طراحی سایت در ایران نیز به روشی که انتخاب می کنیم بستگی دارد.

طراحی سایت یا PHP

در سال های گذشته یکی از متداول ترین روش ها برای طراحی سایت استفاده از زبان برنامه نویسی php بود اما امروزه با وجود روی کار آمدن سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس کمتر از این روش برای طراحی سایت استفاده میشود، ضمن اینکه php صرفا برای توسعه بک اند وبسایت ها استفاده میشود و برای طراحی فرانت اند (بخش ظاهری سایت) نیاز به زبان های html css دارد. درآمد طراحی سایت با php حداقل از 12 میلیون تومان شروع میشود که با توجه به زمان و هزینه نسبتا زیادی که دارد صرفا برای موارد خاص استفاده میشود و بازار محدودتری دارد

طراحی سایت پایتون

پایتون یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین زبان های دنیای برنامه نویسی است که قابلیت طراحی وب سایت را نیز دارد، البته پایتون نیز مانند PHP تنها برای توسعه بک اند وب سایت استفاده می شود و نیاز به زبان دارد. مانند HTML و CSS برای طراحی رابط وب سایت ها فرم ها در قلب آنها تبادل اطلاعات زیادی با کاربر وجود دارد و حالت برنامه وب دارند و در درجه اول با پایتون طراحی می شوند. درآمد طراحی سایت پایتون از 14 میلیون تومان شروع می شود.

طراحی سایت با وردپرس

محبوب ترین و متداول ترین روش طراحی سایت، با اختلاف بسیار زیاد سیستم وردپرس است، چرا که حدود 45% از کل وبسایت های جهان با وردپرس طراحی و راه اندازی میشوند و یک ابزار راحت و کم هزینه برای طراحی انواع وبسایت ها نظیر (فروشگاهی، خبری، آموزشی، پزشکی، رزرواسیون و…) میباشد و بدون شک انتخاب اول افراد برای طراحی سایت محسوب میشود. در ادامه به درآمد طراحی سایت با وردپرس میپردازیم.

درآمد طراحی سایت وردپرس چقدر است؟ چرا وردپرس را به عنوان اولین انتخاب خود برای طراحی سایت انتخاب می کنیم؟ زیرا در حال حاضر سودآورترین ابزار در زمینه طراحی سایت وردپرس است..! چرا؟ از آنجایی که بیش از 45 درصد از کل وب سایت های دنیا با وردپرس طراحی شده اند، این آمار در سال های اخیر رشد زیادی داشته و به شدت در حال افزایش است، نشان می دهد که وردپرس فرصت خوبی برای یادگیری و سرمایه گذاری است.

درآمد حاصل از طراحی وب سایت وردپرسی بسته به روش های مختلف کسب درآمد از وردپرس بسیار متغیر است، بنابراین اگر بخواهیم عددی را برای این منظور بیان کنیم، می توان گفت که کارشناسان وردپرس بسته به اینکه ماهانه چیزی بین 10 تا 100 میلیون درآمد دارند. نوع فعالیتی که انجام می دهند.درآمد دارند در زیر به چند روش درآمد وردپرس و بازار کار وردپرس می پردازیم.

مهارت طراحی سایت بدون کدنویسی چقدر درآمد دارد؟

یکی از مهارت هایی که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته طراحی وب سایت بدون کد نویسی است که از طریق وردپرس انجام می شود.در واقع می توانید با استفاده از قالب های آماده وردپرس و افزونه های صفحه ساز مانند Elementor با کشیدن و رها کردن صفحات وب سایت ایجاد کنید. موارد. طراحی، درآمد حاصل از طراحی وب سایت بدون کدنویسی کمتر از روش های دیگر است، زیرا اساس آن با ابزارهای آماده است و بسیار سریعتر، آسان تر و با هزینه کمتری انجام می شود، اما به دلیل محدودیت هایی که دارد، نمی توان از آن به عنوان استفاده کرد. روش نهایی و استفاده از آن برای طراحی هر نوع وب سایتی عالی است. با ادامه مقاله درآمد طراحی سایت با وردپرس همراه باشید

