عمومیکسب و کار ویژه

چرا در تلگرام مینویسه بیش از حد مجاز؟

تلگرام این cheapest smm panel محبوب‌ترین پیام‌رسان ایرانی است و آمارها نشان می‌دهد حداقل ۴۰ میلیون کاربر ایرانی از این مسنجر استفاده می‌کنند. پیشتر در تکراتو خواندیم که در ثبت کرده است. این آماری شگفت‌انگیزی برای پاول دروف و تیم‌اش به شمار می‌رود. این در حالی است که حدودا دوسالی از فیلترینگ تلگرام می‌گذرد. پس از فیلترینگ تلگرام برای مدتی دسترسی به این پیام‌رسان محدود شد، اما پس از مدتی با تدابیر جدید تیم فنی این اپلیکیشن و همچنین توسعه پروکسی MTProto تلگرام ورق برگشت و تلگرام با وجود فیلتر شدن هنوز محبوب‌ترین پیام‌رسان در ایران به شمار می‌آید.

  • شماره تلفن خود را وارد کنید و منتظر دریافت کد فعال سازی تلگرام بمانید.
  • کد فعال سازی دریافت شده را وارد کنید.
  • کد اعتبارسنجی دومرحله‌ای تلگرام را وارد کنید.

یکی دیگر از راه‌های برطرف کردن این معضل تهیه کردن شماره مجازی رایگان و یا پولی است. پس از اینکه از شماره مجازی را تهیه کردید، باید با استفاده از این شماره که از کشورهای خارجی صادر شده است، اقدام به ساخت یک اکانت تلگرام جدید کنید. پس از اینکه اینکه حساب کاربری جدیدی با شماره مجازی ساختید، با استفاده از منوی تنظیمات تلگرام امکان تغییر شماره تلفن همراه وجود دارد. حالا شما قادر هستید شماره واقعی خود را با شماره مجازی عوض کنید.

امکان دیگری که در این شرایط مهیاست این است که از یک گوشی تلفن همراه برای وارد شدن به تلگرام خود استفاده کنید. پس از آنکه توانستید به اکانت خود با یک اسمارت‌فون دسترسی کسب کنید. رائه کد فعال سازی تلگرام دسکتاپ را درخواست دهید. پس از آن یک کد برای تلگرام گوشی ارسال می‌شود که می‌توانید با استفاده از آن اقدام به ورود به تلگرام در برنامه ویندوزی کنید.

همه موارد فوق را امتحان کردید و به نتیجه نرسید‌، شما واقعا بدشانس هستید. اگر مطابق رویه همیشگی‌تان (!) باز هم نتوانستید کد تاییدیه را دریافت کنید، یک روش طلایی برای شما داریم که به احتمال بسیار بالایی جواب می‌دهد:

  • یک برنامه کلون کننده مانند پارالل اسپیس (Parallel Space) را دانلود و نصب نمایید
  • اپلیکیشن تلگرام را درون برنامه کلون و در ادامه آن را باز کنید.
  • شماره تلفن خود را مطابق روش همیشگی وارد کنید و منتظر کد تایید بمانید

ممکن است باز هم موفق به وارد شدن به حساب کاربری تلگرام خود نشوید. اگر چنین اتفاقی افتاد، از طرف تلگرام به صورت تلفنی با شما تماس برقرار می‌شود و گوینده به شما کد مربوطه را اعلام می‌کند. کد را یادداشت و در ادامه وارد کنید.

رفع محدودیت به سقف مجاز رسیدید تلگرام

تلگرام یکی از پیامرسان های محبوب در ایران است که کاربران زیادی دارد. کاربران ایرانی این پیامرسان بعد از فیلترینگ به سراغ تلگرام های غیر رسمی مانند موبوگرام، تلگرام طلایی، سانگرام و… رفتند. تلگرام های غیر رسمی به دلیل ارائه امکانات بیشتر از جمله پروکسی درون برنامه ای محبوب هستند اما این برنامه ها آثار زیانباری برای گوشی شما دارند همچنین اطلاعات شخصی مانند شماره موبایل و نام و نام خانوادگی شما را به سرقت می برند. اگر شما هم جزو کاربران این نوع تلگرام ها هستید احتمالا با مشکل “به سقف مجاز رسیدید” یا “Too Many Communities” مواجه شدید. در این مطلب قصد داریم نحوه حل این مشکل را به شما عزیزان ارائه دهیم.

