عمومیکسب و کار ویژه

چرا تلگرام سرعتش کم شده؟

۵ روش جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود | رفع مشکل کندی تلگرام

از آن جا که تلگرام یکی از پیام رسان های محبوب و پر طرفدار میان کاربران ایرانی است از زمان فیلتر شدن تلگرام بسیاری از کاربران با مشکلات زیادی روبه رو شده اند که از عمده ترین آن کم شدن سرعت دانلود فایل ، فیلم و عکس است که قبل از انجام هر گونه کاری و فلش کردن گوشی تان این مقاله را که به شما ۵ روش جهت مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود best smm panel for facebook ارائه می دهیم را مطالعه کنید.

روش اول پاک کردن کش تلگرام جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود

در صورت پاک نمودن کش تلگرام خود می توانید مشکل کند نمودن تلگرام خود را رفع کنید . توجه داشته باشید که در صورت پاک نمودن حافظه کش کلیه ی چت ها ، عکس ها ، لینک ها و فیلم هایتان حذف می شوند . برای پاک نمودن حافظه کش با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

برای پاک کردن کش اندروید وارد تنظیمات گوشی شوید .

در قسمت Apps یا برنامه ها برنامه تلگرام را از لیست انتخاب کنید .

بر روی برنامه تلگرام تپ کنید و دکمه پاک کردن حافظه پنهان یا Clear Cache را تپ نمایید .

در صورت پاک کردن دستی اطلاعات به مسیر Android/Data شوید .

در فایل Cache پوشه Org.Telegram.Messenger پاک کنید .

برای پاک کردن کش آیفون نیز وارد قسمت تنظیمات شوید .

در قسمت Chat Setting گزینه Cache Setting  را تپ کنید .

در نهایت Clear Chache را تپ کنید .

در صورتی که بخواهید حافظه کش گروه یا کانالی را پاک کنید ، بر روی آن زده و گزینه Delete From Cache را انتخاب نمایید .

روش دوم پاک کردن استیکر ها جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود

در صورتی که استیکر های زیادی را دانلود نموده اید امکان کند شدن تلگرام و پایین آمودن سرعت دانلود وجود دارد . توصیه می شود هر چند وقت یکبار تمامی استیکر ها را از لیست تان پاک کنید یا استیکر هایی که کم تر از آن استفاده می کنید را فقط پاک نمایید . برای این کار با استفاده از دستور العمل زیر پیش بروید :

وارد تنظیمات گوشی تان شوید .

در قسمت استیکر ها در لیست استیکری را که مایل به پاک کردن آن هستید را از قسمت سه نقطه عمودی حذف کنید .

روش سوم به روز رسانی برنامه جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود

در صورتی که نسخه تلگرامتان قدیمی است آخرین نسخه به روز شده را دانلود و نصب نمایید . توجه داشته باشید که برای دانلود و ارسال پیام از طرف تلگرام اینترنت تان را روشن نگه دارید و پس ارسال کد به شماره تان و فعال سازی آن مراحل نصب را مانند قبل دنبال نمایید .

روش چهارم تغییر نرم افزار جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام

در صورتی که برای دسترسی به تلگرام از نرم افزار های تغییر دهنده آی پی استفاده می کنید و سرعت تلگرام تان کم است احتمالاً سرور های نرم افزار مد نظر شما قابلیت و سرعت بالا جهت ساپورت کردن چند کاربر با یکدیگر را ندارد ، توصیه می شود جهت رفع مشکل از برنامه و روش های جایگزینی دیگر استفاده کنید .

روش پنجم استفاده از پروکسی جهت رفع مشکل کند بودن تلگرام و افزایش سرعت دانلود

اگرسرعت تلگرام تان هنوز کم است آخرین پیشنهاد ما این است که یک پروکسی دلخواه به جای سرور پیش فرض تلگرام استفاده نمایید . برای این کار با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا وارد تنظیمات تلگرام شوید .

وارد قسمت Data and Storage شوید .

بر روی Proxy Setting تپ کنید .

با فعال نمود پروکسی در فیلد ها Username ، Server و  Password را وارد کنید .

افزایش سرعت تلگرام با غیر فعال سازی گزینه Enable Animations

اگر احساس می‌کنید که جلوه های بصری و انیمیشن های تلگرام منجر می‌شوند تا در استفاده از این برنامه با مشکل تاخیر مواجه شوید، می‌توانید به غیر فعال سازی گزینه Enable Animations این مسئله را برطرف کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه غیر فعال سازی گزینه Enable Animations و افزایش سرعت تلگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با افزایش سرعت تلگرام با غیر فعال سازی گزینه Enable Animations

در حین استفاده از تلگرام شما با انیمیشن ها و جلوهای بصری متعددی رو به رو می‌شوید که شاید اصلا متوجه وجود آن‌ها نشوید. این جلوه‌ ها منجر می‌شوند تا از User Experience یا تجربه کاربری بهتری را داشته باشید. اما متاسفانه در برخی گوشی‌ها و به ویژه دستگاه‌های ضعیف‌تر ممکن است این انیمیشن ها منجر به کند شدن عملکرد تلگرام و تاخیر در آن شوند. بنابراین غیر فعال کردن آن‌ها می‌تواند یکی از روش های موثر در راستای افزایش سرعت تلگرام باشد.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه غیر فعال سازی گزینه Enable Animations در تلگرام و افزایش سرعت عمل این مسنجر بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه غیر فعال کردن گزینه Enable Animations و افزایش سرعت تلگرام

به منظور غیر فعال کردن گزینه Enable Animations یا همان جلوه های بصری و انیمیشن های تلگرام کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Enable Animations را بیابید و اسلایدر موجود در کنار آن را لمس کنید تا غیر فعال شود.

به همین سادگی انیمیشن ها و جلوه های بصری تلگرام غیر فعال می‌شوند. این موضوع می‌تواند در برخی دستگاه ها منجر به افزایش سرعت تلگرام شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه افزایش سرعت تلگرام با غیر فعال سازی گزینه Enable Animations پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع:

cheapest smm panel

دکمه بازگشت به بالا