دستمزد پروژه طراحی وب سایت بدون کد نویسی

هزینه پروژه طراحی سایت بدون کد نویسی حداقل 4 میلیون تومان است و بسیاری از افراد تنها با این روش ماهیانه بیش از 12 میلیون درآمد دارند، اما همانطور که گفتم این روش دارای محدودیت هایی است که شما نمی توانید با خیال راحت هیچ پروژه ای را برای طراحی سایت بدون کدنویسی انجام دهید. و قطعا تعدادی از چالش های طراحی وب سایت نیاز به کدنویسی دارند

بنابراین اگر می خواهید طراحی سایت را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید، روش بدون کدنویسی نمی تواند پشتوانه مطمئنی برای شما باشد و همچنین باید کدنویسی را یاد بگیرید تا بازار کار گسترده تری داشته باشید و دامنه خدمات و تجربه خود را توسعه دهید.

طراحی سایت با وردپرس همراه با کدنویسی چقدر درآمد دارد؟

اگر فکر می کنید که وردپرس فقط برای طراحی سایت بدون کد نویسی استفاده می شود، در اشتباه هستید زیرا این روش تنها یکی از قابلیت های وردپرس است. هزینه سایت با کدنویسی بسیار بالاست و هزینه یک پروژه متوسط ​​حداقل 15 میلیون تومان است. در این روش از قالب های آماده استفاده نمی کنیم و قالب را بر اساس وردپرس بر اساس سلیقه و ترجیح مشتری با امکانات مورد نظر برنامه ریزی می کنیم.

توجه: در مورد آموزش کد نویسی وردپرس علاوه بر گرفتن پروژه طراحی سایت، راه های دیگری نیز برای کسب درآمد از وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، متوجه می شوید که در این راه به چند مورد اشاره می کنیم…

کسب درآمد از فروش قالب وردپرس

یکی از سودآورترین راه های کسب درآمد از وردپرس، طراحی و فروش قالب های وردپرس است. به عنوان یک توسعه دهنده و متخصص وردپرس، می توانید یک قالب حرفه ای وردپرس را به عنوان یک محصول یکباره ایجاد کنید و تعداد بی پایانی از آنها را در بازارهای مختلف مانند ژاکت بفروشید، که بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس این کار را انجام داده اند و به صدها میلیون درآمد رسیده اند.

مهارت های مورد نیاز برای یادگیری وردپرس از طریق کدنویسی

اگر می خواهید از تمام امکانات وردپرس برای درآمدزایی استفاده کنید باید علاوه بر طراحی وب سایت بدون کد نویسی، کد نویسی وردپرس و طراحی قالب وردپرس را نیز یاد بگیرید، آموزش کد نویسی وردپرس نقشه راه خاصی دارد که اگر بلد باشید و دنبال کنید نقشه راه درست، شما در نهایت در 4 ماه به تخصص کامل خواهید رسید، در غیر این صورت ممکن است تا 2 سال سرگردان بمانید. نقشه راه یادگیری کد نویسی وردپرس به شرح زیر است:

یادگیری کدنویسی html css

یادگیری html css اولین قدم برای شروع کدنویسی و طراحی وب است که باید به طور کامل پشتیبانی شود زیرا یادگیری html و css مهم است.
آشنایی با جاوا اسکریپت

دانستن زبان جاوا اسکریپت یکی از مواردی است که برای طراحی سایت و وردپرس باید یاد بگیرید، البته مراقب باشید که نیازی به یادگیری کامل جاوا اسکریپت نداشته باشید و تنها در صورت آشنایی با این زبان و امکان طراحی یک وب سایت به زبان آلمانی با جاوا اسکریپت. مانند نوار لغزنده، آکاردئون منو، پنجره بازشو و غیره. کافی است من را رها کنید و… این مهارت را در حین یادگیری html css نیز می توان به دست آورد

یادگیری زبان PHP در جهت وردپرس

آموزش PHP نیز یکی از مواردی است که در کدنویسی وردپرس مهم است زیرا وردپرس معمولا با PHP نوشته می شود اما نکته مهم این است که برای کدنویسی در وردپرس نیازی به یادگیری کامل PHP و صفر درصد نیست بلکه یک سری مقدماتی است. تم های پی اچ پی. کافی است پیش نیازهای لازم برای یادگیری کدها و امکانات وردپرس را بدست آورید، بنابراین در صورت پیروی از نقشه راه، ۷ روز برای یادگیری این موضوع زمان نیاز دارید.