دلیل  پیغام “به سقف مجاز رسیدید” در تلگرام

ممکن است شما هنگام عضویت در کانال ها و یا گروه های تلگرام با پیغام “به سقف مجاز رسیدید” مواجه شوید که دلیل این اتفاق این است که شما توسط تلگرام غیر رسمی که از آن استفاده می کنید در تعداد بسیار زیادی کانال یا گروه به طور ناخواسته عضو شدید.

حل مشکل “به سقف مجاز رسیدید” یا “Too Many Communities” در تلگرام

برای حل این مشکل مراحل زیر را باید طی کنید.

۱- ابتدا تلگرامی را که از آن استفاده می کنید باز کنید.

۲- روی تصویر پروفایل خود در گوشه بزنید تا منوی تلگرام را مشاهده کنید.

۳- مانند تصویر زیر روی قابلیت های ویژه بزنید.

بعد از زدن روی قابلیت های ویژه لیستی مانند تصویر زیر باز می شود. در این لیست روی گزینه کانال های محبوب بزنید.

توجه!

اخیر برخی از تلگرام های غیررسمی قسمت کانال های محبوب را حذف کردند. تا شما نتوانید کانال هایی که در آنها اد اجباری شده اید را ببینید. تنها راه برای دیدن این کانال ها ثبت نام در تلگرام اصلی است.

هنگامی که روی گزینه کانال های محبوب بزنید، پنجره ای برای شما باز می شود که می توانید کانال هایی که در آنها به طور ناخواسته عضو شدید را ببنید. مانند تصویر زیر با زدن روی گزینه سطل زباله بالای پنجره تمام این کانال ها حذف می شوند.

در صورتی که در تلگرام شما گزینه سطل زباله وجود نداشت مانند تصویر زیر کانال ها را یکی یکی انتخاب کنید و سپس روی علامت سطل زباله بالا بزنید تا کانال ها حذف شوند.

توجه کنید بعد از حذف کانال ها، تلگرام غیر رسمی چند روز یا حتی چند ساعت بعد دوباره شما را در کانال های دیگر عضو می کند و باید باز هم این مراحل را انجام دهید تا با خطای به سقف مجاز رسیدید مواجه نشوید.

همه روش ها رو امتحان کردم ولی جواب نداد چه کار کنم؟

بسیاری از کاربران می گویند که با وجود استفاده از تلگرام رسمی همچنان با محدودیت روبه رو هستند. راه حل پیشنهادی استفاده از نسخه وب تلگرام است. اگر بعد از ثبت نام در تلگرام وب همچنان با مشکل روبه رو شدید یکبار حساب خود را حذف و دوباره ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که بعد از حذف حساب کاربری (دیلیت اکانت) تمامی اطلاعات و گفتگو های شما پاک خواهد شد.

راه آخر

بعضی از افراد با وجود حذف حساب کاربری همچنان با محدودیت به سقف مجاز رسیده اید روبه رو هستند. در این حالت مشکل از سمت تلگرام است که شماره تلفن شما را محدود می کند. برای رفع این محدودیت مراحل زیر را دنبال کنید.

۱- از طریق این لینک به صفحه پشتیبانی تلگرام بروید.

۲- فرم را تکمیل کنید.

۳- در قسمت درخواست پیام زیر را بنویسید و ارسال کنید.

!Hi

When I want to join a channel or group, I face the limit of too many channels and groups. Please remove this restriction for my account

Thanks

توصیه ما

توصیه ی ما این است که هرگز از تلگرام های غیر رسمی استفاده نکنید و اگر استفاده می کنید سریعا پاک کنید تا گوشی شما و یا حساب تلگرامتان با مشکل مواجه نشود. به جای تلگرام های غیر رسمی از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید.

منبع:

best smm panel for facebook

دکمه بازگشت به بالا