یادگیری کدها و توابع وردپرس

تا کنون تمامی پیش نیازهای کدنویسی وردپرس را یاد گرفته اید و اکنون می توانید به راحتی کدها و امکانات وردپرس را یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید. با استفاده از کدها و ویژگی های وردپرس، می توانید قالب های وردپرس را ویرایش یا توسعه دهید یا حتی یک قالب سفارشی طراحی کنید، افزونه های وردپرس را سفارشی کنید و…

از ارائه خدمات وردپرس کسب درآمد کنید

یکی از مهم ترین روش های کسب درآمد طراحی سایت با وردپرس  ارائه خدمات وب سایت می باشد. همانطور که می دانید در سال های اخیر به دلیل شرایط ناشی از کرونا و فیلتر شدن اخیر اینستاگرام، افراد زیادی برای فروش محصولات خود اقدام به راه اندازی وب سایت کردند، به طوری که وب سایت های زیادی با وردپرس راه اندازی شدند و در حال حاضر تعداد زیادی وردپرس وجود دارد. وب سایت ها در ما با سطح خالصی مواجه هستیم که نیاز به خدمات دارد! چه خدماتی؟ هر نوع خدمات رشد و توسعه وب سایت را در زیر پوشش خواهیم داد:

خدمت افزایش سرعت سایت وردپرسی

مهارت افزایش سرعت سایت یکی از مهم ترین مهارت های کسب درآمد از خدمات وب سایت است. به خصوص با وجود تعداد زیاد وب سایت های وردپرسی که اکثر آنها با قالب های آماده راه اندازی می شوند و دارای مشکل سرعت هستند، خدمات شتاب دهنده سایت یکی از پرطرفدارترین خدمات در این زمینه است. بنابراین اگر در این زمینه فعال هستید، یادگیری و آموزش افزایش سرعت سایت می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسب درآمد از طراحی سایت و خدمات وب سایت در ایران باشد.

خدمت تامین امنیت سایت وردپرس

سرویس طراحی سایت مشابه سرویس افزایش سرعت است که در بالا صحبت کردیم، این یکی از راه های کسب درآمد از خدمات وب سایت است و با توجه به اینکه یادگیری این مهارت نسبتا آسان است و درآمد خوبی به همراه دارد، پیشنهاد می کنم حتما آن را یاد بگیرید. برای آموزش تخصصی امنیت سایت می توانید دوره آموزشی تقویت امنیت وردپرس را شرکت کنید.

جمع بندی | درآمد طراحی سایت با وردپرس

به پایان مقاله آموزش درآمد طراحی سایت با وردپرس رسیدیم. شما با روش های مختلف طراحی سایت و بازاریابی کار و درآمد آشنا شده اید. یک بار دیگر به صراحت می گویم، اگر می خواهید یک طراح وب سایت حرفه ای شوید و درآمد خوبی کسب کنید، باید وردپرس را انتخاب کنید و کدنویسی وردپرس را یاد بگیرید تا سریعتر وارد بازار کار شوید و درآمد و فرصت های شغلی بیشتری به شما بدهد. اگر در رابطه با این مقاله و بحث کسب درآمد از طراحی سایت وردپرسی سوال یا ابهامی دارید، می توانید در قسمت نظرات همین صفحه بپرسید یا با @websoft3_com در اینستاگرام با رضا حیدری مطرح کنید. موفق باشید.

دکمه بازگشت به بالا